Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Nie kupuję tego. W każdej grze można dać wzmiankę gdzieś na pergaminie znalezionym w odległej jaskini, że woda jest śmiertelna i fajrant. Mamy to z czapy. Dlaczego w ER można chodzić po wodzie po kolana? Tamta już nie jest śmiertelna? 

I dobrze że nie kupujesz, bo to zwykłe lenistwo FS. Tak samo nie ma żadnej wspinaczki i innych elementów. Ale jak ER wszędzie dostawał bezpodstawne 10/10 to nie ma co liczyć że się przebudzą. Mnie cały ten system podawania fabuły śmieszy i budzi politowanie, ale wiadomo, inaczej to na pewno by musiał wyjść ubisoft.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Po wbitych z wielką przyjemnością platynach w Elden Ring i Horizon Forbidden West gram sobie teraz w mniejsze gierki typu Horizon Chase Turbo i 3on3 Freestyle i czekam na paczkę z piatym elitarnym snajperem. Poniżej bieda screeny z 3on3 Freestyle

Nawet zabawna gierka, przyjemna o ile nie laguje i w 3vs3 nie trafimy na jakichś jełopów, którzy nie potrafią grać zespołowo.

 

18125a186c227-screenshotUrl.thumb.jpg.dd24b3709edc9225dfde63e24d87b276.jpg

 

18125a1bec427-screenshotUrl.thumb.jpg.d483f01a9584827110b36aae1e9a7d3e.jpg

 

18125a1ed0861-a170E12A1EB2201B808.6552C76CF74F29AD_message_423473575070391_1654193652618.thumb.jpg.926fab0e7afedb0a10e05331df9bb84b.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mogę Ci powiedzieć, co stanęło się u mnie. Sorry, że nie screen, ale inaczej nie da rady.

Dobrze, że nie mam odruchu rzucania padem. Jebla idzie dostać, jeden zły ruch i eloszki. No nic, próbuję po raz dwa tysiące sto trzydziesty siódmy, może się uda.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Ja mogę Ci powiedzieć, co stanęło się u mnie. Sorry, że nie screen, ale inaczej nie da rady.

  Ukryj zawartość

Dobrze, że nie mam odruchu rzucania padem. Jebla idzie dostać, jeden zły ruch i eloszki. No nic, próbuję po raz dwa tysiące sto trzydziesty siódmy, może się uda.

Chłopaku, weź ty zmień lunara na pazury - 360y albo jest UT robi cuda z tym typem.

6 minut temu, mozi napisał:

@Bzduras360 On landing et i jedziesz z nimi :) potem 360 olut i Izuna

a u xm widzę ze challenge zrobiony na niskim hp 

Pod wiosełko - jak ma się 5% HP to 200% ataku, wtedy UT wiosła zabiera całe HP każdemu wrogowi prócz bodajże berserkerowi 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę nowego PC gamepassa.

 

AC Origins - aż żal, że to Ubigame, bo nie wiem, czy dam radę to przemęczyć (Valhalla zamęczyła), ale ten klimat Egiptu i ta grafika, łał.

 

t9tPevc.jpg

 

Uvwk0UR.jpg

 

v6vnTwL.jpg

 

WjRysrs.jpg

 

 

Chorus - mega gierka, grafika żyletka, z RT robi robotę. Co najważniejsze w powietrzu (przynajmniej na m&k) walczy się zajebiście, dynamicznie, intuicyjne, czuć moc. Myślałem, że ściągnę tylko, żeby obczaić jak wygląda, ale raczej całość pójdzie, no chyba, że zanudzi w dalszej części.

 

Z2DD8Sl.jpg

 

290yLRj.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...