Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rayos napisał:

wyglada swietnie, zamawialiscie prosto od producenta? 

Tak od producenta , tylko że z aliexpress zamówiłem swój egzemplarzy gdyż wtedy mieli tam promo. 2 tyg czekania.

.

25 minut temu, XM. napisał:

 

Nareszcie jakieś konkretne mięso się szykuje , mnie trailer zdecydowanie kupił :)

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

http://www.nintendolife.com/news/2020/01/rumour_prolific_leaker_says_well_get_paper_mario_and_a_2d_metroid_this_year?fbclid=IwAR1UetuFKnP4alUNz2pwrVWGHBagIIE6hv5e0eBN8-6TYRWw5cjIpAFlxks  Przeciek mówił o nowym paper mario i dwuwymiarowym metroidzie a na koniec dzisiejszego trailera mamy mario w hełmie Samus :) Może to żaden dowód/wiarygodny news ale myślę, że jest coraz większe prawdopodobieństwo, że jednak jakiegoś Metroida jeszcze w tym roku otrzymamy ;p   

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rayos napisał:

Jeszcze pytanko, braliście z tym wielgachnym case? Chyba sobie jutro zamówię tego gripa, ale bez case. Ostatnio miałem przymiarkę z bigbenowskim gripem, ale był tragiczny, a to widzę, że nie dość, że wygląda dużo lepiej to jeszcze ma same pozytywne opinie. dzięki za cynk! 

Nie popełniaj tego samego błędu co ja i lepiej weź z wielgachnym casem , gdyż teraz nie mam jak tego przenosić , a za każdym razem rozbierać to nie zabardzo mi się to widzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rayos napisał:

Jeszcze pytanko, braliście z tym wielgachnym case? Chyba sobie jutro zamówię tego gripa, ale bez case. Ostatnio miałem przymiarkę z bigbenowskim gripem, ale był tragiczny, a to widzę, że nie dość, że wygląda dużo lepiej to jeszcze ma same pozytywne opinie. dzięki za cynk! 

Też zdecydowałem się na wersję z case'em ponieważ w podróży zawsze mam case a jak do trybu hh nie będę miał case'a na gripa to bez sensu to targać osobno :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, szurubur napisał:

A czy switch z tym gripem wejdzie do stacji dokującej czy trzeba go sciagac za każdym razem?

Z tego co czytałem pierwsze rewizje z indiegogo nie pasowały do docka ale te do kupienia teraz to jakieś nowe wersje i podobno pasują. Warto upewnić się jaką wersję kupujecie.

 

Ja z kolei mam bigbena i jestem zadowolony ale musiałem zmienić docka na ten od skill&co lecz zajmuje tyle miejsca co nic i łatwo go wcisnąć do pokrowca.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2020 o 14:34, Kris77 napisał:

Na jedno wychodzi. Dostałem dzisiaj info o nadaniu przesyłki. Też paczka jest rejestrowana i śledzona. Co więcej paczka idzie z Chin.

Odnośnik do komentarza

Jestem cholernie zadowolony z jakosci gier Nintendo. To jest kupowanie gier ktore starczaja na bardzo dlugo a nie na 10 godzin i do zyda. Grajac w Fire Emblem wkrecilem sie w akademie a to mi sie nie zdarza czesto, glownie krecil mnie czysty gameplay a w tej grze prawie wszystko jest fajne. Mam nabite 50 godzin, to sie nazywa content za taka cene jak w wielu grach Nintendo a nie jakis szmelc na 8-10 godzin i tyle :D Jestem zadowolony ze wrocilem do Nintendo i Switch po Pegasusie, GBA, Gamecubie laduje u mnie na topie obecnych konsol i poczulem potege Nintendo po raz kolejny. W grach chodzi o to zeby sie fajnie gralo a gry na Switcha maja rewelacyjny gameplay. Jestem dumny i zadowolony ze wrocilem do Nintendo :D 

Odnośnik do komentarza

Co by nie pisać to na Switchu grubo pojechali, rewolucyjna Zelda, odjechane Mario, Smash z ponad 70 fighterami, do tego długo wspierany Splatoon2 i SMM2, świetne Luigi's Mansion3, no i na koniec cudne Animal Crossing z masą rzeczy do roboty, ale to nie wszystko. Jeśli chodzi o gry to Ninny nie ma sobie równych. Mam nadzieję, że nie zwolnią i inne gry, jak MP4, również zmiażdżą.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że trzeba to poczuć i samemu sprawdzić, bo ja nie mam żadnej nostalgii wobec Nintendo i dużo z ich gier do mnie po prostu nie trafia - Animal Crossing, Mario Maker, Mario Kart np.

 

Poza tym nie lubię grać na Switchu, bo mnie wkurza jego słaba jakość wykonania. Mam też gdzieś z tyłu głowy, że Nintendo do tej pory się nie odniosło do problemów z driftującymi joy-conami, co jest dla mnie absurdem patrząc na skalę problemu. Denerwuje też marna funkcjonalność sklepu i często nieintuicyjne rozwiązania online.

 

No ale jest te kilka(naście) naprawdę świetnych gier od Nintendo, możliwość gry przenośnej w te tytuły oraz mocarna scena indie.

 

Ogólnie udana konsola, ale mam wrażenie że Nintendo z roku na rok jest coraz bardziej oderwane od rzeczywistości i bardziej niż na konsumentach zależy im na hajsie. W sumie jak każdej innej korpie ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Konsolę mam praktycznie od premiery a soft dalej się nie zmienił. Jeszcze mama nadzieję, że przed premierą nowych konsol dodadzą tej konsoli funkcjonalności. W każdym razie duży krok wstecz po Wii czy 3DS. 

 

Co do gier, masa świetnych hitów. Nie wszystko od Nintendo mi podchodzi, jednak najważniejsze jest to, że te gry są zupełnie inne od hitów z konkurencyjnych platform. Traktuję tą konsolę jako odskocznię gdy główny nurt mnie nudzi. 

Odnośnik do komentarza

Co do jakości konsoli tu muszę się zgodzić, moja od premiery jest już cała wytarta ("świeci" się z tyłu, na joyach ten sam efekt), jedne joye wylądowały już w koszu, a następne dwie pary stwarzają, w jednym lewym joyu zacina się czasem w dół, to znaczy ruch jest powolny, mimo że wychylam analoga do końca. I nie pomaga już niestety ten spray tu reklamowany. Na szczęście sama konsola nie stwarza i śmiga od premiery :). Tego szczęścia nie miałem z niektórymi konsolami, zdarzało się, że któraś po roku, czy dwóch, wyzionęła ducha (innych producentów), ale to pewnie zależy od szczęścia. Co do gier to Ninny chyba znalazło środek, jak zatrzymać przy konsoli, bo ich gry zajmują, że tak powiem, zrobię to i jeszcze to itd., taka była Zelda i takie jest Animal Crossing, ciągle jest coś do roboty, niby powtarzalne czynności, ale że jest ich duża różnorodność i są serwowane na zmianę gra nie nudzi.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ze wszystkich konsol przenośnych które miałem SWITCH prezentuje najgorsze wykonanie ( a miałem ich troche począwszy od Sega Game Gear które dostałem z Niemiec a po tygodniu w trakcie użytkowania ekran konsoli eksplodował na szczęście nie zranił mi twarzy, później Gameboy Advance, PSP, PS Vita i 3DS skończywszy na Switchu który jest moim 6 handheldem). Jakość materiałów tandetna, LCD jest ok ale Vita ma zdecydowanie najlepszy ekran. Nie zapominajmy o licznych problemach konsolki po premierze np. zbyt szybkie zużycie baterii ( ze 80 % potrafiło przeskoczyć na 70 zamiast 79%) dopiero nast aktualizacja systemu to naprawiła. Najgorsze co całkowicie pogrąża „Nintendo Seal of Quality”, że większość bolączek nie została naprawiona do dnia dzisiejszego - Dryfujące analogi, rysujące się ekrany po wkładaniu do docka (mnie to nie spotkało) i jeszcze kilka innych a o brakach elementarnych funkcji konsoli nie wspominam bo szkoda strzępić ryja.

 

Zupełnie inaczej prezentuja się gry ekskluzywne. To właśnie dzięki wysokiej jakości wykonania flagowcow Nintendo oraz mnostwa portów wspaniałych gier które mnie ominęły ( 29 maj to będzie sajgon !) ponownie wróciłem do Japończyków. Oczywiście nie wszystko co jest od Nintendo mi pasuje - załóżmy takie Kirby Star Allies zbyt dziecinne, Animal Crossing tez dziecinne ale po 20 godzinach znudziła mnie monotonia wykonywanych czynności, aczkolwiek rozumiem szał na nią i cieszę się ze jest tak dobrze wspierana różnymi eventami do których raz na jakiś czas powracam. Za to Zelda, Mariany, Fire Emblem, Xenoblade to tak przeładowane zawartością produkcje ze głowa mała. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na te tytuły bo są to gry które starcza na ponad 100 godz jak nie więcej i za każdym razem kiedy do nich wrócę będą bawić tak jak za pierwszym razem. Magia Nintendo ? niekoniecznie, po prostu twórcy starannie przykładają się do pracy dopieszczając swoje produkty do granic możliwości konsolki. Zauważcie jak długo i ile łatek/patchy wypuszczaja do swoich ekskluzywnych gier PlayStation czy Xbox. W dniu premiery dostajemy grywalne produkty ale przepełnione bugami i innymi problemami, które w ostatecznym rozrachunku łatane są dwucyfrową ilością patchy. Natomiast Nintendo albo w ogole nie łata swoich gier (np. Bayonetta 2) bo nie ma takiej potrzeby albo 2-3 łatki (np. Super Mario Maker 2 - 3 łatki w tym 2 dodające nową zawartość ).
Dla mnie Nintendo SWITCH to najlepsza konsola pod względem biblioteki gier. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak ogólne wykonanie konsolki to niestety rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...