Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też Xenoblade dominuje, ale to wiedziałem cały rok mdr. 

 

Xeno 3 + "dam w końcu szansę" 2 + "dam w końcu szansę" X (oczywiście nieliczone na Switchu) = w tym roku jakieś 650-700 godzin łącznie. Jak na mnie to kompletnie poje'bana sprawa. Może w 5 gier w życiu tyle grałem, cztery z nich to Xenoblade'y mdr.

 

image.png.b2f85f3326ee36eccfda9fefffca6c53.png

 

Kurva facet po trzydziestce pracujący na pełen etat i 291 godzin w 41 dni, nie wiem jak oni to liczą bo powinno być najwyżej 250, ale i tak poje'bane.

 

 

Następna gra w tym roku to Pokemony, poniżej 100 godzin. W większości lat mojego życia to by było daleko najwięcej w roku.

 

Rok temu było więcej informacji, np. którego dnia ile grałeś (fajnie było widać weekend jak wyszło Disco Elysium czy WEWY i się okazywało że można grać po 20 godzin dziennie lol), szkoda.

image.png

Odnośnik do komentarza

Różowa kulka, pierwszy tytuł od długiego czasu brany na premierę, na podium, gdyż wpadł dubel godzin razem z różową (gramy na jednym urządzeniu) + karty to wiadomo.
 

Huntdown to małe złoto, które muszę jeszcze wymasterować - gorąco zachęcam do sprawdzania, klimat i prosty gameplay strasznie wciągają.

 

Pstryk w tym roku trochę się przykurzył, ale w nadchodzącym planuję to zmienić i wyczyścić kilka tytułów (może i calaki porobić?). Z ewentualnych exów z wytęsknieniem czekam na pakiet Metroidów i Wind Wakera...

 

nintendo_switch_2022_most_played.jpg

Edytowane przez Badus
Odnośnik do komentarza

Tez się podzielę, zaskoczenia nie było, Monster Hunter zdominował u mnie początek roku i potem jeszcze trochę czerwiec/lipiec przy okazji Sunbreak. Potem już wiadomo, Xeno 3 które męczyłam aż do napisów koncowych, niecale 200h w 1,5 miesiaca. Na podium załapała sie jeszcze Automata, czekałem długo z nadzieją że wyjdzie na switchu i się doczekałem. Bałem się trochę tego portu, ale działa świetnie wiec jak ktoś jeszcze nie miał okazji zagrac w to arcydzieło to śmiało polecam tą wersję. 

nintendo_switch_2022_most_played.jpg.png

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że jak ktoś lubi ciułać platynowe punkciki Nintendo (te, które dostajemy np. za logowanie), to na stronie Nintendo Shopu można ogarnąć fajne rzeczy. Teraz dorzucili np. bardzo urocze torby na zakupy z Kirbym. Przesyłka idzie z zagranicy (np. w moim wypadku Francji, bo Niemiecki sklep coś nie chciał zaakceptować punktów) i kosztuje 2,99 EUR.

Protip: jak ktoś ma Nintendo Switch Online, to można nabić bardzo dużo punktów (chyba nawet z 400) za samo odpalenie kilku gier na N64 i SNESa (wystarczy wejść w menu NSO -> Rewards & Missions -> Missions i tam poklikać te różne gierki.

 

Wziąłem sobie torbę i brelok z Kirbym, torbę z Kórlikami i ten zestaw pocztówek z motywem hanafuda. Za 15 zł to chyba dobra okazja ;)

 

KirbyMario + Rabbids Sparks of HopeMario Hanafuda

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem nadal lipa. Kontroler jest ok, działa z Playstation, myślę, że problemem jest sam adapter. Z WiiU i PS5 też nie działa. Czytałem gdzieś, że trzeba firmware w nim zaktualizować, może o to chodzi.

 

edit: no nic nie działa. Napisałem maila do 8bitdo zobaczymy co mi odpiszą. Lipa trochę

 

drugi edit: nagle z dupy zaczęło wszystko działać i ogrywam Mario Galaxy na dualsensie. Działają wibracje, żyroskop, wszystko. 

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim, 

Potrzebuje Waszej pomocy. Kupiłem Switcha dla dzieci i w tym celu utworzyłem konto na MyNintendo (jako ja). Następnie dodałem dwójkę dzieci w Family Group ponieważ zależy mi na tym, abym mógł kontrolować w co dzieci grają. Na stronie My Nintendo wszystko zatem wygląda ok, tak myślę.

Teraz chciałbym, aby na konsoli byli ci sami użytkownicy co powyżej tj. ja oraz osobno dzieci. Gdy wybiorę siebie, mogę grać jak dorosły czyli we wszystko. Gdy będą to dzieci to mają ograniczony dostęp. Czy jest zatem możliwe, aby tak to wyglądało? Utworzyłem profil na konsoli (jako ja), który jest powiązany z moim głównym kontem, ale nie widzę tam dzieci. Gdy tworzę dodatkowe profile dla dzieci to nie mogę ich powiązać z moim głównym kontem bo mój profil jest już powiązany. Co robię źle? Co zrobić, abym mógł mieć w sumie 3 profile użytkowników (dorosły oraz 2 dzieci) i mógł kontrolować w co dzieci grają?? Będę wdzięczny za pomoc. Dziękuję  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś tu kiedyś dawno temu szukał fajnego pudełka na więcej gier, niż 24. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś było tylko na niemieckim amazonie, sam takie posiadam, zwykłe czarne na 48 gier, które bardzo sobie chwalę, polecam:

 

https://www.amazon.de/HEIYING-Storage-Switch-Pattern-Console/dp/B09NLHSF3H/ref=mp_s_a_1_3?crid=2PMDWZVZMGPOU&keywords=switch+spiele+hülle+48&qid=1672872266&sprefix=48+switch+games+%2Caps%2C122&sr=8-3

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...