Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no o co chodzi, to przez brak dostaw przez koronawirusa? Chyba na to za późno już. Wszystkie gry Nintendo grubo ponad 200zł, a używane po minimum 180-190. Nawet taki Donkey Kong czy Mariu U Deluxe. Strasznie.  Do tego ten monopol  używek z Allegro i Olxa i jest bida z nędzą...

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Ostatnio rozważałem zakup Pro Controllera albo jego odpowiednika, żeby wygodniej ogrywać sobie gierki w docku. Rozglądałem się, pooglądałem recenzję i koniec końców wybór padł na... adapter 8Bitdo. Cóż to jest za wspaniały wyrób pendrajwopodobny :banderas:Po domu walają się trzy pady (od XOX, Elite V2 i DS4) i dokładanie kolejnego średnio mi się widziało, dlatego dałem szansę temu urządzonku i co tu dużo mówić, jest legancko i jestem zadowolony. Każdy pad łączy się bez problemu, zachowując swoje funkcjonalności (DS4 ma motion control, Elitka V2 ma zapamiętane profile mapowania i działające łopatki), ogrywanie gierek na tych kontrolerach to czysta przyjemność. Jeśli jest jakiś input lag to go nie zauważyłem, internety donoszą, że waha się on w granicach 3-4 klatek, co przekłada się na około 68-72ms (zależy jakiemu testowi zaufać). Chrzest bojowy odbył się przy pomocy DMC3 SE, w którym lag stanowiłby ogromny problem, ale nic takiego nie miało miejsca. Cud, miód i orzeszki.

 

Jeśli jesteście w podobnej sytuacji to śmiało polecam ten sprzęcik - zaoszczędzi Wam trochę kasy i miejsca w pokoju, a działa jak natura chciała.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, aph napisał:

Przykre, że pad od innej konsoli jest najlepszy dla switch.

I wielce wymowne.

Nie wiem czy przykre. IMO jest dość dobry.

 

Jeśli chodzi o pady to dla mnie Xbox > Switch > PS4.

Ale znam ludzi, którzy uważają, że ten od PS4 najlepszy.

Dla mnie ProController ma mega zaletę - długo starcza na ładowaniu. Plus leży w miarę dobrze w dłoni.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, aph napisał:

Przykre, że pad od innej konsoli jest najlepszy dla switch.

I wielce wymowne.

Co to za bzdury, do Pro Controllera nie można się za bardzo przyczepić, tu był przeciez case że ktoś ma już pady do innych konsol wiec nie ma potrzeby w takim wypadku kupować specjalnie nowego dedykowanego pada. Chyba że chodzi Ci o Joycony, ale chyba nikt ich nie traktuje poważnie jako kontroler do gry w docku. Ot zgrabny kompromis dzieki ktoremu nie musieli dodawać dodatkowego pada do pudełka z konsolą.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, funditto napisał:

A czy ktoś wie czy ta przejściówka działa też w drugą stronę i pro controller działa z innymi konsolami ? Bo szczerze dla mnie to najwygodniejszy pad tej generacji 

Cytat

System Compatibility

  • PS1 Classic Edition, Switch, Windows, macOS
  • Android TV box, Raspberry Pi, Retrofreak

 

 

Odnośnik do komentarza

Naah, szkoda hajsu. Najbardziej potrzebny był mi pad do Switcha, granie na joy-conach do pewnego momentu ujdzie, jednak prawdziwy tradycyjny kontroler to jest to. Cała reszta "podlaczania pada do innej konsoli" to u mnie taka bardziej fanaberia niż realna potrzeba, na DS4 da się grać bez bólu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.