Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Cyjanon napisał:

Ktoś już gra w Bravely Default 2 ?

Obecnie ogrywam i uważam za jeden. Z najlepszych tytułów od kwadratowych od wielu wielu lat, bo ostarnio saame średniaki serwowali

 

Jeżeli lubisz jrpgi to koniecznie na switcha sprawdz Xenoblade'y najlepsi przedstawiciele w swoim gatunku jak dla mnie i Tales of Vesperia powinna Ci podejść. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, pawelgr5 napisał:

Zdrowy grasz coś nadal w ITB? Planujesz grac w Spelunky 2?

 

Tak, planuję sprawdzić, a kiedy wychodzi? W ITB znowu ostatnio pograłem ponad 100h, za pierwszym podejściem było 500. Pewnie jeszcze wrócę kiedyś. Przeszedłem wszystkimi setami na hardzie 4 wyspy bez draśnięcia 30000. Tymi podstawowymi ośmioma. Przeszedłem, ale zawsze obierałem najtrudniejszą drogę, gdzie najwięcej było do zdobycia. A i nie wszystkimi jeszcze wszystkie misje zaliczyłem, przy niektórych mi brakuje jednej, bądź dwóch. Ale to właśnie przez tą najtrudniejszą drogę. Ogniowymi na przykład misję z tamą wybierałem, no bo dwie gwiazdki były do zdobycia na update :).

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Na razie dalej widzę, że premiera to Summery 2021. Od jakiegoś czasu chodzi za mną powrót do ITB albo coś totalnie nowego w tym gatunku i trochę kminię co najlepiej zrobić. W spelunk1 popykałem sporo ale poziom trudności mnie zabił. Tutaj podobno trochę trudniej więc nie wiem czy to dobry pomysł brać day 1.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sven Froost napisał:

Panowie, co myslicie o przyszlosci gry przez chmure na Switchu? W Europie mozna pograc w Control i Hitmana 3, macie jakies newsy na temat przyszlosci grania z chmuru? Na upartego mogliby tak pokonkurowac z next genami

W Control grało mi się bardzo dobrze na Switch'u , ale Hitman przycinał u mnie okrutnie. Jeżeli mam być szczery, to tytuły multiplatformowe wolę ogrywać na PlayStation. Nintendo niech "dopieszcza" swoje ekskluzywne hity. Myślę, że Nintendo nie musi konkurować z Sony i Microsoftem, bo na prawdę mają wiele do zaoferowania. 

Odnośnik do komentarza

Posłuchałem trochę podcastów o plotkach/przeciekach co do Switcha pro/new/xl, głównie NateTheHate.

I możliwe, że Niny będzie miało dwie rewizje Switcha.

Jedną z większym OLEDowym ekranem, ale bez zmiany w bebechach.

A drugą PRO z DLSS, 4K itp. później.

Jeżeli Bloomberg wie swoje, a Nate swoje - ale możliwe, że jest jedna jednostka.

I przewidywania biznesowe są raczej takie, że jeżeli są to dwa nowe rodzaje Switchy to OLEDowy byłby na jesień/święta, a Pro na początek 2022.

Argumenty są też takie, że święta to sezon żniw dla Niny, a łatwiej dostarczyć i sprzedać im sprzęt z niewielkimi zmianami w podobnej cenie, niż pro za wyższą.

 

Mam nadzieję, że jednak będzie to jedna maszyna i to na jesień, ale cóż.

Odnośnik do komentarza

To chyba już lepiej żeby Switch Lite dostał nieco większy ekran, a podstawowy Switch został zastąpiony wersją 4K itd. Łatwiej to rozreklamować, niż 2 nowe wersje podstawowego Switcha.

 

Przy okazji polecam poniższy podcast. Ten odcinek jest już odrobinę stary, bo omawiają ostatnie Nintendo Direct zauważając wbrew obiegowej opinii, że było tam sporo dobrego. Akurat w tym odcinku skupiają się na Nintendo, ale co tydzień wychodzą nowe odcinki, gdzie omawiają newsy i mówią w co grają. Ogólnie lubię tych typów, bo już z 10 lat słucham ich filmowego podcastu (Film Junk), więc z chęcią przyczynię się do popularyzacji kanału. Wszyscy trzej pracują w game-devie, więc czasem mają ciekawe uwagi co do rozwiązań stosowanych w grach. Podcastu można też posłuchać z ich strony, Spotify, Apple, i pewnie gdzieś jeszcze.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W sensie czy pudełko miałoby się różnić od digital w kwestii patchy? Nie. Tak samo pobierasz to jest dokładnie ta sama gra jak z eshopa.

 

A co do samego sklepu normalnie wysyła do PL i miałem powiadomienia tylko licz się z dodatkowymi opłatami za wysyłkę i cło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o pudełko Nemo :). W sumie na ebayu też jest, wiem że cło trzeba zapłacić. Przy okazji, gram w Huntdowna i o jacie panie jakie to dobre. Kupiłem, nie wiem czemu, tak trochę z doopy, a tu taka niespodzianka. Są 4 większe miejscówki podzielone na kilka mniejszych leveli, na końcu każdego czeka boss, na którego trzeba stylak. Zapowiada się na 20 leveli. Ślicznie to się prezentuje, brzmi, a co ważne jest duża różnorodność oprychów. Z vana strzelają, czy we dwóch na motorku jeżdżą, są też pieski itd.. Jestem po pierwszej większej miejscówce, i jak do tej pory jest legancko, chyba będzie 9 jak nic. Gra wciąga od początku i naprawdę jest przemyślana. No jest czym strzelać i jest dym. Wątpliwe, żeby ktoś się gierką zawiódł, kto lubi strzelanki, oczywiście zakładam, że do samego końca trzyma ten sam wysoki poziom.

 

p.s. bierz tą gierkę! Dawno się tak dobrze nie bawiłem :)

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...