Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się też zgodzę, switch to pierwsza przenośna konsola do której byłem zmuszony kupić jakiś uchwyt HH i dokleić dpada bo serio nie wyobrażałem sobie inaczej grać w niektóre gierki. Nie miałem jeszcze takiej konsoli, że musiałem dokupywać tonę gówna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Używam konsoli od kwietnia 2017 roku i jest to dalej taki sam szajs jak wtedy. Na wszystko jestem w stanie przymknąć oko ale joycony dalej gubią zasięg a analogi padają. Jakoś w moim wiekowym PSP z 2005 roku szajsowaty analog dalej działa normalnie. Mój pad od 360 którego używam od 2007 roku  a obecnie służy jako pad dla drugiego gracza na PC też działa super poza tym ,że ma całkowicie wytarte gumki na analogach i muszę te nakładki zakładać. Do tego joycony się wycierają i wyglądają tak sobie już po 6 miesiącach użytkowania. 

 

Jeszcze mi się przypomniało, z czasem joycony zaczynają się chybotać w szynach, mnie to strasznie denerwuje. 

 

Niech wreszcie wydadzą wersje Pro za 2k to może będzie tak jak człowiek oczekuje. 

 

A usprawiedliwianie ,że soft się nie rozwija bo na telefonie też mam netflixa to jest jakaś porażka. No ekran w konsolce jest chyba trochę większy plus ma fajną stopkę dzięki czemu mogę sobie konsole postawić w samolocie czy pociągu albo nawet na jakimś wyjeździe. 

 

 

Sprzęt mocno taki sobie za to gierki sztos :banderas:

 

 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koledzy takie pytanie ogólne mam. Jakieś konkrente gry na ten rok zapowiedziano? Najbliższe miesiące do czerwca? Czy poza AC i portami z wii u nic? Bo się znowu zastanawiam nad sprzedażą konsoli. Przejdę jeszcze raz fe innym domem po premiersze dlc, ogram torne z backloga i skończę AI (w sumie to już w ten weekend została mi może 1 h ). Zastanawiam się czy konsoli nie sprzedać. Nintendo znowu po kilku dużych fajnych produkcjach ma zastój. Zupełnie jak kiedy switcha kupiłem pierwszy raz w okolicy premiery xeno i odyssey. Jesień 2019 mimo zawodu pokemonami była zacna od fe po luigi mansion. Teraz bida z nędzą ponownie. Spodobały mi się vn ale z tych co wyszły wszystko od listopada zdążyłem ograć może coś nowego jest zapowiedziane na pierwsze pół roku? 

Odnośnik do komentarza

Nic ciekawego. Sprzedawaj :)

 

Jeśli skaczesz od gry do gry i ograłeś co chciałeś ograć to nie ma sensu trzymać z nadzieją, że może na drugą połowę roku dadzą coś fajnego.

 

Ja osobiście uwielbiam Switcha za te "koślawe" PCtowe/konsolowe porty, które mam okazję nadrabiać w podróżach. Czekam teraz na Outer Worlds.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

A po co sprzedawać? Jak nic nie ma to włóż do szuflady i niech leży. Jeść Ci woła, czy jak? A jak coś wyjdzie to pograsz. Chrzanić się ze sprzedażą, potem z kupnem jest nonsensem. 

 

Co do wygody i jakości: obecnego Switcha mam rok, poprzedniego też miałem rok (zniszczył się w wypadku samochodowym), nie zauważyłem tego wszystkiego o czym pisaliście: zanikający sygnał, wypadające joycony i tak dalej. Wiele, wiele razy grałem od 100% do wyczerpania baterii na jednym posiedzeniu, zero drętwienia, niewygody. Gram w 99% przenośnie, na noc konsola ląduje w docku. Na ekranie mam dwie rysy, obydwie wiem dlaczego. Konsolę codziennie noszę w pokrowcu do pracy. Nie wiem, może moja jest z tytanu

Odnośnik do komentarza

@blantman no ja liczę na dwa Metroidy, Mario RPG/Paper Mario i jakieś Star Warsy w tym roku, więc wstrzymałbym się z tym sprzedawaniem.

 

A co do awaryjności konsolek Nintendo, to zawsze będę je zachwalał, bo wszystkie Gameboye, DSy, 3DSy , Gamecuby i Wii działają mi tak jak 20 lat temu, poza niesławnymi pękającymi zawiasami DS Lite . xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...