Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

World of Goo i Ender Lilies - sequele dwóch świetnych gier. 

 

Pepper Grinder - kurde, w końcu ta gra wychodzi, była hype'owana od tylu lat. Mocno SKILLOWA, szybka platformówka. Ciekawe czy będzie tak dobra, jak wszyscy liczą od nie wiem kiedy.

 

Another Crab's Treasure też od dawna był na uwadze graczy. Po Going Under, można po twórcach spodziewać się jajcarskiego, ale całkiem dobrego podejścia do soulslike'ów.

 

Arranger wygląda pięknie na oko. 

 

 

Pentiment i Grounded to mocne gety od Microsoftu, Pentiment był na toplistach roku, a Grounded też zebrało masę oddanych fanów.

 

Nie byłoby Switcha bez zadziwiających z du'py powrotów, których nikt się nie spodziewał. Epic Mickey? Endless Ocean??? Star Wars Battlefront? Nie wiem, kto to wymyśla, ale podziw. 

 

Monster Hunter Stories mniejsze zaskoczenie, dobra gra zasługująca na uwagę. Pocket Card Jockey też jedna z najlepszych gier handheldowych na 3DS-a.

Odnośnik do komentarza

Jakby co, to Nintendo własnie pozwało twórców yuzu. Robią dobre gry, ale to jednak kurwa są chuje.

 

https://arstechnica.com/gaming/2024/02/how-strong-is-nintendos-legal-case-against-switch-emulator-yuzu/

 

Jeszcze cytat z newsa na gamingonlinux, o tym akurat ars nie pisze:

 

What's not particularly great for the yuzu team is a quote included in the suit from the project lead Bunnei, where Nintendo quote Bunnei saying "users probably just pirate a yuzu folder with everything" when replying to another user about the Quickstart Guide as it can be confusing for people.

 

To akurat niefajne, twórcy powinni się grubą kreską odcinać od piractwa, udawać, że go nie ma i na każdym kroku zachęcać do kupowania gier i switchy.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Skończyłem 13 Sentinels i gra to istny sztos. Polecam z czystym sumieniem. 

 

Ale kupiłem teraz Xenoblade I i kurczę po 10 godzinach nie wiem czy to system walki czy historia o bohaterze co ratuje świat przed złymi potworami, jakoś nie mogę się wkręcić i co byście polecili i z naprawdę dobra i dojrzałą fabuła. Spiski, morderstwa, polityka? Fire Emblem? Tactics Ogre? Triangle Strategy? Dobrze, by był to EX na Nintendo ewentualnie port PC albo PS5.

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Sedrak napisał:

Skończyłem 13 Sentinels i gra to istny sztos. Polecam z czystym sumieniem. 

 

Ale kupiłem teraz Xenoblade I i kurczę po 10 godzinach nie wiem czy to system walki czy historia o bohaterze co ratuje świat przed złymi potworami, jakoś nie mogę się wkręcić i co byście polecili i z naprawdę dobra i dojrzałą fabuła. Spiski, morderstwa, polityka? Fire Emblem? Tactics Ogre? Triangle Strategy? 

 

Great Ace Attorney 1+2

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Suavek said:

Nie wiem, czy Twoje klimaty, ale w Danganronpa grałeś?

Grałem w GP, nie pamiętam, w która część i w sumie dobre to było, ale bardziej chciałbym jakiś EX, bo kolejne części też do GP są wrzucane. 

 

3 minutes ago, tlas said:

 

Great Ace Attorney 1+2

Jest w GP. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sedrak napisał:

Fire Emblem? Tactics Ogre? Triangle Strategy? Dobrze, by był to EX na Nintendo ewentualnie port PC albo PS5.

 

Tactics Ogre jak najbardziej a i triangle strategy niezłe poważne wątki, gra o tron po japońsku.

Fire emblem średnio fabularnie te ostatnie części duży fan serwis.

A co do xenoblade to polecam tylko i wyłącznie część drugą.

Odnośnik do komentarza

Fire Emblem Three Houses od strony fabularnej jest bardzo dobre, szczególnie ścieżka Blue Lion. Budowa świata, lore, postacie, wszystko tip top. Całość psuje kilka rozwiązań gameplayowych, jak za duży nacisk na szwędanie sie po hogwartcie, takie se i powtarzalne mapy oraz wybijajace z immersji rozwiazanie, że każdy main event fabularny musi się dziać na koniec miesiąca (ale to do przełknięcia, bardziej czepianie się z mojej strony). 

 

Jak nie masz alergii na anime klimaty to wszystkie Xenoblady maja świetną fabułę. 

 

Poza tym racja, większość exow Nintendo stawia na gameplay, dla mnie dla mnie to plus, ale jak ktoś szuka dobrej fabuły w grach to faktycznie raczej nie w tym zbiorze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...