Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gromit napisał:

Koło setki? Na Switcha? A mógłbyś wymienić?

 

10 masz u góry.

 

Nie chce mi się wszystkich wymieniać, bo połowy to nawet tytułów nie pamiętam, ale było tego trochę, oczywiście strzeliłem, więc może się okazać, że trochę mniej. I miałem na myśli pomniejsze gry, bo nie wnikam co jest indykiem, a co nie:

 

Shovel Knight

Steamworld Dig2

Baba Is You

SMB

Yoku's Island Express

Golf Story

Thimbleweed Park

Enter the Gungeon

Katana ZERO

Hollow Knight

Axiom Verge

Bastion

Downwell

Ikaruga

Velocity 2X

Iconoclast

The Messenger

Transistor

Thumper

Isaac

Snipperclips

Lumines Remastered

Olliolli 1&2

Gris

Splasher

Super One More Jump

Teslagrad

Worms

Rogue Legacy

This War of Mine

GoNNER

Bleed 1&2

Dandara

 

Później zrobię update listy, bo jestem w pracy, ponad 50 na bank się znajdzie, plus około 20 dem, bo jeśli indyk miał dostępne demo to sprawdzałem demo, jak choćby demo Cadence of Hyrule, Slime-san, czy tego rogalika na B? :)

 

Zapomniałem polecić jeszcze Mark of the Ninja Remastered i Machinarium.

 

edit: wiem co sobie pomyślałeś, jak to, przecież ja wszystko sprawdzam, a nie uzbiera się tyle. W takim razie radzę sobie zrobić listę ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Apex Legends is coming to Nintendo Switch, stay tuned for details! Cytat z nowosci na Switchu, a podobno mialo nie wyjsc na ta konsole. Ja teraz po przypomnieniu sobie jaka byla reakcja niektorych uzytkownikow kiedy liczylem ze wyjdzie a oni ze mnie krecili beke:

 

 


Hahahahahahahaha XD
 

Edytowane przez _Forum_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie obrazilbym sie na GBA w ramach usługi online, bo do tej pory troche w kulki z tym lecą. W ogóle nie rozumiem czemu jest taki problem żeby pograć legalnie w gry z Advancea, na Wii U chyba był emulator, ale już na 3DSie olai sprawe nie wiedzieć czemu, dlatego po cichu liczę że kolejnym systemem w Online bedzie wlasnie GBA. 

 

Generalnie po takiej przerwie jest bardzo wysoko zawieszona poprzeczka oczekiwań co do nowego Directa. Mi osobiście wystarczy sam fakt że sie w koncu pojawi. Jestem mega fanem tych prezentacji, to takie moje małe święto, wiec nawet jak nic wielkiego nie zapowiedzą i tak będę zadowolony, ale reszta fanow pewnie ich zje jesli nie bedzie czegos pokroju nowej Zeldy albo Metroida i myślę że Nintendo jest tego świadome. Poza tym wychodzi PS5 i XBSX więc muszą dać o sobie znać jakimś mocniejszym akcentem żeby nie zostać z tyłu na święta.

Odnośnik do komentarza

No ja się obawiam, że będzie kolekcja starych Mario 3D (ależ wejdzie Galaxy :banderas:) i Pikmin 3. Do tego BD2 i prawie, że można rok zamykać.

No i DLC do poków, Smash itp.

Po ich problemach COVIDowych ten rok będzie suchy.

A i może Metroid 2D plotkowany, ale wolałbym MPT.

 

Ale może coś na przyszły pokażą konkretniejszego i w końcu kilka gier dawno zapowiedzianych typu BOTW2, MP4, Bayo3 i SMT5 w końcu otrzyma chociaż rok wydania i trailerek.

 

W ogóle widać, że Sony i MS robią ostatnio spoko eventy, ale IMO ten sposób skondensowania i prezentacji, który robi Niny IMO najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Ja też, bo jeśli do końca roku mam zagrać tylko w Paper Mario, Sports Story, plotkowaną kolekcję 3D Mario i drugie DLC do Pokemon Sword to za dużo się nie nagram..

Tak jak voi tekku czekam też na dodanie GBA do NSO. Dadzą mi Minish Cap, Mario & Luigi: SS, Advance Wars, Metroid: Zero Mission albo najlepiej Pokemon FR/LG to może przestanę narzekać.

Edytowane przez funditto
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, voi tekku napisał:

na Wii U chyba był emulator, ale już na 3DSie olai sprawe nie wiedzieć czemu,

Z punktu widzenia N 3ds nie był robiony z myślą o odpalaniu gier z GBA. W grę mogła wejść tylko symulacja, dlatego też gierki w które mogli zagrać posiadacze ambasadorskich egzemplarzy co prawda pograli w Minish Cap ale bez wielu funkcji jak sleep mode czy dostęp do menu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...