Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Basior napisał:

No jest słaby. Ode mnie dostałeś klałna za Barcelone (ha tfu).

 

157 raz jaranie się - "a może silksonk" mnie nudzi.

Tu nie było ciekawego indyka praktycznie. To smuci. No może Heist 2. Jedynka spoko, ale Diga 3 bym prędzej wolał.

 

Ja mam w co grać. I bardziej mnie ciekawi co Niny H2 będzie mieć. Wezmę stare-nowe Paper Mario, trochę indorów wcześniej zapowiedzianych.

Tylko serio - liczę bardzo na wsteczną, pacze za darmo gier też by było miło. I OLED.

Silksong był oczekiwany na tym pokazie, z racji ostatnich ratingów w kilku krajach i plotek o rychłej dacie premiery. Ale może z racji umowy z Microsoftem, czekają na ich pokazy.  

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Silksong był oczekiwany na tym pokazie, z racji ostatnich ratingów w kilku krajach i plotek o rychłej dacie premiery. Ale może z racji umowy z Microsoftem, czekają na ich pokazy.  

Niekoniecznie, może po prostu nie są gotowi. I tyle. Serio mnie Silkosong aż tak nie jara. Fajnie byłoby po prostu zobaczyć DOBRE indyki. A nie grę-test-psychologiczny

Odnośnik do komentarza

Nikt bo gry indie same w sobie są hidden gemami i w tym tkwi cała ich siła. Napalanie się tylko na Silksonga to czysty casualism

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Dobra, ale czy ktoś realnie oczekiwał wczoraj indyczych bomb? Nie ma cienia szans na jakieś dedykowane Switchowi indyki, jedynie nadzieja, że te co lepsze nie zajadą ponad 7-letniego Switcha.

 

Ostatnim dedykowanym był Książę Persji. Gra robiona pod Switcha. Na innych platformach nie masz lepszych tekstur

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ani tak wygodne czy precyzyjne. Akurat joycony słusznie jebane są przez graczy co widać po polularności gadżetów pokroju Binboków czy SplitPada. Wciąż mam ciary na wspominki o graniu w Dooma 3 na tych malutkich analogach brrr

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dobra, ale czy ktoś realnie oczekiwał wczoraj indyczych bomb? Nie ma cienia szans na jakieś dedykowane Switchowi indyki, jedynie nadzieja, że te co lepsze nie zajadą ponad 7-letniego Switcha.

Są govno indyki i super indyki. Ostatnio te super indyki omijają hurtowo switcha na co kolejnym dowodem jest ten Direct gdzie całe dwa się pojawiły na 20min czyli Steam world I Cat quest 3 (a jeszcze dochodzi strach jak będą działać)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Ani tak wygodne czy precyzyjne. Akurat joycony słusznie jebane są przez graczy co widać po polularności gadżetów pokroju Binboków czy SplitPada. Wciąż mam ciary na wspominki o graniu w Dooma 3 na tych malutkich analogach brrr

 

A teraz wyobraź sobie, że te wszystkie dodatkowe akcesoria nie są dlatego, że podstawowa opcja jest słaba tylko żeby dać Ci swobodę wyboru :)  Jaki wybór masz w padzie od Xboxa albo Steam Decku?

 

No właśnie, żaden :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Niesamowicie słaba zarzutka i wciąż wierzę, że w domu zagrywasz się na SteamDecku, bo niby w co miałbyś zagrywać się na Switchu który dawno ma za sobą najlepsze lata?

O zmarłych tylko dobrze albo wcale 

 

Handheld w 2024 to tylko deck/rog/Lenovo albo siedzenie cicho pod kamieniem ogrywając starocie na switchu z backlogu w oczekiwaniu na switcha2

 

Ja np backlogu nie mam na switcha więc ta konsola od prawie 2 lat do mnie praktycznie nie istnieje. W zeszłym ja odpalałem do 3 gier, w tym ani razu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...