Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

evolution czy liverpool zamykaja a tych daunow trzymaja, sto lat minelo od premiery gt6 a oni nie potrafia sie wyrobic chocby z jedna czescia gt, ktora dodatkowo jest wykastrowana z trybow i zawartosci

Gry tych daunów zeszły w poprzedniej generacji w 22 mln sztuk. Polyphony jest nie do ruszenia.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

ale juz sprzedaz szostki ostro byla gorsza niz pozostalych czesci, wiem, ze to moze miec zwiazek z ostatnim okresem exow na ps3(gdy juz ps4 majaczylo na horyzoncie to chyba zaden ex z ostatniego rzutu na ps3 nie sprzedal sie dobrze) ale tez tragiczny odbior piatki zrobil swoje, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze gt sport sprzeda sie jakos super dobrze

 

ja im zycze jak najgorzej, szczerze, z reka na sercu, nienawidze polyphony po tym co sie z nimi stalo wraz z koncem ery ps2, niespelnione obietnice przy piatce, szostce, teraz tez dyrdymaly, na wiosne miala byc beta to ja anulowali bo nie maja czasu na bete bo musza sie wyrobic na premiere po wakacjach, a teraz okazuje sie, ze w tym roku nie bedzie ani bety ani premiery, za to kaz zaliczy za kase z sony z swoim obwoznym cyrkiem wszystkie targii motoryzacyjne swiata

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Generalnie taka już japońska kultura game devu. Tam coś takiego jak budżet i terminy są na czwartym miejscu :D Na zachodzie w większości firmy księgowy byłby co drugi dzień u producenta i pytał kiedy to kur....wyjdzie, bo mu się cyferki nie zgadzają.

 

A w Japonii można robić gry latami, ale nikt nie ma problemu z finansowaniem tego

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby na stronie PD był pasek progresu pracy nad grą. Ja rozumiem  ,że  GT jest królem ścigałek "prawie symulacyjnych" ale to ile zajmuje im produkcja to naprawdę  jest smieszne. Ja wiem tona aut  ale przecież Evolution studio mogło by  pomagać w tworzeniu pojazdów. Po co trzeba było  je zamknąć!  A teraz z  wykastrowaną GT  nie mogą sie wyrobić myślę że GT:S zagramy  na poczatku 2018 jak tak dalej pójdzie.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...