Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrzebane info przez hakerów z softu. Klikajcie i czytajcie cały wątek.

 

Na lepszą wydajność nie liczcie. Nowa wersja ma ten sam chip co Mariko (V2) i Lite. Ma dodatkowy chip Realteka który potrafi upscale do 4K robić, ale to jest wbudowane w tablet (nie dock) i nie dodaje mocy tylko sztucznie podnosi rozdziałkę do 4K. Dodatkowo ma być nowy ekran ale nie wiadomo czy OLED/MiniLED. Nie będzie to obecny LCD bo jest zmieniony kod. To najważniejsze wnioski do których się dokopano.

 

Czyli to będzie nowa rewizja a nie "Switch Pro". Stawiam że 4k to będzie upscale menu które jest w 720p i wygląda jak goonvo xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem dobrą drogą idzie Nintendo . 6-7 lat i nowa generacja a nie jakieś półśrodki typu pro . Jakaś drobna rewizja jak najbardziej ok . Switcha mam dopiero tydzień więc się nie znam hehe . No ale żadnego pro na dwa lata przed wydawaniem nowej konsoli nigdy od nikogo nie kupię . Mario Odyssey miażdży . Dziś wieczorem odpalam po raz pierwszy Mario Karty :) Switcha kupiłem aby pomóc Nintendo w 100 melonów konsol .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nintendo rozbiło bank Switchem i myślę, że mogliby pójść w stronę wydawania mocniejszych sprzętów co kilka lat, ale w pełni kompatybilnych z poprzednimi. Jest tylko mały haczyk, oni uwielbiają sprzedawać te same gry po kilka razy, więc Switch 2 pewnie kiedyś się pojawi :v Najważniejsze jednak, żeby za dużo nie zmieniali, bo konsolka hybrydowa to według mnie strzał w dziesiątkę, jarałem się od pierwszej zapowiedzi i nie rozumiałem wtedy wielu negatywnych opinii, że to jakieś dziwne. Jeżeli chodzi o kreatywność w podejściu do grania, to Switch zjada konkurencję i nawet nowa generacja może się schować. Zresztą wyniki sprzedaży mówią same za siebie. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam tej kreatywności nie widzę ale i tak lubię gierki od Nintendo za prostą ale bardzo wciągającą i relaksującą rozgrywkę. Zelda jedynie przeszła gruntowną przebudowę i niewiele wspólnego ma ze starymi odsłonami, co mi się podoba. 

 

Nintendo może chcieć ugryźć jeszcze rynek VR jednak jest to chyba zbyt duże ryzyko dla nich. Nie mają już bezpiecznej przystani jak 3DS przy kompletniej porażce jaką było WiiU. Przypomnę tylko ,że Quest 2 to jest osobna platforma z wbudowanym komputerem, sklepem, baterią i sprzedaje się świetnie. Cena też jest atrakcyjna. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Myślę, że będzie dokładnie tak jak napisał Devil - po to zrobili konsolę na ARM żeby nie iść w customowe rzeczy tylko wrzucić nowszy procek, wincyj ramu i heja. Może się nazywać cos tam Switch 2 ale zachowają pełną kompatybilność ze starym softem i ew. emulatorami który powstanie na switcha. Żeby zrobić jeden ekosystem NINTENDO po prostu, jak jest XBOX i miał być PS bo im jeszcze nie wyszło do końca.

 

To jest dobry ruch - jak startuje konsola to masz kupę gier + ew możesz się pochwalić patchami potem do podbicia grafy czy wincyj fps dać. 

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, number_nine napisał:

Nintendo rozbiło bank Switchem i myślę, że mogliby pójść w stronę wydawania mocniejszych sprzętów co kilka lat, ale w pełni kompatybilnych z poprzednimi

 

Nintendo rozbiło bank Wii, i wydali mocniejszy sprzęt po kilku latach, w pełni kompatybilny z poprzednim. To było WiiU...

I było świetne - genialna biblioteka nowych gier na wyłączność, plus fajny gimmick tabletopada (w tym tryb TV-Off Play - taki protoplasta hybrydy). Nie sprzedało się :reggie:

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, pawelgr5 said:

Ile taka przyjemność z przesyłką? Daj znać jak to działa.

 

Tutaj zamawialem
https://www.aliexpress.com/item/1005001682103941.html?spm=2114.12010612.8148356.2.45d01b89MY8szl

 

3 hours ago, NemoKOF said:

Jak już I tak nie kupujecie figurek to kupcie jakiś emulator i tyle. Będziecie mieli w jednym miejscu. 

 

Tez spoko opcja, ale zeby zeskanowac wszystkie karty dziennie to szybciej bedzie kazdej po recznie niz przestawiac jakis emulator

 

3 hours ago, Rezoo7 said:

Fajna sprawa  te z aliexpress, ja swego czasu za pomocą Tagmo bawiłem się w nagrywanie na czyste karty nfc. 

 

Tez tak zaczalem, i flamastrem podpisywalem....... ale potem znalazlem te karty na Ali, plus do Animal Crossing tez sobie zamowilem, teraz tylko kupic album do kart i nawet nawet to bedzie wygladac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurna oby w tym roku naprawdę coś się ruszyło  w tym nintendo bo pomimo 4 lat switcha na rynku nie dostaliśmy nic co naprawdę można było by określić jako coś ponad czasowego i naprawdę ryjącego beret jak choćby swego czasu Ocaryna of Time czy Metroid Prime. Natomiast wszystkie te serwowane nam do tej pory produkcje z Zeldą BotW i Mario Odyseją na czele to zwykłe, poprawne, dobre gry bez jakiegoś polotu ot takie w porywach 8/10 max i nic więcej. Paradoksalnie najlepsze co ta konsola ma do zaoferowania to porty z wiii u - Donkej tropical freezy, Mario kart 8 deluxe, Pikmin 3, Kapitan tołd czy choćby nadchodzący i najlepszy mario jaki powstał czyli Super mario 3d world. Kurna trochę wstyd, że  produkcje z wii u rozpieprzają w drobny mak te wszystkie switchowe sztosy jak - luigis mansion 3, octopath trawler, betonowego i monotonnego origami king oraz links awakning, przereklamowanego i przekombinowanego Xenoblejda 2, że o cienkim jak dupa węża yoshim crafted world i zamotanym Astral chejnie nie wspomnę.

Także mam nadzieję, że Nintendo zacznie wreszcie robić na tą konsole sztosy godne uwagi, które będą zapamiętane i legendarne, a ich sława nie przeminie jak to co zaserwowali nam do tej pory czyli poprawne gry 7/10 - 8/10 bez jakiegoś szczególnego błysku. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

 bo jest to nowa droga dla serii.  

o broń cię panie boże,  ta gra oprócz cudownego otwartego świata nie ma nic szczególnego do zaoferowania choćby te świątynie na jedn okopyto to kpina z graczy wychowanych na ocarynie, twilight princes, wind wejkerze czy skajward sordzie.

Otwarty pikny świat jako hub poruszania się po miedzy świątyniami mogą sobie zostawić nawet należało by tak zrobić, ale reszta jest do zaorania i do wyjebania. 

Edytowane przez kazuyoshi
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pojawiły się nowe wyniki Nintendo: 

 

Switch - 79.87 mln

Mario Kart - 33.41 mln

Animal Crossing - 31.18 mln

Smash Bros - 22.85 mln

Zelda BoTW - 21.45 mln

Pokemon SS - 20.35 mln

Mario Odyssey - 20.23 mln

Super Mario Party - 13.82 mln

Pokemon Let’s GO - 13 mln

Splatoon 2 - 11.9 mln

NSMBU Deluxe - 9.82 mln

Luigi’s Mansion - 9.13 mln

Ring Fit - 8.68 mln

SM3D Allstars - 8.32 mln

Mario Maker 2 - 6.91 mln

Paper Mario - 3.05 mln

Hyrule Warriors: AoC - 2.84 mln

Clubhouse - 2.62 mln

Pikmin 3 - 1.94 mln

Xenoblade Chronicles DE - 1.48 mln

Mario Kart Live - 1.08 mln

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...