Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Na niektórych są bazy widoczne na mapie, a na większości (wszystkich?) miejsca które można odkrywać. Ponieważ swego czasu sporo robiłem misji "sentry" czyli niszczenie określonej liczby sond wrogiej frakcji (nieźle płacili) stąd trochę się na planetach nalatałem i najeździłem.

 

Są też bazy z dobrami "luksusowymi" - rzadkimi materiałami dla inżynierów. W necie są ich namiary i współrzędne na powierzchni ale rzecz jasna można ich szukać samemu bo kosmos jest wielki.

 

Poza tym oczywiście miejsca "z efektem wow!" :) Czyli np. rozbite statki na powierzchni (sam znalazłem bardzo efektowny wrak Diamonback Explorer) albo obecnie artefakty związane z obcymi. Zresztą w kosmosie też można odnaleźć jak np. kilka tygodni temu zwiedzałem miejsce bitwy floty federacji z obcymi i robiłem fotki  płonących olbrzymich  krążowników (przy których mój Diamonback był drobinką).

Odnośnik do komentarza

Za cienki jeszcze jestem. Może kiedy indziej.

 

Ustawka jest dla kazdego, wystarczy miec gre bo nikt w ten tryb nie gra niestety, wszyscy wola TDM/DM. Nic sie na tym nie traci a mozna tylko zyskac.

 

btw. To uczucie kiedy sidewinder probuje cie zepchnac z drogi i troche mu nie wyszlo... :dynia:

 

Odnośnik do komentarza

Mówicie o trzecim trybie na Arenie?

 

Ja nie mogłem się doczekać trzech meczy i mam jedynie zestaw początkowy.

 

Tak, o arenie, zamysł jest taki zeby w 8 wbic sie do CTF i nabic 10 wygranych kazdemu, 8 to maksymalna ilosc osob na mecz, 4 osoby w jednym teamie, wiec jak dobrze pojdzie to tylko my na serwerze bedziemy.

Odnośnik do komentarza

A o której zaczynacie? Bo mnie teraz gdzieś wołają.

Raczej w weekend lub tak szybko jak uda się zebrać 8 osób.

 

Edit: brakuje nam już tylko 2 osób 1 osoby :lapka:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Znalazłem na Reddicie taki link: 

https://www.elitedangerous.com/en/prefs/special-day

Można sobie ustawić dzień w którym dostaniemy raz na miesiąc jakiś mały bonus. Nie wiem sam jak to konkretnie działa, bo dopiero sam się do tego zapisałem, ale pewnie nie każdy wiedział o czymś takim (Jak ja), wiec wklejam. 


EDIT: 
Właśnie doczytałem coś takiego :( Ale może kiedyś będzie i na konsolach :P Ja w każdym razie się zapisałem, trudno :P 
"

  • Special Day codes are only valid on the Frontier Store and therefore only PC/Mac players are eligible
Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

straszna ze mnie łajza, kupilem sobie do tej gry hotas 4 (jeszcze zanim odpaliłem grę). Lata się znakomicie, klimat jest mega ale ogrom opcji i wszystkiego mnie przytłacza. Ja nawet nie ogarniam tego radaru ani mapy. Poza tym nie mogę wylądowac na zadnej planecie, baa, ja nawet nie mogę sie o nią rozbic gdy jestem w bliskiej odległości moj statek zaczyna lewitowac i nie moge sie do niej zblizyc nawet na milimetr (kod z pudelka wklepałem). Dzisiaj przysiąde do tej gry na dłuzej o sprobuje ja rozgryzc. Nie ukrywam, ze napisy PL by duuuzo ułatwiły. Wiem, ze muszę przekroczyć tą magiczną granicą, za którą gra przestaje byc frustrująca (tak miałem podczas swojej pierwszej przygody z soulsami). No nic, koniec żalów. Wracam lamić dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...