Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ukukuki napisał:

To nie chodzi o pobieranie tylko wywalone mam na takie gówniane fizyczne wydanie, lepiej w takim wypadku brać cyfrę niż pierdzielić się z kartridżem na którym nie ma gry. 

A to w tym wypadku w pełni się zgadzam,pisząc o Batmanie na myśli właśnie miałem cyfre, nie dokońca się dogadaliśmy bo niezrozumiałem XD

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mushabelly napisał:

Polecicie jakiś dock do switcha? Czy nie kombinować i brać oryginalny?

Zależy jaki model. Jak masz V1 czy V2 jest tego więcej. Sam mam parę kompletów DOCK + ORYGINALNA ładowarka do sprzedania ale nie działają z OLEDem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem brać ten Hori Split Pad Pro ale poczytałem opinie i kurcze jest trochę negatywnych i nie wiem czy to tylko takie marudy żeby marudzić.

Wczoraj próbowałem zagrać w Bayonette 3 na joyconach no i nie dam rady :frog:

Muszę coś kupić żeby grać w trybie przenośnym. W docku to sobie na DS4 pogram przez 8bitdo.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Hori Split Pad Pro, tutaj bardzo często był zachwalany i polecany.

Sam osobiście zakupiłem od razu wraz z konsolą i w trybie przenośnym nie wyobrażam sobie grać inaczej :)

 

Jednak Nitro Deck również mnie zaciekawił, od kiedy tylko go zobaczyłem (w tym retro fioletowym kolorze jest piękny), dlatego wjechał pre-order. Na pewno będę w stanie napisać jakieś porównanie :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, voi tekku napisał:

Co takiego negatywnego Cie odstrasza? Generalnie największą wadą dla mnie jest brak żyroskopu, poza tym wszystko działa cacy. 

Przykładowe komentarze 

Cytat

Zastanawiam się ile nintendo lub hori płaci ludzia by się zachwycali tym czymś.
Dla mnie był to najgorszy zakup jaki tylko mogłem zrobić.
Pady bez dryfu? Wpiąłem w switcha po 15 min lewy odbija do tyłu...
Jakość wykonania jest tragiczna, nie do malowane guziki, tył z tak złego plastiku że porysował się od samego patrzenia.
Guziki typu home assign itp są gumowe i strasznej jakości.
Pady nie mają akumulatora,wibracji ani motiona więc się pytam skąd ta cena i za co?
Jedyny plus to ten dpad


 

Cytat

Myślałem, że będzie wygodniejszy dla osób z większymi dłońmi ale okazał się tragedią, dużo gorzej się go trzyma niż zwykłe joycony, może będzie odpowiedni dla osób z mniejszymi dłońmi. Przyciski ABXY są ok, ale bez szału, nie jest to jakość pada od xboxa sx. DPad nieprzyjemnie twardy. Jakość wykonania dość dobra.

 

Odnośnik do komentarza

No to podsumujmy:

- brak wibracji - fakt

- brak żyroskopu - fakt

- gumowe przyciski Home i Assign - fakt, ale czy to jest jakaś duża wada? 

- brak akumulatora - fakt

Poza tym są dwie sprzeczne opinie odnośnie jakości wykonania :D

 

A teraz z perspektywy użytkownika powiem, że bardzo naciągane są te negatywne opinie. Mam porównanie z Pro Controllerem, którego posiadam i o ile brak wibracji czy żyroskopu można traktować za wadę, tak z całą resztą się nie zgadzam. Pod kątem komfortu z niczym lepszym jeszcze nie miałem do czynienia, można spokojnie pozwolić sobie na dłuższe sesje i nie męczyć dłoni.

Jakość plastiku może rzeczywiście nie jest jakaś wygórowana, ale kurde - ja bym powiedział, że wcale nie odbiega to znacząco od innych 3rd party akcesoriów.

 

Dla mnie osobiście dużą zaletą jest fakt, że Switch z założonym Split Pad Pro idealnie się mieści w docku, a więc jak chce grać na telewizorze to mam Pro Controller, a jak chcę tryb handheld to mam kontroler od Hori, który znacznie nie odstaje…i nie muszę bawić się w każdorazowe ściąganie jak w przypadku gripów.
 

Długo szukałem jakiejś ciekawej alternatywy dla joy-conów i uważam, że nie ma czego żałować :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2023 o 09:12, BRY@N napisał:

Miałem brać ten Hori Split Pad Pro ale poczytałem opinie i kurcze jest trochę negatywnych i nie wiem czy to tylko takie marudy żeby marudzić.

Wczoraj próbowałem zagrać w Bayonette 3 na joyconach no i nie dam rady :frog:

Muszę coś kupić żeby grać w trybie przenośnym. W docku to sobie na DS4 pogram przez 8bitdo.

Kup NeoGrip na Amazonie PL za 130 zł i problem z głowy :) Przerabiałem ten sam temat z rok temu.  Rewelacyjny produkt z 3 różnymi grubościami uchwytów, dwa większe są pod katem i nadgarstki nie są wygięte. Dla mnie game changer był niesamowity. 

Odnośnik do komentarza

do września zeszło 132,46mln swiczy

 

Mario Kart 8 Deluxe - 57.01M (+1.55M)

Animal Crossing: New Horizons - 43.38M (+590K+

Super Smash Bros. Ultimate - 32.44M (+670K)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 31.15M (+500K)

Super Mario Odyssey - 26.95M (+510K)

Pokémon Sword and Shield - 26.02M (+100K)

Pokémon Scarlet and Violet - 23.23M (+570K)

Super Mario Party - 19.66M (+270K)

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - 19.50M (+990K)

New Super Mario Bros. U Deluxe - 16.70M (+530K)

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - 12.58M (+1.2M since March 2023)

Pikmin 4 - 2.61M

Odnośnik do komentarza

Oni jakoś wybiórczo te dane podają, brak info o tegorocznych premierach jak Metroid Prime, FE Engage czy Advance Wars.

 

Starsze gry też czasem pomijają jak wspomniany xeno, a wymieniają znowu nawet starsze

 

Chyba że wymieniają w aktualizacjach tylko te co w danym kwartale roku sprzedały się powyzej jakiegoś założonego przez nich minimalnego progu 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Słupek napisał:

właśnie, odnośnie Mario kart bo przymierzam się do kupna. tam jest jakiś single player jak ctr czy bardziej wszystko nastawione na online?

Niestety Nintendo nie potrafi w single w swoich grach sportowych/kartach.

 

Single jest, ale chyba tylko beki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...