Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec dostałem konsolkę wczoraj i cóż mogę powiedzieć, feeling, poczucie ze to naprawdę fajowa sprawa towarzyszyły mi od momentu rozpakowywania ( oczywiście z tej okazji chata posprzątana i okna umyte ).

Na plus:

- mobilnosc

- feeling

- zaskakująca moc ( mh rise ) jak na takie malenstwo 

- feeling

- bateryjka w handheld 

- jakość rozgrywki w handheld ( mh rise)

- feeling!!
na minus:

- za mały padzik, nawet w tym ustrojstwie 

- powolne działanie e shopu

- brak voice chatu 

- cena akcesoriów

a no i dzis pojechałem do sklepu kupić pro controller mh rise edyszyn.. Oh dear :banderas: teraz to można grać... jeszcze tylko większy futerał reklamowany stronę temu, split pad pro od hori i jestem kontent. Dzięki za pomoc forumku, dzięki BIG N, spadam grać, pozdrawiam serdecznie, shields up! 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
35 minut temu, MierzejX napisał:

@okens @zdrowywariat

Subnautica i Subnautica Below Zero będą sprzedawane jako osobny produkt każda po 22 funty na brytyjskim eShopie.

 

Dzięki, zabrakło mi reakcji. Myślałem, że jest tylko jedna Subnautica. To jedna z tych gier, którą po prostu muszę sprawdzić.

 

47 minut temu, giger_andrus napisał:

Jest kilka perełek: Ninja Turtles, OlliOlli World, GetsuFumaDen, Skul, Oxenfree II, The House of the Dead Remake no i kurde FEZ na Switchu :>
The Longing może być na maksa pojechane.

 

FEZ, czekałem, jeszcze tylko FTL, please! Nie miałem czasu obejrzeć, co tam szykują.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Każdy ma prawo do opinii. Coś mu nie pasowało, sprzedał i tyle.

 

Zastanawiam się tylko skąd ta potrzeba ogłaszania tego wszem i wobec :)

 

Rozważ nalepkę na auto: "Sprzedałem konsole pol roku temu i widzę ze była to dobra decyzja po ograniu tego co było warte ogrania"

 

Przynajmniej uśmiechnęłbym się pod wąsem jakbym jechał za Tobą ;)

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...