Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Shankor napisał:

Niech się biją, to konsumentom na rękę.

No nie wiem czy na reke, przeciez za te bilbordy i reklamy w radiu to nie zaplac ani lidl ani biedronka tylko ich klienci.

 

48 minut temu, Shen napisał:

Mejmowi szkoda biedronki zarabiajacej rocznie miliardy zlotych, ale oszczedzajacej na pracownikach, dzieki czemu mamy labirynty z palet w sklepach:)

Nic takiego nie napisalem w tamtym poscie. Pyskowka z obu stron jest zenujaca, zaraz dolacza nike vs reeebok albo audi vs vw. A w lidla i biedre i tak wbijam bo najlepszy jest kaufland. No i niemiecki.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mejm napisał:

No nie wiem czy na reke, przeciez za te bilbordy i reklamy w radiu to nie zaplac ani lidl ani biedronka tylko ich klienci

Przecież te reklamy i tak były, tylko że teraz oprócz tego że od piątku tani chleb i mleko, jest też informacja, że konkurencja to chuje. Nie zauważyłem wzmożonej aktywności bilbordowej czy telewizyjnej biedry/lidra, w sensie ilościowym 

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Wszedłem po treningu do biedry po jakis jogurcik a wyszedłem z paczką WPC80 700g ciasteczkowy od Activlabu za 49.99 zl :dog: Nawet nie wiedzialem, że mają taki asortyment.

 

Tansze niz na allegro, ciekawe jak tam jelita zareaguja, dawno nie suplowałem sie żarciem w proszku, a potrzebuje proteinowego zapychacza na redukcji. 

 

 

edit

ej pyszne to, lepsze niz te mleczka goprotein czy coś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A propos pizzy, nie chce mi się rozdrabniać na poszczególne tematy, to jeszcze tu wspomnę. W zeszłym tygodniu w Aldi była promocja na lodówkową Pizzę z pieca kamiennego za 8zł, 430g - https://www.aldi.pl/oferty/poniedzialek-sobota-15-20-04/pizza-z-pieca-kamiennego-pepperoni-mozzarella-8012533-1-0.article.html

 

Kupiłem ją już kolejny raz i muszę przyznać, że jak na swoją cenę bardzo dobra. Fajne ciasto, dużo dodatków, można było się najeść. Bardziej mi te pizze odpowiadają, niż te wszelkie Guseppe i inne mrożonki.

 

 

W zeszłym tygodniu też była promocja na pierożki Ravioli - https://www.aldi.pl/oferty/poniedzialek-sobota-15-20-04/ravioli-7741-1-0.article.html.

 

Puszka 800g wychodziła za 7zł, a tu nawet dwie osoby się mogą zapchać. W smaku dobre, a lubię mieć takie rzeczy z długim terminem w zapasie na czarną godzinę, czy dzień totalnego lenistwa. Wcześniej jadłem tylko w sosie pomidorowym, ale tym razem wyhaczyłem też z warzywami i bolognese, to spróbuję kiedyś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.05.2024 o 22:11, Shen napisał:

Uzaleznilem sie od tego sera z lidla, juz nie kupuje innych

Przechwytywanie.JPG.9de2e3ce7d6402bcc264e4567b6acfc9.JPG

Jutro w Lidlu kupon -50% na sery Pilos 300g do 2szt.

 

Ale mając wybór ja zawsze kupuję Rycki Edam. Opakowanie XL wychodzi ok 25-28zł/kg, a w smaku bardzo mi odpowiada. Do Pilosów się zraziłem jakiś czas i biorę tylko w promocjach.

Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

Fajna ta sałatka, po lekkim doprawieniu solą i pieprzem nawet bardzo.

 

spacer.png

 

A to z Lidla. Z reguły te pasty czosnkowe albo są mało intensywne w smaku albo walą chemią, a ta jest tak mocna, że aż mi czosnek uszami zaczął wychodzić, a z ryja pewnie będzie jebać cały weekend + naprawdę dobrze smakuje, w sensie jak czosnek, a nie jak szambo lejące się ze studzienki sąsiada. Wydaje mi się, że świetnie by pasowała na jakąś mięsną pizzę, ale to dopiero będzie testowane 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...