Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Wszystko jedno jak będzie się nazywała ich nowa konsola, jeśli tylko będzie wstecznie kompatybilna

Raczej będzie. Ale mnie bardziej interesuje, czy będzie miła coś nowego do zaoferowania. Mam Switcha i mogę na nim pograć kiedy chcę. Do niedawna myślałem tak samo, ale w sumie wolałbym nawet kosztem braku kompatybilności jakieś zaskoczenie. Wcale mnie Switch nie porwał jak niektórych. Spodziewałem się rozwinięcia idei wspólnego przenośnego grania, a jakoś to umarło jak 3D w 3Dsie.

Odnośnik do komentarza

Miliony plotek z jednego powodu - kto będzie najbliżej prawdy zostanie uznany za nYbardZIej WiaRygOdnego LeaKera więc stawka jest spora. Jeżeli jesteś content creatorem to wręcz powinieneś się podzielić światu swoimi doniesieniami bez względu czy są wymyślone czy nie dlatego ja się dystansuję do tego ile tylko się da  aczkolwiek docierają do mnie różne rewelacje. Za najciekawszą uważam tę, że podobno Switch 2 będzie miał ENHANCED Backwards Compatibility cokolwiek by to znaczyło.

Odnośnik do komentarza

To ma być coś zwracającego uwagę? Ile gier wychodzi rocznie które mają 7/10... albo wyżej. Na Nintendo Life w tym roku jest ich już piętnaście, a jest powolny okres i połowa lutego. 

 

Swoją drogą to ta stronka dowodzi koneserstwa switchowców, wiele niszowych perełek ze wszelkich gatunków recenzują, często jako jedni z jedynych albo nawet chyba jedyni w internecie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Izaa1 napisał:

Witam. Mam pytanie czy ktoś byłby w stanie polecić grę typową przygodówke z angielskimi napisami i dubbingiem w wersji pudełkowej na konsole Switch Lite?


Return to Monkey Island ?
ah tylko z wersją pudełkową może być problem trochę :P 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Xddddd

 

Ci sami leakerzy już 45 razy zwiastowali szybką premierę switcha pro i twierdzili że rok temu w Kolonii za zamkniętymi drzwiami Nintendo pokazywało tech dema z nextgena. Ci sami też twierdzili że nawet rozpoczęła się produkcja nowej konsoli by na premierę nie było powtórki z sytuacji z PS5

 

Przypominam:

W dniu 6.02.2024 o 10:45, Daffy napisał:

The existing Switch will be Nintendo's "main business" heading into 2024, President Shuntaro Furukawa said on a conference call after the earnings report. The company's plan for the next fiscal year will be shared at its next earnings briefing, he added.

 

 

Spotkanie z inwestorami są kwartalne czyli co, do czasu kolejnego czyli do kwietnia/maja dowiemy się pierwszych informacji o switch2?

W maju na spotkaniu określa plany na następny rok fiskalny więc pewnie wtedy już będzie wiadomo co i jak. Do tego czasu to wróżenie z fusów z nadzieją że po drodze jednak na spontanie wleci przynajmniej zwiastun lub zapowiedź czegoś z nowej konsoli. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...