Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

cos czuje, ze dzieki temu sprzetowi, nintendo bedzie wydawac za 3-4 lata gry na wszystkie platformy :banderas:

 

 

No Zelda czy Mario takie jak na Wii U mogą w sumie równie dobrze wychodzić na PlayStation i wiele się nie zmieni, ale granie handheldowe to nadal będzie trup. Na iPhone'a nie ma mowy o robieniu dużych gier za 200 zł. Będzie może coś jak Pokemon Go z aspektem przenośnym, i coś jak Pokemony na konsole, które będzie mieć funkcje takie jak wszystkie inne gry.

Odnośnik do komentarza

ale za to Poksy beda na 100% bo juz kiedys gamefreak potwierdziło, że robią GRY pokemon :obama:

 

na wsteczną z wii u nie ma co liczyć, chyba że w formie VC. 

pewnie zrobią dosyć szybko jakiegoś poke snapa czy innego poke GO switch

np prawdziwą 8 generacje pewnie poczekamy minimum 2-3 lata, ciekawe w jakiej formie wtedy będzie SWITCH

 

 

co do MH patrząc na cykl wydawniczy to pewnie najwcześniej na końcu 2017 roku sie coś pojawi i to w japonii, u nas za 1.5-2 lata

no chyba że zrobią port MH stories, zależy pewnie jak sie sprzeda

 

ogolnie obie powyższe daty powodują że mam dużo czasu do namysłu ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to już sam przenośny Skyrim jest powodem do kupna Switcha. Jeszcze poproszę port Fallout4 ale i tak chyba biore na premierę okolice kwietnia czekajac na nowe poki i MH.

Boże jakby jeszcze dorzucili jakieś GTA/ port nowego RDR to kisiel w majtach a PSpro i Skorpion wiszą mi zwiędłym kalafiorem.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

Dajcie mi na to Pokemony na wypasie i lecę do sklepu. A zresztą... i tak polecę, bo na to będą wszystkie gry od Nintendo, świetna sprawa. Jeszcze po cichu ciągle marzę o wstecznej kompatybilności z Wii U.

No to z miejsca możesz juz przestac marzyc skoro będą remastery Mk8 i spatoona to będą chcieli dobic kabzy jak najwiecej z jakiś bardziej popularnych gier jak jeszcze Smash. Ale na wszystkie to nie masz co liczyc.

 

Remastery by mi odpowiadały, albo możliwość kupna gier z WiiU w e-shopie. No nic, pozostaje czekać na więcej informacji,

Odnośnik do komentarza

może i zamówiło ale serio wyobrażasz sobie że wypuszczą sun moom za miesiąc, a potem 4 miesiące poziej w okolicach premiery kolejną pełnoprawną RPGową gre? uważam że nie ma szans, i nie jest to kwestia wcześniejszego zaplanowania by tworzyć obie gry na raz, tylko kwestia tego że nie wydaje sie zwykle (nigdy?) dwóch pełnoprawnych części gier zaledwie w odstepnie paru miesięcy

Odnośnik do komentarza

Kilka miesiecy nie, ale koncowka przyszlego roku jest mozliwa. XY dostalismy w 2013, ORAS 2014, wiec gdyby sie spieli to by dali rade.

 

Mysle ze bedzie bez region locka, w jakims wywiadzie chyba jeszcze Iwata mowil ze gracze nie sa zadowoleni z tego, ale przy obecnej generacji nic nie poradza juz na to.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien jak, ale taka mnie myśl naszła, że skoro kartidże, to może i byłaby  jakaś emulacja 3DSa... Tylko czy to byłoby możliwe? Ekranów dotykowych chyba nie ma, zresztą nie da raczej rady odczepić tego tableta od stacji dokującej i normalnie grać.

 

Nie wiem, ot taka luźna myśl.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Chyba ze Nintendo juz sobie zamowilo te tytuły wczesniej. Mi by nawet wystarczył szybki port MH Frontier.

 

Obojetnie jaki MH i raczej tez mnie maja w kieszeni. Dajcie mi 2 galki i duzy ekran [nawet w tych obsranych 240p] i bede zadowolony.

 

Podoba mi sie tez ze jedyny gimmick to plynne przjescie ze stacjonarki w handhelda, wiec jest duza szansa ze wiekszosc gier bedzie robiona 'normalnie' a nie z mysla o jakims chorym sterowaniu tym padletem. Nigdy nie lubilem odrywac wzroku z ekranu zeby szybko cos kliknac na padlecie albo machac tym klocem po pokoju zeby cos zeskanowac/zestrzelic.

Odnośnik do komentarza

Qrna pokazali starego Skyrima a ludzie już leżą i sikają pod siebie. No przecież chodzi o magię Nintendo a nie multiplatformy (sarkazm on). Ani to przenośnie ani stacjonarne. Stawiam na trzy godziny czasy pracy w plenerze. Przyznam jednak, że jak na Nintendo wygląda bardzo highend'owo a nie jak z bazaru. Teraz można mi ubliżać  ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Podoba mi sie tez ze jedyny gimmick to plynne przjescie ze stacjonarki w handhelda, wiec jest duza szansa ze wiekszosc gier bedzie robiona 'normalnie' a nie z mysla o jakims chorym sterowaniu padletem.

Też to zauważyłem, oby się N tego już trzymało i skończyło z tymi pożal się boże innowacjami wciskanymi na siłę.

Odnośnik do komentarza

Qrna pokazali starego Skyrima a ludzie już leżą i sikają pod siebie. No przecież chodzi o magię Nintendo a nie multiplatformy (sarkazm on). Ani to przenośnie ani stacjonarne. Stawiam na trzy godziny czasy pracy w plenerze. Przyznam jednak, że jak na Nintendo wygląda bardzo highend'owo a nie jak z bazaru. Teraz można mi ubliżać  ^_^

Zakładam że to do mnie,Skyrim mnie podjarał przeokrutnie bo grałem w niego na x360 +/- 900h gra generacjijak dla mnie więci hype konkretny.

Wiadomo że Pokemony MH Zeldunia i może jakiś marian to główne danie multiplatformy są tylko wisienką na torcie.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej cieszy mnie to, ze posiadajac jeden sprzet bede mogl cieszyc sie grami robionymi przez wszystkie ekipy. Koniec osobnego handhelda i stacjonarki. Juz dzieki temu (nawet bez wsparcia 3rd party) Switch ma szanse byc dla mnie najlepsza konsola Nintendo. Co do brania na premiere to hmm... niech mnie zacheca czyms jeszcze za wyjatkiem Zerudy i moze...

Odnośnik do komentarza

To znaczy tak ogólnie to nie ma żadnego generalnego planu, żeby porzucić 3DS-a. I do tej pory nie powiedziano ani nie pokazano nic, co by sugerowało, że na tę konsolę mają być jakieś "handheldowe" gry.

 

Marka sama w sobie nie robi gier, tylko ludzie. Pracownikiem Nintendo się nie jest genetycznie na całe życie, zawsze ta sama liczba - tylko się nim jest w większości na projekt, często na kilka miesięcy. Ilość robionych gier przez daną firmę zależy od budżetu i tyle. A budżet zależy od zakładanej sprzedaży. Nie ma żadnego automatu, że jak zrezygnują z drugiej konsoli, to na tę jedną będzie dwa razy więcej gier. Tak to sobie można wyobrażać tylko wtedy, jeśli sprzedaż software'u będzie sumą obu. A to wcale nie jest gwarantowane. Na pewno nie ma nic wspólnego z tym, ile jeszcze jest produktów pod egidą danej marki. Tak samo: gdyby Nintendo jutro zaczęło sprzedawać ziemniaki, to nie znaczy automatycznie, że będą robić mniej gier - po prostu zatrudniliby odpowiednią liczbę osób znających się na ziemniakach do tego nowego działu, a działy gier nadal pracowałyby w założonej pojemności.

 

 

Równie dobrze Nintendo może mieć za jakiś czas jedną konsolę na poziomie popularności Wii U, i gier na nią będzie po prostu tyle, co na Wii U.

 

 

Tak że jak ktoś się dzisiaj cieszy że dostanie więcej gier naraz, jeśli faktycznie usypiają 3DS-a... Trochę może szarżować z wyobrażeniami.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokazali 3 sekundy skaczacego wąsacza. Czyli to co sie odbywa we wszystkich mario. To porywa tylko nintendofagow

 

 

Ogorke - wczesniej czy pozniej musza zabic 3dsa bo to rozpikselowany złom. A jesli switch ma byc przenosny to jest spora szansa ze nie bedzie potem robiona zadna nowa przenosna konsola jako sukcesor 3dsa. A to znaczy ze mamy lepsza jakosc gier ofolnie.

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...