Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to w tym roku w pudełku kupiłem tylko Bloodstained, którego zacząłem grać w gamepassie i nie skończyłem, a mi się spodobał. Wspaniała usługa.

Kusił mnie RE Village, jestem fanem serii, mam wszystkie odsłony, ale nie mam już ciśnienia by kupować na premierę. Gra nie ucieknie, są inne tytuły w kolejce, a wiem, że Residenty bardzo szybko tanieją jak to było z RE2 i RE3, które kupiłem na premierę za 250zł a rok później dostępne były za połowę tej ceny. No i samo demko Village mnie nie porwało.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ja z kolei jestem po pierwszych godzinach w Sable, z tego co wiem na premierę gra borykała się z dużymi problemami technicznymi, ale teraz gra jest już moim zdaniem jak najbardziej grywalna.

 

Wyjechałeś gdzieś dalej na motorku? Dalsze lokacje np taka z lasem to był dramat, a nie kojarzę żeby mi się jakiś pacz ściągał. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś w nocy w Visage trochę dłużej i były momenty, gdzie się można osrać, a mało co mnie straszy :obama: Gra nie jest jednak idealna, system przedmiotów i ekwipunku mi nie odpowiada, dodatkowo auto-save w nieprzychylnych momentach, przez co muszę zacząć grę od nowa i lepiej się przygotować. Nie dostaliśmy Silent Hills, więc cieszę się, że inspirowana nią gra się ukazała.

 

Spoiler

mam niskie sanity, brak tabletek, brak świec i zapisało mi stan kiedy jestem w pralni, a za drzwiami czai się na mnie Lucy. Tylko wyjdę i już ginę.

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Hubert249 napisał:

kto lubi Monty Pythona, powiem w nią zagrać 

 

No ja właśnie z powodu uwielbienia do brytyjskiej grupy komików zagrałem, ale z MP to głównie mamy styl graficzny, bo żarciki to raczej nie ten poziom, choć faktycznie, kilka było niezłych i śmiechłem parę razy w trakcie tych 30 minut, które wczoraj spędziłem z tym tytułem, więc zapowiada się fajnie.

Najgłośniej na razie prychłem nie z powodu tekstu, a  żarciku sytuacyjnego.

Zaraz na początku, jak się idzie do "faceta w łódce" i tam na jego "planszy" nak#rwia wiolonczela - na początku nie zwróciłem uwagi, bo nasza protagonistka stoi akurat w tym miejscu, prowadząc rozmowę z dziadem, ale jak się ruszyłem to odkryłem, że na łódce siedzi również ten jegomość, który tak ostro nak#rwia smyczkiem :pawel:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Colin napisał:

do niedzieli wieczora albo poniedziałku rana. nie wiem czy są jakieś sztywne limity czasowe bo z paroma grami różnie miałem. jedne szybciej wyłączali inne później.

w okolicach wakacji i tak w GP wyląduje ale co się już pogra to się pogra :fsg:

Gorzej ze wrzucili to w weeknd GP. A gram glownie wieczorami takze tak :yao: no ale sprawdzic wypada 

Odnośnik do komentarza

No exy 3rd party raczej średnio MSowi dostarczyły, ale 1st party nie zawiodło, oj nie. No i z bardzo dużą dozą prawdopodobnieństwa, 80+ będzie miało Halo Inifnite, bo o 90+ dla Godrizona nawet nie muszę się martwić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...