Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba żadna firma nie łamie mi tak bardzo serca jak Bethesda. Robią gry dziejące się w świetnych światach, które bardzo mnie interesują. No kurczę, atomowe postapo, klasyczne fantasy, albo space opera - no cudo. Ale jednocześnie te gry są tak przeraźliwie nudne, fabuła to koszmar, dialogi wręcz mnie obrażają, a NPC do bólu generyczni i nieciekawi. Ból dupy o te ich gry mam niesamowity

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem że może jak Spencer przejął i bethesde i obsydian to każę im podać sobie ręce i zrobią wspólnie nowego fallouta ale obsydian robi gre z niedźwiedziem co ma grzyby na plecach w jakimś generycznym fantasy świecie więc myśle że ten new vegas był wypadkiem przy pracy

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

Chyba żadna firma nie łamie mi tak bardzo serca jak Bethesda. Robią gry dziejące się w świetnych światach, które bardzo mnie interesują. No kurczę, atomowe postapo, klasyczne fantasy, albo space opera - no cudo. Ale jednocześnie te gry są tak przeraźliwie nudne, fabuła to koszmar, dialogi wręcz mnie obrażają, a NPC do bólu generyczni i nieciekawi. Ból dupy o te ich gry mam niesamowity

 

Jak widać po ilości grających w nie nawet do teraz ludzi fabuła i dialogi nie muszą być podstawą każdej gry, nawet RPGa. Wystarczy postać, systemy i świat, w którym sam szukasz przygód nie podążając za fabułą. Dlatego styl Beth albo się kocha albo się nienawidzi.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Na fali serialowej odpaliłem F4 GOTY którego jeszcze na ps4 rozgrzebanego odpuściłem. Powiem tak-czekam na patcha do 25 kwietnia. Co prawda na ps4 nabiłem 48 lvl w 189 godzin i bawiłem się przednio, ale 60 fps to jest coś co mi się tak wryło w banie, że obecnie nie chce próbować się nawet przekonywać do tej szarpanej animacji. 

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Burdel w tematach  F076 jakimś sposobem w dziale ogólne, a nie RPG. 

 

Ktoś tam dzisiaj pisał, że do F076 na konsoli nie trzeba gamepassa, ale nie wiem, ja na PC, to wiadomo, że nie ma czegoś takiego xD. 

 

1 godzinę temu, Faka napisał:

Zagrajcie w końcu F76. To jest taki 4.5 Fallout, masa singlowego contentu, ciągle dodają coś nowego, a to wszystko za darmowe patche. Nawet jest follow up do New Vegas, w którymś tam patchu dodali nową lokację. 

Dzisiaj siadam wieczorkiem do tego Fallouta. 4 mi się bardzo podobała, więc wiem, czego się spodziewać. 

 

New Vegas jest jak widać kochany przez Bethesdę, w serialu też sporo nawiązań do niego. 

8 godzin temu, Homelander napisał:

Chyba żadna firma nie łamie mi tak bardzo serca jak Bethesda. Robią gry dziejące się w świetnych światach, które bardzo mnie interesują. No kurczę, atomowe postapo, klasyczne fantasy, albo space opera - no cudo. Ale jednocześnie te gry są tak przeraźliwie nudne, fabuła to koszmar, dialogi wręcz mnie obrażają, a NPC do bólu generyczni i nieciekawi. Ból dupy o te ich gry mam niesamowity

Zbieranie śmieci w F04 wcale nie było nudne. Ewentualnie w Starfieldzie xD.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

 

 

New Vegas jest jak widać kochany przez Bethesdę, w serialu też sporo nawiązań do niego. 

 

Nie otwierałbym szampana zbyt wcześnie. Todd jak słyszy nv to się robi cały czerony i mu żyły wychodzą więc obstawiam że new vegas czeka klasyczna bethesda i bombardowanie atomówkami

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, tjery said:

 

Jak widać po ilości grających w nie nawet do teraz ludzi fabuła i dialogi nie muszą być podstawą każdej gry, nawet RPGa. Wystarczy postać, systemy i świat, w którym sam szukasz przygód nie podążając za fabułą. Dlatego styl Beth albo się kocha albo się nienawidzi.

 

Nie mam nic przeciwko takiemu podejściu. Zelda BotW to jedna z moich ukochanych gier wszechczasów. I naprawdę próbowałem grać w te bethesdagames. Morrowinda, Obliviona, Skyrima i wreszcie Starfielda. I uczucie było zawsze takie samo: żenada i niesmak. Bo jednak Bethesda sili się na jakieś dialogi, jakąś fabułę, postaci i inne takie. Nie rozumiem dlaczego nie mogą tego po prostu zrobić dobrze, skoro już robić muszą i robią

Odnośnik do komentarza

F4. Próbowałem znowu tego f76 no to jest dramat. Gadasz sobie z npcem A jakiś chłop w masce szopa na gaciach do niego nawala z minguna xD super immersja c0rwa! Te misje mmo też super  :) mapka wydaje się ładna ale dla mnie to za mało. 4ka jest jaka jest ale jednak czuć że to singlowe doświadczenie 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, easye napisał:

to w końcu lepiej wrócić do Fallout 4 czy zacząć 76?

 

Hm wydaje mi się że chyba lepiej na spokojnie czillowo ograć sobie F4 na początek. Ogarniesz mechanikę to potem będziesz sobie dobrze radził online w 76-tce. Mam sentyment do F4 bo to była moja pierwsza platyna i calak 100% ze wszystkimi DLC. Najlepsza eksploracja w grach Bethesdy. F76 też wecebulowałem ale to było jeszcze przed patchami jak gra była parującym kasztanem i co się navkoorwiałem to moje. Może i bym polatał teraz swoją zmutowaną skaczącą na 10m w górę skrytobójczynią (bo w takim stylu fajnie się nawet farmiło charred ghouls po zrzutce atomicy na Golf Resort) ale kończę Black Desert i czekam na Grounded + Stellar Blade. Nie wiem czy jest po co, czy dodatkowy content poza podstawką jest tego wart?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, bartiz napisał:

No nie wiem mi do F4 nie chciałoby się wracać za chuja chyba że z jakimiś modami na PC. Jeszcze to budowanie osady xD pobralem 76 na xsx i może odpalę ale nie wiem. Narazie lecę serial.

No Fallout 4 to tylko z modami wybaczającymi 3/4 tych gowien.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Hm wydaje mi się że chyba lepiej na spokojnie czillowo ograć sobie F4 na początek. Ogarniesz mechanikę to potem będziesz sobie dobrze radził online w 76-tce.

 

Przecież w Falloucie 4 jedyną mechaniką, jaką trzeba ogarnąć to celowanie w głowy i przeładowywanie. Nawet jak przypadkowo strzelisz NPC-owi w głowę, który jest ważny w grze, to się nic nie stanie, bo nie można zabić osób, na których jest oparta ta cała "misterna" fabuła :laugh: Nie grałem w Starfielda, może tam też jest tak źle, ale to jest najgorsza gra od Bethesdy. 

Odnośnik do komentarza

Statystyki, perki, crafting, budowanie osad, walka z aktywną pauza, frakcje, to tez mechanika. Chyba że gadacie tylko o ustawieniach joypada.

 

Bardzo spoko gra ze świetnym klimatem i ciekawym motywem zamrożenia na dziesiątki lat (co skutkuje pewnym mindfuckiem). Jedynie uproszczenie dialogów było krokiem wstecz do Vegas/F3-1 jak i chyba brak niektórych klasycznych potworków jak centaury. W sumie zagralbym znowu w 60fps, ale z mniejszym naciskiem na zbieractwo i wieczne noszenie loota na sprzedaż, bo potem nie było co z kasą robić.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, _Red_ napisał:

Statystyki, perki, crafting, budowanie osad, walka z aktywną pauza, frakcje, to tez mechanika. Chyba że gadacie tylko o ustawieniach joypada.

 

Bardzo spoko gra ze świetnym klimatem i ciekawym motywem zamrożenia na dziesiątki lat (co skutkuje pewnym mindfuckiem). Jedynie uproszczenie dialogów było krokiem wstecz do Vegas/F3-1 jak i chyba brak niektórych klasycznych potworków jak centaury. W sumie zagralbym znowu w 60fps, ale z mniejszym naciskiem na zbieractwo i wieczne noszenie loota na sprzedaż, bo potem nie było co z kasą robić.

Stawiasz w pierwszej bazie tyle industrial water purifierow ile możesz i nie trzeba się martwić o gotówkę do końca gry

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

No i wykrakałem 

 

 

Mod opóźniony przez paczyka od Toddów i bez daty aktualnie, z plusów, będzie miał premierę na GOG.com jak wyjdzie.

 

 

Bethesda never changes.  

Wielkie dzięki todda :) ale fajnie że mod trafia do normalnego sklepiku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...