Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby wpuścili Switcha2 z 3D, z usprawnionymi joyami, ze spustami analogowymi, z krzyżakiem podobnym do tego w dualshocku, gdzie kierunki mogłyby robić za przyciski w 2P mode (ale Sony chyba ma na to patent), z dodatkową mocą w doku, który by dawał konkretnego kopa, i wstecznie kompatybilnego... to byłaby to konsola idealna dla mnie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Damk napisał:

Większa wydajność konsoli to lepsze gry - te na wyłączność w szczególności.

Pełna zgoda.

Co do tych przecieków, to facet który przewidział Switch Lite, łącznie z nazwą i ceną, pisze że w 2020 wyjdzie Pro, z obsługą 4K, droższymi cartami, itp itd. Nie wiem, ja to widzę tylko jak eGPU, czyli GPU w docku.

Ponoć nowa gra od N na premierę żeby pokazać moc ( BOTW2?)

https://www.spidersweb.pl/2020/01/nintendo-switch-pro-w-2020.html

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Emily Rogers napisała dzisiaj, że co prawda to subiektywna opinia, ale jej zdaniem pierwsza połowa 2020 będzie dla posiadaczy Switcha lepsza niż pierwsza połowa 2019. Dodała jeszcze, że jeśli lubimy Animal Crossing i RPGi to będziemy zadowoleni. Myślę, że to kolejna wskazówka, że premierę w tej części roku będzie mieć Xenoblade i jeszcze jakiś jeden ex. Gdybym miał zgadywać to będzie to nowe Paper Mario 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, funditto napisał:

Emily Rogers napisała dzisiaj, że co prawda to subiektywna opinia, ale jej zdaniem pierwsza połowa 2020 będzie dla posiadaczy Switcha lepsza niż pierwsza połowa 2019. Dodała jeszcze, że jeśli lubimy Animal Crossing i RPGi to będziemy zadowoleni. Myślę, że to kolejna wskazówka, że premierę w tej części roku będzie mieć Xenoblade i jeszcze jakiś jeden ex. Gdybym miał zgadywać to będzie to nowe Paper Mario 

Paper Mario bardzo chętnie bym wciągnął, niestety na Xeno mam wyrąbane, dali by jeszcze Metroid Trylogy, Wind Wakera HD i mamy lux:)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Strife napisał:

Obyś szczezł w piekle heretyku:diablo:

 

Tokyo Mirage wie ktoś coś, bo bym zagrał w "chinską bajkę" tylko po trailerach wygląda to cholernie korowo i nie wiem czy będzie zjadliwe. 

Hehe no niestety przegrałem jakieś 10h w ostatnie Xenoblade Chronicles i gra miała dla mnie za dużo elementów ciężkostrawnych, więc zarzuciłem..

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Sebas napisał:

Dla dużej ilości osób switch jest pierwszą stacjonarką od nintendo więc powinni wydawać rimejki i remastery co dwa-trzy miesiące, choćby tylko w cyfrze. Moim zdaniem zostawiają pieniądze na stole. A nowe gierki swoją drogą.

Nie mam nic przeciwko, jest multum gier z N64, gamecuba i Wii, które chętnie bym ograł,  natomiast wydawanie Turoków po 70 zł każdy to jakiś żart..

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Strife napisał:

Tokyo Mirage wie ktoś coś, bo bym zagrał w "chinską bajkę" tylko po trailerach wygląda to cholernie korowo i nie wiem czy będzie zjadliwe.

Mam na WiiU i ponieważ zapomniałem odwołać preorder na Switcha to też przyszło.

I spróbuję się przekonać ponownie jak skończę Poki/Jedi, ale ogólnie z tego co pamiętam to fajny system walki i grafika w miarę ok.

Ale ta gra ma IMO jedną mega wadę - fabuła kręci wokół "idolek" co było dla mnie mało zjadliwe.

 

Xeno1 na propsie, ale ja chcę trójkę/grę w pseudo-średniowieczu, którą ponoć robi Monolith.

Plotki były też o portach Fire Emblemów, które nigdy poza Japonią nie wyszły a miały oryginalnie wyjść na 3DSa.

Jak by były jakości Shadow of Valentia to mniam.

 

Ogólnie plotek coraz więcej, portów gierek a'la Metro a Directa nie ma.

Wolałbym najlepiej w tym tygodniu, ale pewnie dopiero będzie w lutym.

 

Ciekawostka, że Niny dało rozpiskę na ten rok wstępną:

https://www.nintendoswitch.pl/nintendo-przypomina-te-20-gier-trafi-na-nintendo-switch-w-2020-roku/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, izon napisał:

Nie mam nic przeciwko, jest multum gier z N64, gamecuba i Wii, które chętnie bym ograł,  natomiast wydawanie Turoków po 70 zł każdy to jakiś żart..

 

Chyba nie ma gatunku, który starzeje się gorzej niż FPSy. Turok za 7zł to żart, powinni albo dawać to gratis do czegoś, albo sobie odpuścić. I do Turoka mam sentyment ogromny, w 97 kosztował mnie 350 złociszy na N64 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...