Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Daffy napisał:

Błagam, nawet wczoraj widać było że już nawet indyki są w odwrocie od switcha. Milion świetnych wychodzi co opuszcza tą konsole co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia 

 

Wymień takie, które zapowiadają się świetnie, które by chodziły bez najmniejszych problemów.

 

Przypominam też, że nie wszystkie indyki trafiają Day 1 na konsole ale jest cała masa takich, które są obecne na Switchu a nie ma ich na PS ani Xboxie.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

Przecież Ty będziesz te indyki i tak ogrywał na Stem Decku a nie Switchu więc na chooj narzekanie na sprzęt?

 

Narzekam bo co najmniej od roku powinien być switch2 z bombami od Nintendo i third party, a ci przeciągają jego żywot do pozygu z govno supportem bo się słupki sprzedaży dalej zgadzają

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Dawajcie klauny, dawajcie i zaklinajcie rzeczywistość, Nintendo jak zwykle nic nie musi, prawda jest taka, że opóźnili Switcha 2 i teraz support Switcha jest słabiutki nie ma nawet o czym rozmawiać. 

No jest słaby. Ode mnie dostałeś klałna za Barcelone (ha tfu).

 

157 raz jaranie się - "a może silksonk" mnie nudzi.

Tu nie było ciekawego indyka praktycznie. To smuci. No może Heist 2. Jedynka spoko, ale Diga 3 bym prędzej wolał.

 

Ja mam w co grać. I bardziej mnie ciekawi co Niny H2 będzie mieć. Wezmę stare-nowe Paper Mario, trochę indorów wcześniej zapowiedzianych.

Tylko serio - liczę bardzo na wsteczną, pacze za darmo gier też by było miło. I OLED.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Krychu odkrył w 2024 jak wyglądają ostatnie chwile życia konsoli od zawsze i wielce zdziwiony że mamy z niego beke :)

Wejdź jeszcze raz i zobacz co wyszło w 2020 na konsole Sony i Microsoftu. 

 

Nintendo po prostu przesadził z oszczędnościami na polu HW, teraz już nawet indyki ciężko na niego wydać, taka jest prawda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...