Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat fajny ale mało w tym RPGu RPGa. Już bardziej podobał mi się F3 pod tym względem, 4 to zwykłe rozwinięcie. 

 

Najgorsze w tej gierce są nieciekawe questy, postacie i dialogi czyli siła każdego RPGa. Najgorszy Fallout w jakiego grałem ale jako luźny FPS i zwiedzanie mapy to się sprawdza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam że miałem Hype gdy tylko ogłosili datę premiery, i zamówiłem najdroższe wydanie na PS4. Zamówiłem do paczkomatu więc to był też mój pierwszy kontach z tego typu odbiorem paczki. Super wygodne. Więc gdy już przywiozłem paczkę do mieszkania, rozpakowałem, zainstalowałem pierwszy patch. Po kilkunastu minutach zabawy z ryjem głównego bohatera nareszcie mogłem uciec do schronu.

 

Później to już grałem jak pojebany totalnie przez tamten świat wessany. Dlatego że miałem klapki na oczach i tak długo czekałem na F4, jego wady przemknęły mi niezaważone. Owszem do słaby RPG, ale eksplorowało mi się ten świat bardzo przyjemnie. 

 

4 hours ago, Ukukuki said:

Klimat fajny ale mało w tym RPGu RPGa. Już bardziej podobał mi się F3 pod tym względem, 4 to zwykłe rozwinięcie. 

 

Najgorsze w tej gierce są nieciekawe questy, postacie i dialogi czyli siła każdego RPGa. Najgorszy Fallout w jakiego grałem ale jako luźny FPS i zwiedzanie mapy to się sprawdza. 

 

Zgadzam się z powyższym. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, darkos napisał:

Później to już grałem jak pojebany totalnie przez tamten świat wessany. Dlatego że miałem klapki na oczach i tak długo czekałem na F4, jego wady przemknęły mi niezaważone. Owszem do słaby RPG, ale eksplorowało mi się ten świat bardzo przyjemnie.

 

 

Ja miałem tak z 3 częścią. Jako fan post apo, pierwszej i drugiej części (później NV) czułem, że w końcu konsole nowej generacji pozwolą godnie przenieść ten świat w 3D i że teraz będzie już tylko lepiej... Wszystkie części przechodziłem po kila razy, 4 chyba prawie raz ukończyłem. I co ciekawe było to właśnie na PC jak miałem pierwszy raz kontakt z grą. Wtedy olałem zabawę w budowę i rozwijanie baz. Później próbowałem kilkukrotnie podchodzić do tej części, już na konsolach i za każdym razem gra mnie szybciej znudziła. Może to kwestia tego że trzeba podejść do tego jak w większym stopniu FPSa i grać myszką. Za pierwszym razem było dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tak mnie naszło żeby w końcu pograć w tego Fallouta, już że dwa razy zostawiłem po kilku godzinach, a szukam czegoś w co bym popsztrykał po szczurach 2.

Odpaliłem, wyszedłem z krypty i gra kieruje mnie na rozmowę z robotem domowym. Podchodzę do niego i zagaduje a ten nic, zero reakcje. Chodzę w kółko, strzelam do niego zagaduje w kółko i nadal bez reakcji... Na necie doradzają wczytanie zapisu, ale i to nie pomaga...

Gra ma już z 7 lat a jobany potrafi się wykrzaczyć na pierwszym zadaniu xd.

Podejrzewam że da się to pominąć i iść dalej z fabułą, ale skutecznie odebrało mi to ochotę na grę. 

Za rok, może dwa podejdę jeszcze raz.

 

Odnośnik do komentarza

Jakby co jutro na epic store ma być F3 z free

 

https://store.epicgames.com/pl/p/fallout-3-game-of-the-year-edition

 

edit

pobrany i odpalony na siedmioletnim laptoku z Win10, i5-5200U, GF920M i 8GB RAM. Na domyślnych ustawieniach chodzi płynnie i nawet ładnie (lepiej wyglada niż F4 na dużym TV w 30fps i ostrymi krawędziami...). Nawet mam ochotę w to pograć, ale zobaczymy czy się nie udławi jak wyjdę na open world.

Odnośnik do komentarza

https://fallout.bethesda.net/en/article/jfwd8PsUw8r3pKrO1wOc5/fallout25-conclusion-interviews-events-perks

 

Cytat

Prepare for the future: A next-gen update is coming to Fallout 4! Coming in 2023, this free update will be available for Xbox Series X|S, PlayStation 5 and Windows PC systems, including performance mode features for high frame rates, quality features for 4K resolution gameplay, bug fixes and even bonus Creation Club content!

 

Darmowy update :banderas: Dzięki MS za nie bycie chciwą bulwą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj Fallout 4 obchodzi siódme urodziny. Szkoda, że z tej okazji nie sprezentowali graczom tego ulepszenia. Ciekawe czy skupią się tylko na kombo 1440p/60 k/s i 4k w 30 klatkach oraz szybkie wczytywanie danych, czy może przypudrują szatę graficzną.:philosoraptor:

F4 w momencie premiery nie był szczególnie atrakcyjny (technikalia, bowiem stylistycznie spisał się na medal), a swoje lata przecież ma.

Awesome-looking-action.gif

Klimatu grze odmówić nie sposób.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Bump. F4 to moje nowe gulity pleasure. Odpaliłem parę dni przed premierą starfielda, żeby się nastawić na drewno w stylu beci i przypomnieć, jak się w to gra.

 

No i skończyło się tak, że wywaliłem starfielda, kupiłem GOTY Fallouta 4 u Argentyńczyka i nabiłem ze 30h :kekw:

 

Nawet nie pcham wątku fabularnego, lecę z pobocznymi i rozbudową baz.

Ja wiem, że to jest średni RPG i w sumie to słaby Fallout, ale tak lubię klimaty postapo, że bawię się wyśmienicie. A gwiezdne pole kiedyś ogram. Może jak ten interfejs gupi poprawią.

 

Aha, oczywiście gra się crashuje i pies non stop zostaje zjedzony przez windę, ale która gra beci jest idealna. No żadna no.

 

xD

Edytowane przez ProstyHeker
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Niby fajnie ale nie wiem czy to będzie w stanie naprawić tą grę. Robiłem już kilka podejść i najdalej zaszedłem tylko za pierwszym razem. Próbowałem bawić się w rozbudowę bazy ale za dużo zabawy a za mało korzyści z tego było z tego co pamiętam. Podchodziłem kilka razy i po całkiem dobrym początku trafiałem na nudę. Już lepiej bawiłem się ostatnio przy F76. Albo przy 3 części, do której wracałem kilkukrotnie.

 

Jakby co to F4 w wersji podstawowej i GOTY jest teraz w wyprzedażach na PC i konsole.

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
Teraz, GSPdibbler napisał:

Eksploracja jedynie broni tę grę. Ale też nie zmęczyłem do końca.

Fantastyczna gierka i jedna z moich najprzyjemniejszych platyn w życiu na PS4. System rozbudowy bazy i eksploracja pustkowi to o półkę wyżej niż w Starfieldzie. Fabuły nie pamiętam, coś było, ale słabiutkie, niejmniej jednak jak komuś siądzie klimacior to 140h klimatycznego nomadzenia, system V.A.T.S też lubiłem. A i polecam szczególnie ograć z DLC Far Harbour - najlepsze DLC do 4rki i dosyć dobre fabularnie na tle całego Fallouta 4. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...