Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko! 

Mam problem na Nintendo z mikrofonem w Fortnite z rozmowami na czacie . Nie działa mi mikrofon ani w bezprzewodowych ani przewodowych słuchawkach ... 

Oglądam poradniki ale w grze nie mam nawet możliwości włączenia czy wyłączenia czatu głosowego. 

Kontrola rodzicielska też jest wyłączona 

Proszę o każdą pomoc 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Marzę już o nowym sprzęcie i wąchaniu plastiku i instrukcji. Ostatnim razem zapowiedzieli konsolę 20 października, a 3 marca ją wydali. To nawet nie jest 5 miesięcy. Wciąż mam nadzieję, że w styczniu bedzie direct, a w maju z zeldą switch 2. Jeżeli teraz się to nie wydarzy to pewnie dopiero końcówka 2024 ;( Tylko czy chcą czekać tak długo? Tak, switch wciąż sprzedaje się dobrze, ale wsparcie 3rd party nie istnieje. Ms dał nintendo prezent z series S to może i jakies porty mniej wymagających gier by zaczęły wpadać. No i piractwo switcha v1 tez im sie pewnie nie podoba. Nawet gierki 1st party nie domagają. Czy oni na serio beda ciagnac ten złom jeszcze ze dwa lata? Ostatni całkowicie nowy mario wyszedł w 2017 i skoro do tej pory nic sie nie pojawiło to raczej trzymają to na launch nowego systemu. Film mario bedzie w kwietniu... akurat by sie przydało coś wydać xd

Odnośnik do komentarza

Nintendo wyda nową konsolę gdy sprzedaż starej wyhamuje. Nie wcześniej i nie później. Na razie sprzedaje się świetnie.

 

coś o nowym switchu pewnie będzie wiadomo pod koniec 2023 a premiera najwcześniej w 2024. 
 

Konsolka ma dobre wsparcie, co da się wydać na switchu to wydają. Jedynie dziwi brak GTA5 ale pewnie przez ewentualne problemy z online. 
 

Nintendo też ma w tym interes, stara generacja będzie na rynku 4 lata więc nie będzie takiej przepaści i będzie możliwe portowanie gierek. Do tego teraz nie jest dobry okres na nowe konsole poprzez braki w podzespołach. 

Odnośnik do komentarza

A może teraz nie zapowiadają żeby wlasnie nie wyhamować sprzedaży przed Świętami? Bedzie krótka kampania po nowym roku i premiera wraz z nową Zelda? Marzenia..Notabene nowy Switch musi mieć SSD, tak jak słabsza grafika nie jest dla mnie problemem, tak długie loadingi powodują, że konsoli mi się już nawet nie chce odpalać w przypadku niektórych gier.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie ma na to szans, Switch zbyt dobrze się sprzedaje. Nintendo to nie Xbox czy PS żeby się martwić kiedy konkurencja wyda konsolę. 
 

Ścigają się sami ze sobą. Na razie jest kiepski okres na nowe konsole co widać po dostępności PS. Co prawda była teraz duża dostawa konsol ale dalej golasa nie kupisz. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, izon napisał:

A może teraz nie zapowiadają żeby wlasnie nie wyhamować sprzedaży przed Świętami?

Dokładnie, przed świętami nie zapowiada się konsoli, bo zabiliby sprzedaż switcha w najlepszym okresie w roku

8 godzin temu, izon napisał:

Bedzie krótka kampania po nowym roku i premiera wraz z nową Zelda? Marzenia.

Nie pokładam w tym wielkich nadziei, ale część mnie też tak myśli. Ja już chcę nową konsole i port xenoblade x, bo na śmieciu to sie nigdy nie wydarzy.

 

SoC switcha 2 juz prawdopodobnie znamy od września tego roku po wykradnięciu danych nvidii. Chętni mogą wpisać w guglu "switch t239". Byłaby fajna maszynka z raytracingiem i dlss 2 :xboss:

6 godzin temu, Ukukuki napisał:

Nintendo to nie Xbox czy PS żeby się martwić kiedy konkurencja wyda konsolę. 

Nintendo niech się martwi o gry kaleczące oczy i filmiki na youtubie z ich grami w 4k na emulatorze. Wydanie nowej konsoli to same plusy dla nich, a i tak pewnie bedą lecieć z crossgenami przez jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Recenzje bardzo cienkie, ale chyba nie dlatego że port w czymś nawala, po prostu kompletnie nic nie zmienia w zawartości i gra jest dziś ciężka do grania. Jednak wygląda na to, że ludzie którzy chcą po prostu zagrać właśnie w tę grę dostali właśnie taką możliwość.

Odnośnik do komentarza

W sklepie Forever można składać preorder na Front Mission Remake, są trzy wersje.

Link - https://forever-limited.com

 

Nie wiem czy to właściwie już sam zakup, a nie preorder, wysyłka niby 2-6 miesiące, ale to może chodzi o świat, może zna się ktoś na tych „specjalnych” sklepach:)

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...