Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Yap napisał:

Przyszedl czas na zakup Switch’a. Krotko: ktora wersja jest optymalna do grania stacjonarnego? Rzadko grywam poza domem, a mam do tego 3DSa XL. 
Brakuje mi jednak innosci, pojebanych Bayonett’ek i „gierek dla dzieci”. Rozumiem, ze Ninny ma jakis kontroler procz joycon’ow?

Bierz wersję OLED i Pro Controller, albo ten:

https://perfectblue.pl/produkt/8bitdo-pad-2-4-g-ultimate-bluetooth-controller-bezprzewodowy-pc-nintendo-switch-bialy-podstawka/?termiczny&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=a745859a-5ac4-0259-4bb5-fb343dc1ee2a

Odnośnik do komentarza

No i mieta. Serducha beda kiedy pakiet bedzie mi przyslugiwal, ale dokladnie o taki zestaw mi chodzilo. Kontroler wezme made-by-Ninny. Od roku ciulam pieniachy, zeby uderzenie cenowe zniwelowac do minimum, ale przegladajac gierki nie ma watpliwosci, ze zakup troche mna potarga.

Jeszcze raz dzieki wszystkim. 

Odnośnik do komentarza

Piłka była super, graficznie topka, mechanika spoko ale ta gra była totalnie wyprana z trybów, full był jak demo w niektórych grach. Ostatecznie to zdecydowanie ze sportowek na switchu wyszedł najlepiej Aces - singiel był wporzo, kilka trybów było, multi był wciągający, a i mechanika fajna. W sumie jedynie co mi tam się nie podobało to sterowanie ruchowe - bardzo niedokładne choć ogółem wywalone miałem w ten tryb.

 

Golf był dziwny, fajne rzeczy (samo sterowanie ruchowe rewelacyjne) przekładały się z bardzo słabymi (mało pól golfowych, singiel tragiczny)

 

Switch sport - kolejna gra z cyklu, byłaby niezła (patrz piłka) gdyby dali tam coś więcej, ilość dyscyplin to jakiś żart. Ale taki bagmington im wyszedł, kurvy leciały xd no i wielu chwaliło ten piłkarski Rocket League.

 

Jeszcze jak podpiemy Arms pod grę sportową to mamy kolejny przypadek gry bez zawartości. Ta się pojawiła ale w patchach przez rok od premiery. Ja kupiłem właśnie wtedy i byłem bardzo zadowolony. Świetny tytuł, pomysł i wykonanie.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Daffy napisał:

Mendrek kilka lat temu kupił switcha chwaląc się w zakupach growych, od tego czasu napisał w tym dziale jakiegoś posta? Pochwalil się w co grał, co skończył, czy co go rozczarowało? @Mendrek

 

Ja rzadko piszę w działach growych od jakiegoś czasu, bo mi go brakuje, a czasami nie mam siły na produkowanie się po dniu pracy.

 

Na Switch'u gram okazjonalnie, głównie na zewnątrz, w hotelach, w zbiorkomie czy czasami przed snem. Czyli jak na handhelda przystało.

 

Gram głównie w indyki - np. kapitalne i ponadczasowe Jets n' Guns, Puzzle Quest, Lumines, Mr Driller, Megadrive Coilection, Dicey Dungeons, Horizon Chase Turbo.

 

Z dużych to tam czasami Bayo 2 epizodycznie i ostatnio kupiłem MH Stories 2.

 

Zawiodłem się na dwóch grach dużych generalnie - Fire Emblem Warriors (słabe bardzo musou) i Lego City Undercover (nie wiem, chyba zbyt grzeczne i zbyt narzucające się Lego) ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2023 o 20:09, funditto napisał:

Bez przesady, Mario Tennis Aces to sztos gierka i najlepszy tenis od czasu Top Spin na pierwszego Xboxa

Ogralem jak bylo w trialu. Lacznie moze 2 godz. Dluzej raczej by mnie nie utrzymalo. Tak samo jak pilka z marianem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nintendo podało nowe wyniki swoich gier


Top 10:

 

Mario Kart 8 Deluxe - 52 mln

Animal Crossing NH - 41,59 mln

Smash Bros Ultimate - 30,44 mln

Zelda BoTW -29 mln

Pokemon SS - 25,68 mln

Super Mario Odyssey - 25,12

Pokemon Scarlet/Violet - 20,61 mln

Super Mario Party - 18,79 mln

Ring Fit Adventures - 15,22 mln

Pokemon Let’s Go - 15,07 mln

 

Inne gry, które w tym roku zrobiły milion:

 

NSMBU Deluxe - 14,75 mln

Pokemon Legends Arceus - 14,63 mln

Luigi’s Mansion - 12,44 mln

Super Mario 3DW + BF - 10,82 mln

Splatoon 3 - 10,13 mln

Mario Party Superstars - 9,38 mln

Switch Sports - 8,61 mln

Kirby and TFL - 6,12 mln

Mario Strikers BL - 2,47 mln

Xenoblade Chronicles 3 - 1,81 mln

Bayonetta 3 - 1,04 mln

 

Switch - 122,55 mln

Edytowane przez funditto
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle niewiarygodne wyniki, ja czekam na directa który odpowie jaki mają plan na switcha. Dalej będą rzucać sztosami by zaatakować rekord najlepiej sprzedającej się konsoli ever czy jednak kończymy botw2 i za rok następca (tego pewnie na directie nie powiedzą ale jakby nic nowego dużego prócz zeldy nie pokazali to by było do mnie to jednoznaczne). U mnie po 6 latach switch już zaczął się mocno kurzyć, nawet indyki mając steam decka straciły sens, ja już w pełnym trybie czekania na następcę.

 

Nowe poksy 20mln w 6tyg, ehhhh jak me serce płacze że ta seria będzie związana pewnie na zawsze z game freak (są jednym z właścicieli marki pokemon company) i nie idzie ich wypyerdolic albo zmusić by zaczęli ogarniać te ich gierki od strony technicznej :(

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Koszmarne jest to, że efektem kuli śniegowej Poki będą brnęły w tę wstrętną stylistykę 3D, a przecież mogło to być wypasione 2D jak w Octopath albo chociaż cel-shading jak w XIII.

 

Osobiście liczyłbym też na powrót bardziej handheldowej formy sprzętów i może samego projektowania pod taki typ rozgrywki. Switch u mnie kurzy się od dłuższego czasu, bo to taka słabiutka stacjonarka, polegająca w dużej mierze na konwersjach z innych sprzętów do czego zdecydowanie lepiej nadaje się deck.

Odnośnik do komentarza

Switch na tv to się nadaje najlepiej do gierek z multi kapanowym jak mk8d, smash, jakieś Mario Party itp. 

 

Oledzik + exy Nintendo i ich specyfika oprawy i dalej to fajnie wygląda przenośnie.

 

Exy wg mnie były projektowane w większości pod przenośny styl konsoli, gry z multi w szczególności.

 

Co to poksow to yebac game freak, ale jak oni są współwłaścicielami i te gry wykręcają takie wyniki to żadna siła na ziemi nie zmieni ich podejścia czy też nie zmieni deva odpowiadającego za gierki z tej franczyzy. Żeby tak sprzedająca się seria zarabiająca tiry hajsu miała gierki wyglądające jak z ery PS2 działające jakby tą gierkę z PS2 puściło się na jakimś przedpotopowych lapku na emu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...