Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

@Patricko a komu to potrzebne? Nie chcę się angażować za bardzo w osady,bynajmniej nie bardziej niż to konieczne. Mi starczy w sanktuarium,a w nim kilka szafek by graty tam wrzucać. Ale zauważyłem,że lewa nogą z power armora na stojaku mi w sanktuarium zniknęła :kaz:.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2021 o 16:23, Szajka napisał:

@Patricko a komu to potrzebne? Nie chcę się angażować za bardzo w osady,bynajmniej nie bardziej niż to konieczne. Mi starczy w sanktuarium,a w nim kilka szafek by graty tam wrzucać. Ale zauważyłem,że lewa nogą z power armora na stojaku mi w sanktuarium zniknęła :kaz:.

Kup miejscówke w diamond city to nic znikać nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i pany gram nadal, 39 lvl. Kurde jakoś na Ps5 mi się ta gra ładniejsza wydaje niż na Ps4. Ma masę śmiesznostek i niedoróbek,ale gra mi się dobrze. Olewam misje typu "another setlement bla bla" i jest cymesik. Gram po swojemu, kompanionow wygnalem do sanktuarium i sobie tam pielęgnują roślinki. Samotnie zwiedzam świat,poziom trudność bardzo trudny nadal potrafi zaskoczyć śmiercią na 2 hity. Staram się nie nadużywać sneak killi. Że taki kasztan mnie pochłonął to sam się dziwię :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Samemu najlepiej się eksploruje, z perkiem Lone Wanderer plus skradaniem i dobrą snajperką to jest miód! Najlepsze jest to że każda wyprawa, każde przemierzanie mapy jest inne, wyskakują różni przeciwnicy i random encountery. To jest aspekt, który w F4 bardzo lubię. Co do osad to w każdej z nich warto zakładać sklepy. Dwa - trzy sklepy do sprzedawania zbędnego szmelcu i można zostać prawie milionerem :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, SebaSan1981 napisał:

 Dwa - trzy sklepy do sprzedawania zbędnego szmelcu i można zostać prawie milionerem :)

Mam dwa sklepy w sanktuarium, to taka moja baza wypadowa. W niej trochę nastawiałem wieżyczek i innego badziewia. Zbędny szmelc i tak rozbieram na drobne śrubki i inne ameliniumy :cebula:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Far Harbor.. najlepsze dlc do F4, dość wymagające i mega klimatyczne. Jak już jesteśmy przy F4 to wygrzebałem starego screenshota z moją bazą w Sanctuary.

 

130703999_Fallout4_20151222060345_zpswy7ou7ag.jpg.20f710852e202d78a0379a1f7367f613.jpg

 

Wykorzystana cała pojemność, budowana w podstawowej wersji bez modów. Pamiętam że z samego budowania wpadło kilka leveli :) Służy do dziś bo od czasu do czasu wracam do gry aby sobie postrzelać do Mirelurków i SuperMutantów.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Far Harbor.. najlepsze dlc do F4, dość wymagające i mega klimatyczne. Jak już jesteśmy przy F4 to wygrzebałem starego screenshota z moją bazą w Sanctuary.

 

130703999_Fallout4_20151222060345_zpswy7ou7ag.jpg.20f710852e202d78a0379a1f7367f613.jpg

 

Szacun za wytrwałość. Ja tam jak muszę to łóżka pod chmurką i w uje wieżyczek stawiam :szopenhauer:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mody? Jedynie do przetestowania po wbiciu platyny. Tak robiłem w Skyrim i F4, pograłem trochę ale jak zobaczyłem że mi gra crashuje i wywala do dasha to usunąłem i gram nadal waniliowo.

Nawiązując do Skyrima to po update Anniversary Edition - żadne mody nie są w nim potrzebne.

 

A wracając jeszcze do Fallouta4, to jest w grze jeden jedyny przeciwnik, którego panicznie się boję i mam wielki respekt. Nie deathclaw, żadna królowa mirelurków czy mutanty ale.. stealth assaultron!

 

28024-0-1511092570.jpg.575ead37fbc222fce4ad4bcbef9185e1.jpg

 

Taki ludzko wyglądający robocik z ostrzem, który atakowany włącza niewidzialność i jest zabójczy na bliskim dystansie. Gdy jest w trybie niewidzialnym, nie da się go namierzyć w VATS a walka z nim to prawdziwe wyzwanie. Ilekroć widzę gdzieś tego chujka z daleka, robię sejwa albo staram się go zgasić z daleka snajperką zanim mnie dopadnie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...