Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem do ogarnięcia Prestona w Sanctuary i w sumie to rozdzielczość jest lepsza niż z FPS Boostem, tryb Performance to nie wiem co robi bo bez niego gra działa w 60fps. Nic transformatywnego ani żaden remaster, więc jak ktoś się napalał na coś takiego to może być zawiedziony. Ot, darmowy paczyk do starej gierki.

 

I sporo questów pojawiło się w logu już od wyjścia z Krypty, chyba 6-7. Nie pamiętam, żeby były tam przed patchem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bethesda chyba sama nie wie jak powinno byc z tym updatem dla plusowiczow. Ludzie pytają co z wersją dostępna w Essentialu, jak jeszcze byla rozdawana w Collection po premierze PS5.

 

To odpisali na Twitterze, że o tym nic nie wiedzą, update bedzie dla posiadaczy PS+ Extra. Mam Premium i czekam aż się pojawi, ale początkowo miało to być dla wszystkich posiadaczy F4.

Odnośnik do komentarza

PlayStation ma to do siebie, że niestety gra na PS4 to jest zupełnie inny produkt od tej na PS5 a jak dochodzi do tego kwestia PS+ to już się robi ,,burdello bum bum'' jakby porównywać ciepłe bułki z piekarni do rośliny doniczkowej.
Mnie to dotknęło jedynie raz gdy w PS+ Extra pojawił się DBZ: Kakarot ale tylko, ale tylko! W wersji na PS4 bo tak :dunno: nie ważne, że gra jest też w ładniejszej i szybciej ładującej się wersji na PS5, jest tylko wersja PS4 i koniec kropka! Kilka miesięcy później DBZ: Kakarot w wersji na PS5 pojawił się w PS+ Extra i było to reklamowane tak jakby komuś udało się osiągnąć niewyobrażalny sukces.

Też mam Fallout 4 tylko w wersji z PS Plusa i jedynie co mogę to poczekać ale nie sądzę żeby było warto. To tylko gra od bethesdy czyli trzeba bardzo chcieć w to grać żeby się dobrze bawić. Ani to RPG, ani wybitny shooter. Grałem 13 godzin (z tego co mówi konsola) dosyć świeżo po premierze i pamiętam tylko ogromne nastawienie na budowanie osad i przemierzanie pustkowi pełnych gotowych placów budowy umieszczonych tam specjalnie i sztucznie żebym budował tam wioski. Im więcej sobie przypominam z pierwszego grania tym mniejszą mam ochotę zaczynać od nowa.

*no nie lubię tych gier Bethesdy po Fallout 4 :/ bardzo mnie te ich gry nudzą jak Starfield i F76 ale rozumiem dlaczego komuś może się to podobać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze bardziej poplątane jest to, że jak wejdę w wersję płatną PS4&PS5 standard 89 zl, to jak zjadę kilka kafelków niżej, to widzę opcję PS4&PS5 z żółtym plusikiem, chcę pobrać i error "masz już tę wersję". A jedyne co mam to wersja basic PS4 z PS+ essential (a dokładniej z Collection dla posiadaczy PS5)

 

Bedzie znowu pewnie cofanie licencji tak jak było z upgradem FF7 Remake.

 

https://kotaku.com/fallout-4-ps5-upgrade-free-ps-plus-game-pass-1851435453

Odnośnik do komentarza

Mają burdel na Sonce z tymi wersjami itd. Beci za to akurat nie ma co winić. 

 

A ja sobie kiedyś kupiłem F4+Skyrim na xbox i tak w sumie się zastanawiałem po co no ale tanio, ale przy paczyku i po serialu to pewnie się włączy w końcu. Z gry pamiętam prawie nic poza murzynem od wiosek, dlc nie ograne a ponoć jest bardzo dobre, chodzi o Far Harbour. 

Odnośnik do komentarza

Przecież w którymś temacie opisali problem niedojebania mózgowego sony z różnymi wersjami gier. Podobny problem mieli z DB Kakarot. Tymczasem na xsx chodzi jak ta lala, tylko nie widzę sensu opcji graficznej gdzie na jakości/wydajności, a i tak chodzi w 60 klatkach w obu opcjach. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, addhoc napisał:

Nie wiem czy usprawiedliwianie Bethesdy jest akurat sensowne

No jest sensowne skoro tylko na jednej platformie są problemy. To powinno działać od strzała ale tylko na PlayStation zdarzają się takie babole. Może i bethesda robi super średnie gry, usypiające i nudne xd

ale to nie znaczy, że sprawiedliwym by było obarczać ich winą za zakręcony system sony.

 

Godzinę temu, _Red_ napisał:

Jeszcze bardziej poplątane jest to, że jak wejdę w wersję płatną PS4&PS5 standard 89 zl, to jak zjadę kilka kafelków niżej, to widzę opcję PS4&PS5 z żółtym plusikiem, chcę pobrać i error "masz już tę wersję". A jedyne co mam to wersja basic PS4 z PS+ essential (a dokładniej z Collection dla posiadaczy PS5)

jest dokładnie tak
 

 

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Dlatego Smart Delivery się przydaje - dajesz install i masz to, co być powinno, więcej nie trzeba wnikać.

i tak to powinno wyglądać. Czasami się zdarza w przypadku Metro Exodus po prostu wyszła aktualizacja na PS5 i już, tak samo miałem z Terminatorem i Cyberpunkiem z płyty. No a czasami nie :dunno:

 

 

:pika:GRA JEST JUŻ DOSTĘPNA W PS+ EXTRA W WERSJI PS5 :niki:

Edytowane przez Krzysztof93
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko, wczoraj i dziś nabiłem połowę czasu (7 godzin) dotychczasowych dwóch podejść do tej gry (jeszcze na PS4). Premiera serialu swoje dodała, bo nie zwracam uwagi na bethesdowskie drewno, tylko z radością włóczę się po tych lokacjach, zbieram śmieci i rozbudowuje wioskę (jako weteran Stardew Valley, Coral Island i Dondoko Island w Yakuzie, mam w tym wprawę). Dla klimatu i uniwersum Fallouta jestem w stanie dużo wybaczyć. I tak się dzieje, jest pyszniutko!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak offtopujac to nie macie żadnych laptopów do celów biurowych? Przecież obecne apu powinny sobie spokojnie poradzić z takim starociem, a pada każdy ma od konsoli i podłączyć kablem HDMI do telewizora to też nie problem. Piszę to w kontekście New Vegas oczywiście.

Edytowane przez Bielik
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...