Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja licze na to ze Square jednak bardzo lubi sie ze Steamem bo chcialbym te gry miec na zawsze w kolekcji a nie tylko do czasu az sie Nintendo znudzi zabawa w Switche i przeskocza na cos zupelnie innego co nie bedzie kompatybilne wstecz. Jak zwykle naiwnie czekalem na Metroida i jak zwykle go nie dostalem. Zelda niby spoko tylko musza sporo poprawic bo o ile jedynka byla dla mnie poteznym hitem w 2017 tak drugi raz to samo na nowej mapie to bedzie dla mnie juz tylko dobra gierka. 

Odnośnik do komentarza

Oho widzę poruszenie wśród hardcore gej-merów ^^

 

Czekałem w sumie tylko na Fire Emblem i od razu zaatakowali <3 W ciagu pół roku Xenoblady i Fire Emblem :banderas: Chociaż nie wiem czy setting mi do końca podchodzi, 3 domy zagrały perfekcyjnie, Engage wygląda hmm biedniej na ten moment. Troche vibe Fates, w sumie Conquest to moja ulubiona część więc jest nadzieja. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, pawelgr5 napisał:

do czasu az sie Nintendo znudzi zabawa w Switche i przeskocza na cos zupelnie innego co nie bedzie kompatybilne wstecz

Myślisz że w tych czasach można jeszcze tworzyć sprzęty które nie są wstecznie kompatybilne? Nie wiem czy Nintendo byłoby aż tak pojebane. Teraz gdy biblioteka jest wszystkim? 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, drozdu7 napisał:

Myślisz że w tych czasach można jeszcze tworzyć sprzęty które nie są wstecznie kompatybilne? Nie wiem czy Nintendo byłoby aż tak pojebane. Teraz gdy biblioteka jest wszystkim? 

 

Brak wstecznej kompatybilności oznacza więcej remasterów i tak w koło macieju.

Odnośnik do komentarza

Plus jeszcze nara wszelkie pitolenie od pana Jeffa Grubba, typ ląduje na mojej liście walniętych nintendofagów.

Przestaję wierzyć w Metroida 4 na obecnym pstryku, może dadzą te remastero-rimejki trylogii pojedynczo, kosząc za każdy zacne 250 cebul a i tak będzie żarło...

Edytowane przez Badus
Odnośnik do komentarza

Śmialiście się z Batmana, hehe ale wymagania mają ci switchowcy :kekw:. Świadomy człowiek chyba kurwa widzi jaka ta branża jest rakowa. Wolałbym kupić 5 Batmanów AA niż te chore japońskie darcie babskiej mordy co 3 sekundy w stylu ,,hiiiijeeee!!!'' Haha śmieszne 13 letni Nietoperz. To lepsze niż 25 letnie chore japońskie gówno gdzie w turowej walce walczą dwa mechy pilotowane przez jakieś drobne anime pizdy. Dali znowu gierki z n64 żebym się zrzygał od patrzenia. Świetnie jest.

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ukukuki napisał:

Zobaczcie kto robi te Front Mission, będzie to kupsztal straszny. 

 

 

Pokaz beznadziejny, co pokaz mam Zeldę wymieniać ,że sztos? Zawiodłem się, co raz bardziej robi się ze Switcha retroarch. Jeszcze jak na pokazie prezentuje się gry które nie trzymają 30 klatek :/ 

Jeżeli nie będą dotykać systemu a remake bedzie jedynie graficzny to jakos to powinno byc ok. Nawet jak to będzie poziom Chrono Crossa to biorę. 

Odnośnik do komentarza

Zelda wiadomo, FE też wygląda ok, poprzednia część mnie jakoś nie zachęciła, ale ta przynajmniej jest kolorowa :D Reszty już za bardzo nie pamiętam nawet. 

 

 

58 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Śmialiście się z Batmana, hehe ale wymagania mają ci switchowcy :kekw:. Świadomy człowiek chyba kurwa widzi jaka ta branża jest rakowa. Wolałbym kupić 5 Batmanów AA niż te chore japońskie darcie babskiej mordy co 3 sekundy w stylu ,,hiiiijeeee!!!''

 

 

image.png.3a01ad71c8778a665f42360b4c2076d2.png

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobry direct. Fire emblem, front mission 1-3, octopath 2, Fatal Frame 4, Bayonetta 3, zelda, mario and rabbids. Żadna 9 jak kłamie prywaciarz, ale było bardzo solidnie. Boli brak metroida czy zeldy ww/tp, ale w końcu sie pojawią, bo wierzę Grubbowi, że te gry istnieją. Nintendo jest dziwne i trzyma skończone gry w szufladzie miesiącami. W czerwcu był leak odnośnie fire emblem z informacją na temat wyglądu głównego bohatera czy tych pierscieni i powrotu postaci z poprzednich cześci. W tamtym leaku było też info, że gra już od roku była gotowa(!). Advance wars też już rok temu leżało na serwerach nintendo, ale tu pewnie przez sytuację z Ukrainą się wstrzymują. Nawet ich nie winię, że nie wrzucą tego remasjtra na rocznicę metroida, bo mają mocno przepełniony kalendarz i co miesiąc są jakieś bangery. No i przy okazji rozmowy o metroid 1 przydałoby sie coś w końcu powiedzieć o 4 i pokazać, a pewnie nie są na to gotowi.

Odnośnik do komentarza

Nie ma naprawdę co robić aż takiego sekretu z Metroid Prime 4. Gra szła źle i rozpoczęto dopiero w 2019 prace od nowa z Retro, całkiem możliwe że niemal od zera. Widać z każdej wypowiedzi, że prace idą w mękach, tak jak było z Bayo 3, a to nie jest jakiś hicior na szerszą skalę żeby N go zapowiadało więcej niż kilka miesięcy przed premierą.

Mogliby nigdy nie zapowiadać tej gry i tyle, bo widać że produkcja idzie jak krew z nosa, no ale codziennie tysiąc osób pisało "niech zapowiedzą Metroid Prime 4!!!" jakby to coś dawało, to zapowiedzieli.

Odnośnik do komentarza

Nie no sypią hajsem na nowe Xeno które rozchodzi sie w paru sztukach w porównaniu do takiego MK8 a niby szkoda im cos robic z MP którego remater kosztuje pewnie jakis gorsze asprzedaz bedzie podobna? Nie mówiac o tym ze jak MP4 ma kiedyś wyjśc to pasuje lekko przypomniec ludziom WTF bo czasy się troche zmieniły i młodsi gracze nie specjalnie mogą czaić że Dread to nie jedyna gra z serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...