Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sedrak napisał:

Kupiłem żonie Nintendo Switch. Jestem totalnym laikiem w temacie gier od Nintendo.

Dla mojej żony potrzebuje listę najlepszych Marianów do ogrania (najlepiej wersję 2D, a później 3D). Ostatnie jakie grała to na Pegasusie

A ja potrzebuje listę najlepszych RPGow na Switcha.

 

Poratujecie? Czy może jest gdzieś podobny temat? Czy po prostu na meta wziąć top10 w kategorii i elo? :)


Na RPGach się nie znam, a jeśli chodzi o Mario ten remaster 2D z WiiU jest trochę frustrujący, bo po zgonie wjeżdża długi loading, po czym wracasz na mapkę i wjeżdża kolejny loading, totalnie pomylony pomysł.

 

Polecę Mario 3D i to w tej kolejności, skoro grała kiedyś w Mario 2D:

 

1. Super Mario 3D World, bo to takie 2.5D.

2. SMO

3. SMG1

 

Z innych gier Animal Crossing powinno się spodobać małżonce. A z gier na 2P to wspomniane SM3DWorld, Mario Kart 8 Deluxe i obowiązkowo 2 części Overcooked. Jest też duża szansa, że spodoba się jej Pikmin 3, a tym bardziej tańsza wersja Pikmina - Tinykin :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sedrak napisał:

Kupiłem żonie Nintendo Switch. Jestem totalnym laikiem w temacie gier od Nintendo.

Dla mojej żony potrzebuje listę najlepszych Marianów do ogrania (najlepiej wersję 2D, a później 3D). Ostatnie jakie grała to na Pegasusie

A ja potrzebuje listę najlepszych RPGow na Switcha.

 

Poratujecie? Czy może jest gdzieś podobny temat? Czy po prostu na meta wziąć top10 w kategorii i elo? :)

Typ co nie miał na diablo 4, kupił "żonie" switcha:)

Te rpg to exy mają byc czy multiplatformy tez?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Sedrak napisał:

Exy + multiplatformy, które wychodzą  na PS5 i PC. 

 

Była okazja wyłapać w dobrej cenie, a już rok temu planowałem jej kupic na święta, a że ma urodziny to czemu i ja nie mam na tym skorzystać;

 

Szkoda tylko, że (pipi)aniutkie gry tak mocno trzymają cenę :(


Jeszcze dorzucę do listy, skoro lubi platformery 2D: Kirby's Return to Dream Land, ale to niejedyny Kirby, bo jest jeszcze jeden 2D i jeden 3D, DKCTF (funky mode) i Raymana Legends, który kosztuje grosze, no i z 3D kolekcję Spyro.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Kurde to na switchu może być z typ lekki problem bo tam większość rpgów to chińskie bajki :wujaszek:
Dla niej i tak głównie platformery będą, bo ona je najbardziej lubi + myślałem o Profesor Leyton czy Ace Atorney, ale nawet nie wiem czy to jeszcze wychodzi, bo lubi klimaty detektywczne i zagadki.

Ale ja z chęcią ogran jRPG i inne, ale akurat persona na xboxie ograna.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Sedrak napisał:

Nie. To absolutnie nie jej klimaty.

Wrzuciłem wszystko jak leci, to już przed zakupem sprawdz sobie sam czy zbyt duza pedaliada dla ciebie

 

Spoiler

Disco Elysium,  Xenoblade Chronicles 1-3, Ni no Kuni, Chained Echoes, Pillars of eternity, Octopath traveler 2, Divinity original sin 2,  Last Remnant, Fire Emblem Three Houses, Valkyria chronicles, Front Mission remake, Triangle Strategy, Tactics Ogre, Bravely Default, Diofield, Brigandine, wszystkie Final Fantasy od 1 do 10 plus 12, Dragon Questy

pewnie pominąłem jeszcze w chuj rzeczy, ale to najlepsza maszynka do rpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, messer88 said:

Divi 2 to se lepiej zagrać na normalnym sprzęcie :) 

Ograne już dawno :)

27 minutes ago, Shen said:

Wrzuciłem wszystko jak leci, to już przed zakupem sprawdz sobie sam czy zbyt duza pedaliada dla ciebie

 

  Reveal hidden contents

Disco Elysium,  Xenoblade Chronicles 1-3, Ni no Kuni, Chained Echoes, Pillars of eternity, Octopath traveler 2, Divinity original sin 2,  Last Remnant, Fire Emblem Three Houses, Valkyria chronicles, Front Mission remake, Triangle Strategy, Tactics Ogre, Bravely Default, Diofield, Brigandine, wszystkie Final Fantasy od 1 do 10 plus 12, Dragon Questy

pewnie pominąłem jeszcze w (pipi) rzeczy, ale to najlepsza maszynka do rpg

Ogólnie jest kilka perełek, więc dzięki. Lista już skompletowana. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Sedrak napisał:

Dla niej i tak głównie platformery będą, bo ona je najbardziej lubi + myślałem o Profesor Leyton czy Ace Atorney, ale nawet nie wiem czy to jeszcze wychodzi, bo lubi klimaty detektywczne i zagadki.

Ale ja z chęcią ogran jRPG i inne, ale akurat persona na xboxie ograna.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 


To może jeszcze Captain Toad? Gris też powinno się spodobać, bo to relaksujący platformer z tym czymś. No i Kaze and the Wild Masks :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem za co ten klaun od wiadomo kogo:

 

”Iwata said: “What I find interesting is that the 3DS core users consist of 69% male and 31% female, but when I look at the numbers of people that bought Animal Crossing: New Leaf and the 3DS handheld together recently, I see 44% male and 56% female users. It's quite an astonishing figure.”

 

Gdy Animal Crossing to wręcz uwielbiana gra przez kobiety, no ale wiadomo, że ten typ wie najlepiej. Co prawda to dane z poprzedniej części, ale z nową jest podobnie.

 

A tu jeszcze ankieta:

 

https://www.nme.com/news/gaming-news/animal-crossing-is-the-most-inclusive-game-for-women-says-new-survey-3124872

 

I kolejny link:

 

https://www.thegamer.com/animal-crossing-new-horizons-gender-split/
 

I tak można bez końca, najlepszą grą na Switcha dla kobiet jest Animal Crossing.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Nie no SV jest świetną gierką dla kobiet. Siora ma 600h a żona 400h. Sam przy nich biednie wyglądam ze swoimi 200h. 

 

Do tego jest kilkukrotnie tańsza od gierek Nintendo :lapka: 


Nie zaprzeczam, za 10e w promce to jak za darmo, z pewnością się spodoba, ale statystyki mówią, że AC jest jeszcze lepsze. Zresztą w SV mam 270h i 300h w AC, więc się nagrałem i moim zdaniem AC jest ciekawsze, bo jest więcej do roboty - typowo dla kobiet - jak choćby urządzanie mieszkanka, które w SV jest skromne.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...