Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe, że chudy pryszczaty nerd chce być w grach napakowany i przystojny, a najlepiej z zaganiaczem po kolana...

 

Natomiast, np. mało atrakcyjna i otyła kobieta chce być w grze... taka sama...

 

Jeździsz na wózku w realu? W Cyberpunk będziesz jeździł dookoła bloku i szukał tego podjazdu do windy.

 

Z jednej strony rozumiem, ale jednak trochę nie.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SnoD napisał:

To ciekawe, że chudy pryszczaty nerd chce być w grach napakowany i przystojny, a najlepiej z zaganiaczem po kolana...

 

Natomiast, np. mało atrakcyjna i otyła kobieta chce być w grze... taka sama...

 

i co to o kim mówi? xD

 

1 minutę temu, SnoD napisał:

Jeździsz na wózku w realu? W Cyberpunk będziesz jeździł dookoła bloku i szukał tego podjazdu do windy.

 

a może po prostu doceńmy, że JEDNA jakaś gra indie daje ludziom na wózku okazję na jakąś reprezentację, kompletnie bez szkody dla kogokolwiek. Tylko gracze potrafią to zamienić w coś złego i okropnego. Bez kitu, że wam nie wstyd takie rzeczy pisać będąc dorosłym człowiekiem. 

Odnośnik do komentarza

Wątpię że osoba jeżdżąca na wózku będzie chciała grać takim awatarem przypominając jej o jej ułomności o której na 100% by chciała zapomnieć i jej nie mieć.

To jest takie uszczęśliwianie ludzi na siłę, bo jakiś nic nie znaczący procent ogółu się spłakał na tt itp. Osobiście bym nie chciał grać postacią niepełnosprawną samemu nią będąc, która przypominała by mi o mojej ułomności. Jak szanuje w opór i kibicuję takim inicjatywom jak ten kontroler dla osób niepełnosprawnych od MSu(Sony powinno umożliwić obsługę tego akcesorium na PS skoro samo takiego nie jest w stanie wydać), tak takie zagrywki to bełkot i nic więcej.

 

A jeżeli chodzi o resztę tych awatarów to :kekw:

 

Takie pójście w drugą stronę w kontrze do przerysowanych pań robot i innych bayonett.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Figuś napisał:

Wątpię że osoba jeżdżąca na wózku będzie chciała grać takim awatarem przypominając jej o jej ułomności o której na 100% by chciała zapomnieć i jej nie mieć.

 

 

Figuś, człowiek nie będący na wózku, wątpi że osoba na wózku nie chce gry, gdzie może grać jako osoba na wózku. 

 

13 minut temu, Figuś napisał:

To jest takie uszczęśliwianie ludzi na siłę, bo jakiś nic nie znaczący procent ogółu się spłakał na tt itp.

 

Jakie uszczęśliwianie na siłę? Po prostu fajna inicjatywa, która nikomu nie robi krzywdy, a potencjalnie może przynieść komuś z tych grup miłe uczucie. To dobra inicjatywa, pozytywna, którą powinniśmy celebrować jako gracze. Tak samo jak, wspomniane przez Ciebie, kontrolery dla ludzi z niesprawnością. Mówimy tu o małej gierce na rynku milionów gier, gdzie devowie wydają nawet grę-symulator kromki chleba. 

 

13 minut temu, Figuś napisał:

Osobiście bym nie chciał grać postacią niepełnosprawną samemu nią będąc, która przypominała by mi o mojej ułomności.

 

I czemu osobę na wózku ma obchodzić opinia pełnosprawnego Figusia, który nie grałby w taką grę będąc na wózku? Kompletnie nie jesteś targetem takiej gry. Jestem pewien, że wielu niepełnosprawnych ludzi na wózku zdecydowanie by się z Tobą nie zgodziło.

 

 

To jest okropne, jak pozytywna, w dobrych intencjach, inicjatywa developerów w małej grze indykowej oczywiście musi zostać wyśmiana przez graczy. To tylko pokazuje jak bardzo zostaliście zatruci tą narracją anty inkluzywną, gdzie nawet starczy, ze główny bohater jest czarny, a wam się zapala światełko. Just sad.

 

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Pierdolisz kocopoły, w przeciwieństwie do ciebie wiem co w większości takie osoby czują, bo mam z nimi częsty kontakt.

Takie osoby często czują się olbrzymim ciężarem dla innych i ich największym marzeniem jest żeby budząc się kolejnego dnia mogły wstać o własnych nogach wziąć ten jebany wózek i wypierdolić go do rowu

10 minut temu, Figaro napisał:

gdzie nawet starczy, ze główny bohater jest czarny, a wam się zapala światełko.

nikomu czarnoskórzy bohaterowie nie przeszkadzają jeżeli są dobrze napisani, jak tego nie rozumiesz to jesteś niepełnosprawny umysłowo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...