Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Pupcio napisał:

Ej a tam jest jakiś tryb zwiedzania czy coś takiego? Bo widziałem kiedyś newsa że zrobili dla szkół coś takiego chyba  xD Bo pochodziłbym sobie po takim kozag Egipcie no ale reszta tego ścierwa już nie dla mnie :(

https://www.ubisoft.com/pl-pl/help/assassins-creed-origins/gameplay/article/discovery-tour-mode-of-assassins-creed-origins/000062699

 

Można też kupić samo Discovery Tour za 80 zł. xD

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Ej a tam jest jakiś tryb zwiedzania czy coś takiego? Bo widziałem kiedyś newsa że zrobili dla szkół coś takiego chyba  xD Bo pochodziłbym sobie po takim kozag Egipcie no ale reszta tego ścierwa już nie dla mnie :(

 

Zawsze możesz kupić grę za groszę i odplić ją w trybie ulung-mode. Kosiłbyś wszystkich na strzał i przy okazji pozwiedzał Egipt. ;) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 23:23, Paolo de Vesir napisał:

Aassassin's Creed: Origins, wersja na Xbox One S

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem ile udało się wycisnąć z tej konsoli, bo Egipt jest przepiękny (oświetlenie!!), tętni życiem, a HDR to absolutna czołówka co widziałem w giereczkach. Kurcze, az chce się ten świat zwiedzać, a robić jest co, oj jest tego w bród. Najlepszy setting w giereczkowie? Zdecydowanie Egipt. :sonkassie:

Załączam garść pocztówek z przygód Bayeka.

 

00a45675-8601-4302-a27d-02137d0584b7.png

967a6384-bea6-45d9-ba38-f9e94c6ca632.png

ac77ec67-294d-4c70-97a0-772c24d87805.png

Assassin-s-Creed-Origins-2022-05-19-23-1

ac933d46-9e61-4de0-a2f1-44f01c97f195.png

556cc805-e33c-447b-b91d-555143116fbc.png

 

Jeśli ktoś ma na liście to przypominam, że w tym roku będzie darmowy patch pod current-geny. :lapka: 


No mógłby już wyjść...
 

W dniu 28.05.2022 o 11:49, Paolo de Vesir napisał:

Niska rozdziałka, format, uwielbienie do Vituni? :lapka: 


...bo po tych screenach też myślałem, że "Vitunia" - straszne goovno rozmazane na tym XBOXie One S.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

...bo po tych screenach też myślałem, że "Vitunia" - straszne goovno rozmazane na tym XBOXie One S.

 

No jest, do tego kompresja. Uwierz mi, że natywnie prezentuje się to znacznie, ale to znacznie lepiej. Wciąż widać, że to poprzednia generacja, ale wielokrotnie łapałem się w zachwycie jak ta gra wygląda. Niestety, najlepszych screenów nie mam jak udostępnić. :( 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wiolku napisał:

Ile ta gra ma miejsc powodujących opad szczęki...

 

 

1811e71e62f5-screenshotUrl.jpg

 

 

 

 

 

Czemu nadal są wydawane gry, w których nie da się pływać? Patrzysz sobie na takiego screena - ciekawe co jest na drugim brzegu. Chooja jest bo nie przepłyniesz

 

Cudowna gra, w której nie istnieje podstawowa mechanika

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

W opisie przedmiotów na pewno jest wskazane dlaczego ta woda jest śmiertelna dla zmatowieńców i jaki król to spowodował.

 

Nie kupuję tego. W każdej grze można dać wzmiankę gdzieś na pergaminie znalezionym w odległej jaskini, że woda jest śmiertelna i fajrant. Mamy to z czapy. Dlaczego w ER można chodzić po wodzie po kolana? Tamta już nie jest śmiertelna? 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...