Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

ale juz sprzedaz szostki ostro byla gorsza niz pozostalych czesci, wiem, ze to moze miec zwiazek z ostatnim okresem exow na ps3(gdy juz ps4 majaczylo na horyzoncie to chyba zaden ex z ostatniego rzutu na ps3 nie sprzedal sie dobrze) ale tez tragiczny odbior piatki zrobil swoje, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze gt sport sprzeda sie jakos super dobrze

Akurat takie The Last of Us sprzedało się dobrze. Raczej chodzi o jakość tych gier zarówno GT5 jaki GT6 to produkty duuuuuuużo poniżej oczekiwań jesli Sport zbliżyłby się chociaż to tego co pokazali na ps2 to gra będzie schodzić bardzo dobrze bo PS4 ma mało scigałek na poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisałeś pisk opon. Dżwięki otarć, stłuczek itp. Może się nie przysłuchałem ale nie słyszę aut obok, Widok ze zderzaka a twin turbo wgl  nie słychać... Jest dużo rzeczy do których można się jeszcze przyczepić i to nie koniecznie dzwięki, ale mam ogromną nadzieje że to poprawią. Niestety ale od tej gry oczekuję więcej niż od innych. Już to widzę jakby wyszła w planowanym terminie, powiem więcej! Ja  wierzę że wcześniej wyjdzie FM 7. Naprawdę nie potrafię już optymistycznie patrzeć na to co robią z tą gra mimo tego że po pierwszym trailerze byłem niesamowicie podjarany :/.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

czy oni kiedys nie mowili ze bedzie deszcz i zniszczenia w tej gierce?

 

Będą zniszczenia i pogoda, którą będzie można ustawić manualnie przed wyścigiem, nie będzie dynamicznej pogody. Na pokazywanych buildach była wyłączona bo walczą jeszcze z dropami, gra musi trzymać 60fps pod google.

 

 

Producer Kazunori Yamauchi mentioned in an interview on Game Watch that the game has a damage system that already works internally, but it simply wasn’t activated in the build shown in London (which isn’t too surprising, because if it was, very few would have gotten to the finish line on the Nürburgring Nordschleife).

 

We also learn that the  inclusion of weather is planned, but this time around Polyphony Digital isn’t going to implement dynamic weather, and we’ll be able to select it at the start of the race. This decision was taken because dynamic weather involves a trade off in terms of quality, and the development team decided to prioritize quality this time around.

 

We also learn that the team is still targeting the 1080p and 60 frames per second combination. Yet, since currently there are areas in which frame rate drops, the objective for future development is to optimize the game in order to have a stable frame rate at 60 FPS.

Odnośnik do komentarza

nadal nie zreflektowali się odnośnie zawartości dla singleplayera? mają być tylko pojedyncze wyzwania/licencje?

 

Na jakiś targrach podali, że będzie coś w rodzaju kampanii ale wiele wyścigów tam nie było, to było z pół roku temu. Od tamtej pory chyba cisza odnośnie single player.

 

O tutaj to wrzucałem

http://www.psxextreme.info/topic/111670-gran-turismo-sport/?p=3756466

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.