Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Izaa1 napisał:

Witam. Mam pytanie czy na Nintendo Switch OLED są gry z których można się uczyć angielskiego chodzi o takie które mają napisy po angielsku i można je zatrzymać żeby przetłumaczyć.

Biorąc pod uwagę że większość gier Nintendo polega na czytaniu napisów -> nie będzie z tym problemu. Zwłaszcza że napisy zazwyczaj nie lecą same a trzeba "klikać" aby pojawił się kolejny tekst.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.01.2024 o 09:48, messer88 napisał:

 

Tak w przypadku gier nowych z tym że nawet jak kupisz nową powiedzmy Zeldę BoTW to punktów już nie odbierzesz - da się tylko rok lub dwa od premiery gry. 

Ja je bie czemu ja o tym nie wiedziałem. Trochę tych pudełek kupiłem na switcha :/

 

Czyli pod kątem punktów, to jak gierka już starsza to lepiej z eshop, bo tam z tego co kojarzę zawsze monetki oddadzą. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Daddy napisał:

Kiedy zapowiedź znicza 2?

 

Kasa już czeka na kontynuację najlepszej platformówki z 2017 :lapka:

 

No ja mam NS z dwa miesiące. Nie grałem w wiele gier ale już teraz myślę że kupię następcę. 

Cieszę się na myśl o grach które jeszcze przede mną, pykam tylko przenośnie i choć do takiego Toada czy Rabbids nie wrócę to Mario Odyssey czy teraz Metroid Prime Remastered to jest jednak odświeżające doświadczenie.

W tym roku może to być dominujący sprzęt. 

A mogliby pokazać już tego Switcha 2, bo da im to pewnie nowe możliwości i gierki zajebiste;)

Odnośnik do komentarza

Firma produkująca action replay zrobiła wpis na Twitterze, że premiera nowego AR będzie zbieżna z premierą nowego switcha (napisali że wrzesień), po czym ktoś dopisał że premiera konsoli jest orientacyjna. Były podejrzenia że to ktoś z Nintendo wymusił dopisek o orientacyjnej premierze. Dlatego napisałem że to plotki.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie.. w lutym będzie jeszcze jeden Direct z grami na Switcha i wyniki finansowe za poprzedni kwartał. Tam być może wspomną, że będzie nowa konsola, ale bez żadnych konkretów. Potwierdzą też, że nadal będą wspierać Switcha. W marcu jeszcze premiera Princess Peach Showtime, więc o konsoli więcej usłyszymy najwcześniej w kwietniu lub maju 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2024 o 07:16, Daffy napisał:

Switcha tak na prawdę pierwszy raz pokazali trzy miesiące przed premierą, w przypadku switch2 debiut każdy typuje że jak w tym roku to raczej w jego drugiej połowie więc ujawnienie na początku lata jest realne. 

 

Fizycznie na prezentacji tak, ale reveal trailer całego sprzętu był już w Październiku 2016r., czyli jakieś pół roku przed premierą. Moim zdaniem, jeżeli premiera ma się odbyć tego roku tradycyjnie na jesień lub późny okres lata, to raczej chociaż jakiś zwiastun sprzętu zaprezentują na wiosnę. Zresztą od dawna mają dewizę ujawniania czegokolwiek tak ok. 5-6 miesięcy przed premierą (z wyjątkami ma się rozumieć).

Odnośnik do komentarza

Oj, mogliby zrobić taką prezentację jak ze Switchem gdzie pokazali Super Mario Odyssey, Splatoon 2, Arms, Xenoblade 2, Fire Emblem Warriors, Project Octopath Traveler, Mario Kart 8 Deluxe i rzucili zwiastunem Breath of The Wild z datą premiery na start konsoli. W sumie jakby teraz pokazali połowę tego to i tak byłoby świetnie 

Odnośnik do komentarza

O donkey kong plotkuje się od dłuższego czasu i każda z plotek dotyczyła gierki 3d. 

 

Tak samo jak od dłuższego czasu plotkuje się że ukończony jest remake jakiegoś starszego FE i tylko czeka na zielone światło na premierę.

 

Ponoć też MP4 jest w ostatniej fazie produkcji i bezsprzecznie jest najładniejszą grą jaką zrobiło Nintendo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...