Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.12.2019 o 09:45, NemoKOF napisał:

Moja opinia jest dokładnie taka jak Grega. Grałem na 3ds I to wg mnie najprzyjemniejsza opcja. Przez zawias można np. Postawić konsolę na kołdrze I klikać. Telefon też dobra opcja. Switch jest duży i stoi tylko na płaskiej, twardej powierzchni. Jeśli już grę masz to drugi raz jej nie kupuj. Ograj na 3ds.

Dzięki Panowie za opinie, kończę na 3DSie

 

A podobne pytanie mam a propos The World Ends With You - jesze nie kupiłem, więc lepiej wziać na 3DSa, czy jednak Switcha?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2019 o 20:27, zdrowywariat napisał:

Ja myślę, że użytkownik dawno wybrał podświadomie pro, zanim w ogóle zapytał o 8bitdo. Nie wiem jaka siła musiałaby go przekonać do tego drugiego? xD

No to źle myślisz. Liczyłem na jakąś sensowną opinię, która poruszy też kwestię ergonomii , jakości wykonania, tego jak działają przyciski i triggery a dostałem to co wszyscy piszą, że tylko krzyżak lepszy albo "bierz 8bit". Jedynie estel i ogquozo sensownie mi odpowiedzieli i utwierdzili mnie w przekonaniu, że lepiej brać pro ;) 

Odnośnik do komentarza

Cała siła 8BitDo tkwi w ustawieniach pro, można się po nazwie domyślić. Ustawienia dotyczą praktycznie wszystkiego (analogi, triggery, wibracje itd.).
Ale dla Ciebie kolego nie ma to sensu bo "nie będziesz się bawił tymi ustawieniami" choć ta zabawa polega na kilku suwakach, jest tak skomplikowana jak podgłośnienie dźwięku w telewizorze.
Jakość wykonania obu padów oceniam jako bardzo dobre. Opakowanie od 8BitDo jest genialne, jak pada akurat nie używam to sobie trzymam w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Mam trzy wersje ich padów (fc30, sf30 i pro+/) i spełniają swoją rolę na switchu, na pc i na telefonie. Nie potrzebny mi żaden inny a ich wykonanie jest sztywniutkie. Nie widzę sensu rozpisywania się nad czymś co było wałkowane multum razy.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rezoo7 napisał:

1 i 2 to dla mnie arcydzieła 3 juz tego nie miala, ostatnio ost sobie z jedynki zapuściłem miodzio, Yamamoto wykonał tam kawał fantastycznej roboty.

 

 

 

Zgadzam się, w trójce się lekko klimat ulotnił, może dlatego nigdy jej nie skończyłem. Jedynkę i dwójkę na 100% (wszystko skanowałem :)).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, temat folii powraca XD Czy te "szkła hartowane" dobrze się sprawdzają? Chodzi o to, że te yebane folie zawsze muszą zostawić jeden bąbel w rogu, tak oczywiście stało się z moją od PDP(pomimo uber dokładnego nałożenia) i już mnie to wk... bo wygląda mało estetycznie. Szkło chyba powinno być trochę grubsze i nie ma takiej gimnastyki z założeniem?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kris77 napisał:

Polecam wyj.ebanie folii i założenie szkła.

 

Tak też chyba zrobię. W trakcie grania mi to nie przeszkadza, ale mimo wszystko brzydko to wygląda na konsoli. Ta folia musiała być lekko zagięta w tym rogu, za mało kleju albo cokolwiek, pozostałe siadły idealnie. Spróbuję ją jeszcze ogrzać, może jak zrobi się bardziej elastyczna to w końcu siądzie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, number_nine napisał:

 

Tak też chyba zrobię. W trakcie grania mi to nie przeszkadza, ale mimo wszystko brzydko to wygląda na konsoli. Ta folia musiała być lekko zagięta w tym rogu, za mało kleju albo cokolwiek, pozostałe siadły idealnie. Spróbuję ją jeszcze ogrzać, może jak zrobi się bardziej elastyczna to w końcu siądzie. 

 

Mam takie szkło i jest super - idealnie spasowane, ma zaokrąglone brzegi 2,5D:

https://www.aliexpress.com/item/32870044994.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.266d4c4dMuYjMl

Też myślałem że ta folia która była w zestawie z futerałem jest spoko, ale nie jest. Szkło to szkło.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś korzysta ze Switcha w docku podpiętym do amplitunera i kina domowego? Zauważyłem, że u mnie brak sygnału na subwooferze. Setup jest następujący: dock po HDMI do amplitunera, telewizor po HDMI ARC i do tego zestaw 5.1. W systemie Switcha dźwięk ustawiony jako surround, gdy uruchamiam test, słyszę wszystkie kanały. Gdy odpalam grę wspierającą 5.1 i ustawiam na amplitunerze Direct, subwoofer jest martwy. Z tego co widzę, nie tylko ja mam taki problem: https://en-americas-support.nintendo.com/app/social/questions/detail/qid/87869/~/switch-subwoofer-channel-not-working-after-update . Możecie potwierdzić? Wiem, że u @ireniqs to samo. Jakość Nintendo XD

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, devilbot napisał:

Kiedyś używałem szkła na gameboya teraz nie używam na lite, ps vicie i 3dsach. I tak źle bym nakleił a w sumie nic się nie dzieje z ekranami. Nie mam 8 lat żeby mazać i rysować. Dla mnie zbędna rzecz.

Ja póki co nie wyobrażam sobie Switcha bez zabezpieczenia ekranu. Przy tym nieszczęsnym docku i ekranie dotykowym to może być różnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...