Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, ze nie. Przypominam, ze ktos tam zdecydowal, ze gracze za szybko przechodza dostepny content i zmniejszyli ilosc dostawanego expa. Tlumaczenie bylo takie, ze gracze otrzymuja za duzo i za szybko skill pointy i są przytloczeni mozliwosciami. Wiecie co kilka dni temu wprowadzili do gry? Xp boostery za prawdziwą kase :kaz: jebac square

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale te Far Cry Instinct i Predator to chyba jakieś paździerze w porównaniu do oryginalnej pecetowej wersji pierwszego Far Kraja.

 

Swoją drogą Far Cry 1 był GOTY gierką do momentu aż pojawiły się zmutowane małpy i cała gra zamieniła się w coś na wzór niemieckiego filmu akcji klasy C.


Instincts to była wersja oryginału na pierwszego klocka (i miała być na PS2, ale projekt ubito z powodu zbyt małej mocy konsoli Sony).
Były jakieś zmiany w fabule i scenkach, a do tego nie miała tak otwartego świata. Później na Wii wyszło Evolution, a wydanie z X360 (FC Instincts/Predator) to remaster łączący chyba wszystkie trzy rzeczy - oryginał, Instincts i Evolution (są chyba trzy kampanie, ale nie jestem pewien).

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

 

Mnie już sam wstęp, będący klasycznym przykładem schematycznej gry AAA

 

Na moje to mimo, że na początku nie było generycznie w sosie  MMO, a bardziej korytarzykowo i „filmowo” to jednak duuużo do AAA tej gierce nawet wtedy brakowało. 

13 minut temu, Hubert249 napisał:

No ja póki co bawię się super, ale mam w głowie Jedi Fallen Order, którym byłem zachwycony na początku, a potem było, jak było. 

SW Jedi FO przy tym generyku to goty.

Odnośnik do komentarza

Jedi Fallen Order to mimo błędów i wyraźnego poganiania przez EA, jedna z fajniejszych gier singlowych, w jakie grałem ostatnio.
Początek to wręcz Uncharted, a później fajny mix nowych Tomb Raiderów czy innego God of War z domieszką lajtowej odmiany soulsów.
Od czasów pierwszego The Force Unleashed to najlepsza gierka w uniwersum SW.

Nowa strona, więc sama prawda ;)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Jedna z moich ulubionych gier poprzedniej generacji, grałem na premierę i wzięła mnie kompletnie z zaskoczenia. Jedyne minusy to błędy o których wspomniałeś i wciśnięte na siłę modne elementy soulsowe jak np. ogniska respawnujace przeciwników co nie ma żadnego uzasadnienia i jest typowym gamizmem.

 

Jedyne z czym w twojej wypowiedzi sie nie zgadzam, to to że to gra nawet lepsza niż pierwsze Force Unleashed ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yyy chyba w zamyśle to Uncharted czy God of War. Bo realnie pod kątem, animacji, oprawy, VA czy rozmachu to nie ma startu.

Faktycznie najbliżej było do nowych Tombów ale też inna, słabsza liga.

 

Co do SW:JFO w pełni się zgadzam, a teraz w 60 ks to już w ogóle miodzio. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Jedyne z czym w twojej wypowiedzi sie nie zgadzam, to to że to gra nawet lepsza niż pierwsze Force Unleashed ;)


Tego nie napisałem - przeczytaj jeszcze raz :)
Aczkolwiek teraz, gdy Ty to napisałeś to TAK - jak dla mnie to najlepszy singlowy tytuł z uniwersum Star Wars, a TFU spadło na drugie miejsce.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale te Far Cry Instinct i Predator to chyba jakieś paździerze w porównaniu do oryginalnej pecetowej wersji pierwszego Far Kraja.

 

 

2 godziny temu, Wredny napisał:


Były jakieś zmiany w fabule i scenkach, a do tego nie miała tak otwartego świata. 

Z tego co pamiętam to FC:I/FC:IP nie miały wiele wspólnego z oryginalnym FC. Tam bardziej byłeś mutantem (szybki bieg, dalekie skoki, coś  ala szpony do zabijania wrogów). Z fabuły za dużo nie pamiętam, ale dla fana FC grało mi się świetnie.

Odnośnik do komentarza

 

wiadomo że cała uwaga medialna jest zazwyczaj skoncentrowana na przejęciach nowych studiów, ale nie mniej ważny, albo nawet ważniejszy, jest rozwój ekip już istniejących, dzięki czemu studia takie jak Playground Games, Obsidian, Ninja Theory, MachineGames czy Rare mogą rozwijać kilka projektów jednocześnie, a same gry powstawać szybciej

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, milupl napisał:

Też mnie to dziwi, że seria Crysis zawsze była traktowana jako benchmark dla nowych kart graficznych. 

 

Bo nim była? Gierka zdobyła trochę fanów, ale to można powiedzieć o wielu grach. Z kolei tylko o Crysisie można było mówić przez wiele lat po premierze, że żaden sprzęt nie jest w stanie zapewnić mu pełnej płynności. 

 

Crysis Remastered z kolei kojarzy mi się głównie jako gra z jednymi z najśmieszniejszych recenzji użytkowników na Metacriticu. Również z powodów głównie technicznych. No sorry, jeden koleś nawet dał 10/10 zaczynając od słów: "so many people complain that they cant run a game that is made to be hard to run".

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...