Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Sven Froost napisał:

Tak bo nigdy wczesniej nawet nie interesowalem sie OLEDem

 

Zasada jest ta sama co przy ekranach LCD, wszelkie filtry zawsze będą powodowały minimalną degradację ostrości. Ja nigdy nic nie nakładałem a często grywam w trybie handheld. Mój OG Switch nadal jest w stanie igła no ale ja nie jestem alkoholikiem i ćpunem i mi się ręcę nie trzęsą więc się nie obawiam o sprzęcik.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest idealnie, każda folia matująca sprawia że jakoś mniej soczyście jest. Ale i tak ile razy ja zdejmę, to szybko dochodzę do wniosku że nie da się grać i zakładam nową. 

 

Zawsze kupuję kilka, bo kurde rzadko się udaje założyć za pierwszym razem bez bąbelków mdr.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, ogqozo said:

Nie jest idealnie, każda folia matująca sprawia że jakoś mniej soczyście jest. Ale i tak ile razy ja zdejmę, to szybko dochodzę do wniosku że nie da się grać i zakładam nową. 

 

Zawsze kupuję kilka, bo kurde rzadko się udaje założyć za pierwszym razem bez bąbelków mdr.


Jakie polecasz? Pytam bo w lato bede gral bardzo duzo na zewnatrz

 

2 hours ago, GearsUp said:

 

Switch nadal jest w stanie igła no ale ja nie jestem alkoholikiem i ćpunem i mi się ręcę nie trzęsą więc się nie obawiam o sprzęcik.


Mi 2 razy w zyciu spadl handheld na ziemie ale za to porzadnie, poza tym czesto gram jako snajper i dobrze mi to wychodzi. W dodatku polowe czasu z bolt action rifle z ktorych czasami wale headshoty. Nie jestes pierwszym ktory mnie widzi jako kogos kim nie jestem

Odnośnik do komentarza

W sumie nic mocniejszego nie mogą zrobić, ta konsola musi trzymać przynajmniej że 4h baterie. Przecież jakby to trzymało jak sd to chuj nie hh.

 

Mega się cieszę, że zaczyna się dziać coś w temacie - dwa newsy w przeciągu tygodnia, zbliżamy się powolutku do zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wsteczna się najbardziej liczy, mam już kolekcję - może niewielką - ale ponad 20 gier w pudełkach i ze 3 razy tyle indyków.

 

Fajnie będzie zmienić konsolę na lepszą i mieć kolekcję, która będzie na niej działać.

 

Już poluję na kartę pamięci 1Tb, ale na razie nie widzę nic sensownego w normalnej cenie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem żonie Nintendo Switch. Jestem totalnym laikiem w temacie gier od Nintendo.

Dla mojej żony potrzebuje listę najlepszych Marianów do ogrania (najlepiej wersję 2D, a później 3D). Ostatnie jakie grała to na Pegasusie

A ja potrzebuje listę najlepszych RPGow na Switcha.

 

Poratujecie? Czy może jest gdzieś podobny temat? Czy po prostu na meta wziąć top10 w kategorii i elo? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...