Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem padów 8bitdo jak i Pro Controllera.

 

Obecnie w platformery 2D jak i niektóre inne exy switchowe najlepiej ogrywa mi się na tym:

 

dfgfgh.thumb.jpg.9ecd623cb6128f76f5b19d1a1719cb2e.jpg

 

wersja EU:

 

fytry76776.thumb.jpg.97508ea495e92d5ab4b2aa126b2f47e7.jpg

 

Niestety obecnie ciężko dorwać sztukę.

 

To jest GOAT krzyżak i sam pad jeżeli chodzi o competitive games takie jak Tetris 99, Pac-Man 99, Super Mario Bros. 35

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Miałem switcha sprzedałem bo nie było w co grać półtora roku bez switcha , opłaca się kupować lite? W sumie więcej grałem na tv ale do uzupełnienia xsx lite byłby w sam raz tym bardziej ze cenowo wypada lepiej

W moim przypadku Lite to był strzał w 10. Też szukałem jakiegoś uzupełnienia do konsoli stacjonarnej, żeby pograć od czasu do czasu np. Wieczorem w łóżku lub zabrać go na wyjazd. Skończyło się tak, że konsola stacjonarna stoi i się kurzy, a ja dzień w dzień rozładowuję Lite do zera :) Konsola jest mega wygodna i lekka.  Ja szczerze polecam, ale jeżeli sam nie masz pewności, to najlepiej sprawdź gdzieś przed zakupem. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, BRY@N napisał:

Trochę poszukałem i planuje takie coś zrobić Dualshock 4 + uchwyt Sony GCM10 + adapter 8bitdo do switcha lite :D

Wiem że trochę kombinuje ale raz że tak nie do końca mogę się przekonać do tych analogów a dodatkowo boję się że je zaraz rozwalę :/


Usunięto. 

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Miałem dużego teraz mam małego , fajnie się gra mały jest lekki w porownaniu do dużego ekran daje radę tak jak pisałem do uzupełnienia posuchy na xsx jest idealnie, poki co AC wciągnęło jak bagno czekam do jutra aż wybuduje się mój dom emoji1787.png

Animal Crossing to zło!!! Gram od 4 tygodni, rozładowując konsolę każdego dnia, więc Cię rozumiem . Wciąga jak cholera.  

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dla kogoś takiego jak ja, kto nigdy wcześniej nie miał konsoli Nintendo, Switch to prawdziwy raj. Mam tyle do nadrobienia, że pewnie do następnej generacji się nie wyrobię. Aktualnie cisnę Mario Galaxy, potem planuje wrócić i ukończyć Breath of the Wild. Czasem odpalam partyjkę w Slay the Spire albo jeden run w Hades.

 

A tuż za rogiem Mario Golf i Skyward Sword. :ohboy:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

 No ale zwykły jest o połowę gorzej wykonany więc jest ok.

Co jest gorzej wykonane? Nie mylmy pojęć. Masz joycony i szyny, więc masz ruchomy element. Ekran tak samo słaby, tylko mniejszy. Plastik tak samo tandetny. Nie ma rumble. Gałki identyczne. Jest troszkę mniejszy, ma krzyżak. 

 

Nic się nie rusza bo jest jedną bryłą, ale czy to jest JAKOŚĆ? Chyba nie...

 

Do klasycznego polecam tani, niedziałający bezprzewodowo joycon Hori z dobrym krzyżakiem. Nie jest drogi.

 

2 godziny temu, Sven Froost napisał:

A ktos kiedys pisal ze Lite nie ma sensu i to skok na kase a przynajmniej tutaj w Danii Lite jest o polowe tanszy od normalnego

Podaj te ceny, zobaczymy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...