Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wredny napisał:


Nie wiem, co za problem mają "ludziki na reddicie", ale u mnie wyglądało to tak (historyjka obrazkowa w pięciu aktach):
 

  Pokaż ukrytą zawartość

18f218f5bfb20-screenshotUrl-min.thumb.png.714d906e8ac97f84cbf68511608df599.png

18f218f920e71-screenshotUrl-min.thumb.png.36c1aca99578c39ac36a8ecf126443ac.png

18f218fbfc47-screenshotUrl-min.thumb.png.8a1bd3b93d088632d1d273c2a8623dae.png

18f218fe2a255-screenshotUrl-min.thumb.png.b1934df1fa4eeaa4a51ebf8fed0e4b4c.png

18f21900c2d35-screenshotUrl-min.thumb.png.f86af4b55f6bc7615f893b72476352ad.png

 


No kuźwa, raczej! Nigdy nie grałem w dwa pierwsze Fallouty i wciąż marzy mi się taki zestaw remasterów - nie mam pojęcia, czemu do dziś nikt się za to nie zabrał :dunno:
Chyba, że są tu jakieś sprawy licencyjne, albo prawa autorskie.

Żeby Fallout 1 i 2 wyszły na konsole, to musieliby wyciąć przecież połowę contentu, jest tam za dużo motywów obecnie mniej lub bardziej zabronionych. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Remake? Zwykły port z planszą "te gry są produktem swoich czasów i zdecydowaliśmy się nie wycinać oryginalnej wizji twórców blablabla" dla zjebów z różowymi włosami i elo.


Do tego przywracamy oryginalny obrazek jednego ze statusów postaci. Ciekawe jak by zareagowali dzisiejsi dziennikarze gamingowi i inne płatki śniegu :spicy:
 

Spoiler


F2.jpg.421c6d059de9593ed280ebe96949da63.jpg

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Skoro Becia sprzedaje je do dziś i tworzy nawet jakieś kolekcje z 1, 2 i Tactics (ostatnio były w S.P.E.C.I.A.L Collection) to chyba jednak całość praw mają.

 

 

Ale mieszają w tych trybach, ciężko nadążyć z tymi klatkarzami. To tylko pokazuje, że jakby chcieli to by się 60 ramek w Starfieldzie pojawiło na XSX. 

Odnośnik do komentarza

Nagle pipboy zrobil mi się mocno zaciemniony i ledwie co widać. Prawie jak w początkowej scenie zdobycia go, gdy był przed otarciem z kurzu. Reset gry nie pomaga, reload do sejwa sprzed podniesienia go dopiero naprawil sytuację :whyyy:

 

Edit

znowu xd Wgralem quick save i ekran pipboya jest zakurzony i nic nie widać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepiej jest zostawić w spokoju F 1 i 2. Jedyną rzeczą, która tej grze by się przydała, to jest dodanie wersji Enhanced, jak w Baldur's Gate czy Icewind Dale, z unowocześnieniem grafiki i bez żadnych zmian w samej grze. Najlepszym rozwiązaniem dla serii byłoby w mojej opinii - tak jak z New Vegas - udzielenie komuś innemu praw do stworzenia gry i jedna wyszłaby w rzucie izometrycznym, a druga FPS podobny do NV albo trójki. Tylko szkoda, że tak tej marki niestety nigdy nie poprowadzą i dostaniemy za kilka lat 5 część od Bethesdy, która będzie jeszcze gorsza niż 4. 

Odnośnik do komentarza

Aby wbić platynę na PS5 trzeba grać od nowa. Bethesda jak widać nie wspiera trophy autopoppersów :devil: Póki co błędów nie uświadczam, jedynie jakiś dialog Sturgesa od Minutemanów był przerywany przez Prestona ale wystarczyło przeskipować tenże dialog  aby quest poszedł dalej. Mam nadzieję że połatają te małe fakapy, ogólnie F4 odświeżony prezentuje się bardzo solidnie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KJL napisał:

Moim zdaniem najlepiej jest zostawić w spokoju F 1 i 2. Jedyną rzeczą, która tej grze by się przydała, to jest dodanie wersji Enhanced, jak w Baldur's Gate czy Icewind Dale, z unowocześnieniem grafiki i bez żadnych zmian w samej grze. Najlepszym rozwiązaniem dla serii byłoby w mojej opinii - tak jak z New Vegas - udzielenie komuś innemu praw do stworzenia gry i jedna wyszłaby w rzucie izometrycznym, a druga FPS podobny do NV albo trójki. Tylko szkoda, że tak tej marki niestety nigdy nie poprowadzą i dostaniemy za kilka lat 5 część od Bethesdy, która będzie jeszcze gorsza niż 4. 

Są studia, co by ogarnęły Fallouta 2D wewnątrz M$, niekoniecznie muszą to być to grzeczne remake'i 1 i 2. Inxile, albo Obsidian bez problemu zrobiłyby nową grę, pewnie fabularnie znacznie lepszą niż gry Bethesdy, zrobione w starym stylu, jak Wasteland 3, albo Pillarsy (oczywiście z walką turową i drużyną). Jeszcze lepsza opcja wypuszczenie franczyzy do Lariana, ale na to nie ma szans. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie czy Bethesda po tym jak się okazało, że zewnętrzne studio potrafi znowu o wiele lepszą grę od nich będę chcieli znowu zaryzykować, by nie wyjść na partaczy. Oh wait...

A tak na poważnie. Fallout sprzeda się bez dobrej gry jak świeże bułki, więc pytanie czy w ogóle będzie im na dobrej grę zależało. 

Teraz pracują nad ES6, więc fallout najszybciej za jakieś 10 lat, więc jedyny ratunek, że będą chcieli szybciej wypuścić i wtedy to dadzą komuś innemu. 

Odnośnik do komentarza

Nie xd

 

Właśnie widze, ze tu cos pisza, ale nie używam modów. A ten content Klubowy to nie wiem co to nawet, wiem jednak ze wysrało mi przez to z 10 questow od razu po wyjsciu na świat:

https://help.bethesda.net/#en/answer/57099

 

Polazlem dalej do swojego domu, robie poszukiwania okolicy z Codsworthem i utknal w domu, nie szuka dalej tylko powtarza "Shaun is not here". Ja jebie a to dopiero początek.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, _Red_ napisał:

Po wyjściu na swiat nie moge otworzyc ponownie krypty 111, włącza sie syrena i tyle, nie zjadę na dół. Reload nie pomaga, a w środku jest broń, po którą zamierzałem wrócić później. No i oziębła żona :niki:

Co za zabugowane gowno, dwa bugi w ciągu 40 min gry.

 

Cryolator w tej zamkniętej szafce? Mi powrót do V111 działa bez problemu. Zjechałem tam z Dogmeatem aby zobaczyć czy stary myk z przynoszeniem przedmiotów działa. Ale nie działa, pies nie chce podebrać broni ze skrzynki, załatali. 

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś jeszcze czeka to możliwy jest upgrade wersji gry z ps plus collection.
W menu konsoli kiedy jesteśmy w zakładce z grą po lewej stronie u dołu ekranu możemy wybrać wersję gry i jedna z nich to ta z updatem.
Zgadza się, dzisiaj sprawdziłem i jest rzeczywiście. Zrobili to jakoś na opak, ale na szczęście zrobili :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...