Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrywek z artykułu na Giant Bomb - CyberConnect2, along with other "various companies," are helping with development - http://www.giantbomb.com/articles/final-fantasy-vii-remake-will-be-a-multi-part-seri/1100-5309/

Nie widziałem tego wcześniej - jest szansa jednak, że system walki da radę, nawet jakby był nastawiony bardziej na akcje. 

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dahaka dobry troll, ja nie wierze ze sa ludzie tak zapatrzeni w ff7. Dla mnie to jest top3 moich gier zycia, ale nie pisac o jej prostocie i wielu wadach tylko wkrecac, ze ta gra to no nstop akcja i nie ma 20 minutowych momentow bez skryptow i minigierek to jest jakis uber trolling, ktorego nie rozumiem

może ty po prostu nie wiesz co to jest skrypt i dalej żyjesz w przeświadczeniu, że skrypty to te wybuchowe akcje z coda i uncharted?

 

PS. co prostota i wady mają tutaj do rzeczy, to nie mam pojęcia. przecież my nawet nie rozmawiamy o jakości tej gry, lol

 

@down

no dam sobie spokój, bo niestety całościowo to tę rozmowę można tak podsumować

miss-the-point2.jpg?80d84d

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

napisz mi jeszcze o tych assetach, prosze

 

i tych skryptach strasznych, przez ktore tak strasznie zaawansowane i rozbudowane ff7 z 1997 roku nie jest w stanie byc ogarniete bo chyba tylko gra posiada tak rozbudowane skrypty, jak zaden inny tytul ktory wyszedl do tej pory, zeby nie powiedziec: z grami z roku 2015 wlacznie

 

tak jak napisalem, daj juz spokoj naprawde, ktos tu dobrze cos wspomnial o matrixie

Odnośnik do komentarza

Dobra qurva!Co tu się odpierdala?! :(

 

[czyta newsy, wstawia kakało i nakłada kapcioszki...]

 

...

:scratch_one-s_head:

....

:sick:

:facepalmz:

 

:shotgun:

JEDNAK TO SPIER.DOLĄ Czego w sumie można było się spodziewać po obecnym SE? Gra, która i tak się sprzeda, fuck, ona nadal się sprzedaje, ale jednak wiecznie im mało i obrócą legendarną grę w epizodyczne kupsko obesrane, które obszczane będzie pewnie jeszcze mikropłatnościami. Zamiast pokazać obecnym szczylowatym graczom, jak to się kiedyś robiło i o co ten cały szum, gdy ktoś wypowiada magiczne FF VII, to nieeeee, nieee ku.rwa hajsy ku.rwa!! Płacić!! Ja rozumiem, że póki gra nie wyszła, to nie można jej oceniać, ale chyba i ja i każdy, kto przechodził to cudo po naście razy za gówniarza, czeka na jednak na coś innego niż FF w odcinkach. F U SE!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ludzie o czym wy tu tyle piszecie, square zwyczajnie sie tlumaczy bo od czasow psx nie potrafia zrobic wielkiego i godnego finala w pelnym 3d, finale ery snes i psx byly arcygenialne, zgodze sie, ze tam pomysl gonil pomysl co chwile ale pozniej kiedy nadeszla era 3d:

 

final x choc go lubie i to bardzo to przeciez totalny chamski korytarz - caly czas przez 50h gry biegniemy korytem przed siebie, przerywajac to walkami i cutscenami

final xii - mmo gdzie fabula konczy sie po 15h i do konca gry robimy hunty i zabijamy stworki

ff xiii - sto lat prac nad gra by stworzyc jeszcze wiekszy korytarz niz ffx, a wielka obietnica otwartego pulse skonczyla sie na pustej polanie z diplodokami

ffvx/versus - milion ;at prac nad gra, ktora z tego co widze moze skonczyc jak dwunastka czyli bieganiem i wybijaniem stworkow na pustych mapkach

 

square nie potrafilo przelozyc nigdy zlozonosci finali z ery 2d do 3d (choc to zlozonosc jak piszecie byla tez umowna bo faktycznie te wielkie miasta to byly nie liczac ff9 glownie wlasnie dwa ekrany lub jedna ulica) i widzac ile im zajmuja prace nad poszczegolnymi czesciami niestety jestem w stanie uwierzyc, ze wierne odzwierciedlenie ff7 zajeloby im z 10 lat

 

zreszta tez mam obawy, ze przy ich tempie prac ostatni epizod ff7 remaster zobaczymy dopiero na ps5

Odnośnik do komentarza

No i nie przesadzajmy co do faktycznej długości robienia FFXV, przecież tam developing praktycznie zaczął się od nowa w 2012, a sam Nomura nigdy nie miał dużego teamu pracującego nad Versusem, końcowej wizji też, dlatego Tabata go zastąpił.

XIII to oczywiście wina Torayamy(cała "amerykanizacja" dość ciekawej mitologii i fabuły) i ich "posklejanego" silnika.

Odnośnik do komentarza

Trochę korpopjerdolenia Square;

 

"Głównym powodem, dlaczego nie zrobiliśmy remake’u aż do teraz jest fakt ogromnego przedsięwzięcia jakie niesie za sobą zrekonstruowanie od postaw takiego projektu jak Final Fantasy VII za pomocą dzisiejszej technologii. Stworzenie odpowiedniej remake’u HD FFVII, który niósłby tę samą głębię jak oryginał byłoby nie możliwe w jednej części."

 

„Mam nadzieję, że tłumacząc naszą decyzję dotyczącą przygotowania gry, docenicie jego wielkość i to co mamy w planach. Wyjście poza skalę i głębokość świata, narracji i rozgrywki oryginału dostarczy coś zupełnie nowego. Jak powiedziałem wcześniej – chcemy przygotować niespodzianki.”

 

W sumie jeśli każdy ep faktycznie będzie zajmował więcej niż połowę pojemności BR, to może faktycznie wyjdzie z tego coś znośnego, do wzięcia w pełnym wydaniu pod koniec generacji. 

Odnośnik do komentarza

 

 

przeciez to z biznesowego punktu bardzo glupie by dwa finale wyszly w jednym roku (a pietnastka na bank raczej zadebiutuje w drugiej polowie roku) - w 2016 FFXV, w 2017 jak bog da FFVII part1

A ja pewny jestem ze pierwszy chapter FF7 pojawi sie przed FF15
Nie.

 

Figaro FF7 = czysty i pewny zysk i nakrecenie hype trainu raz jeszcze na marke FF

 

FF15 = utracona marka i wogole o chooj tam chodzi bo ja juz sam sie pogubilem co jak co ale Japonczyki z piaskownicami niech lepiej dadza sobie spokoj czysty przyklad to MGS5

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Mają chyba znacznie mniej gry niż nam sie wydawało, nawet 2017 pod znakiem zapytania:

 

  • Gra znajduje się w bardzo wczesnej fazie projektowania, twórcy rozpoczęli tworzenie systemu walki.
  • Informacje na temat świata gry nie mogą zostać aktualnie potwierdzone, ale produkcja nie zaoferuje nam pełnego, otwartego świata oraz sandboksowej rozgrywki. Nomura jest bardziej zainteresowany przedstawieniem relacji pomiędzy bohaterami oraz otoczeniem.
  • Aktualnie nie możemy oczekiwać, że tytuł zadebiutuje w 2017 roku. Studio nie zamierza wypowiadać się na temat daty premiery do czasu wydania World of Final Fantasy oraz Kingdom Hearts 2.8 HD.
  • Twórcy zadbają o odpowiedni dubbing bohaterów, jednak w grze zadebiutują postacie, które nie pojawiły się w Advent Children, więc trzeba będzie zatrudnić dodatkowych aktorów.
  • W grze pojawią się wydarzenia związane z określoną datą, ale ze względu na różne zmiany w sytuacjach społecznych niektóre sceny będą realizowane ostrożnie.
  • Do pozycji trafią mini-gierki, ale przygotowanie ich należy odpowiednio rozważyć, ponieważ muszą zostać opracowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 

http://www.ppe.pl/news/40771/swiezutkie-szczegoly-z-final-fantasy-vii-remake-gra-znajduje-sie-w-poczatkowej-fazie-rozwoju.html

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...