Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

No byłem trochę za dzieciaka historycznym nerdem i przyglądając ilustrowane książki historyczne wiele razy zastanawialem się kto wygra w starciach do których nigdy historycznie nie miała prawa dojść jak np. rycerze kontra samuraje.

 

i za to szanuje TABS że pozwala mi spełnić takie dziecinne fantazje, być może trochę to dziwne ale cóż ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Colin napisał:

chlew posprzątany, hurtowo i z grubsza. każdy kolejny wylew będzie już z porządną laurką gratis :xboss:

no i co mojego posta o gierkach w gamepass usuwasz. Trochę za ciężką ręke masz przy usuwaniu. Opisałem kilka gierek z gp nic tam nie było takiego aby cenzurować. :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie mnie wk#rwia takie stawianie sprawy, bo akurat FPSy od Crytek zawsze były wyznacznikiem nie tylko graficzki, ale i zajebistego gameplayu - od Far Cry, poprzez serię Crysis, a na HUNT Showdown skończywszy.

Crysis 2 i 3 to jedne z moich ulubionych FPSów (singlowo), a C2 to również jedno z moich ulubionych multi ever.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Strasznie mnie wk#rwia takie stawianie sprawy, bo akurat FPSy od Crytek zawsze były wyznacznikiem nie tylko graficzki, ale i zajebistego gameplayu - od Far Cry, poprzez serię Crysis, a na HUNT Showdown skończywszy.

Crysis 2 i 3 to jedne z moich ulubionych FPSów (singlowo), a C2 to również jedno z moich ulubionych multi ever.

Też mnie to dziwi, że seria Crysis zawsze była traktowana jako benchmark dla nowych kart graficznych. Ja ukończyłem wszystkie 3 części na konsoli i bawiłem się bardzo dobrze. Pierwszy Far Cry to w ogóle był killer, nawet gdy w tym samym roku wychodziły Doom 3 i Half Life 2. Żałuję trochę że finalnie go nie ukończyłem, próbowałem co prawda na ps3, ale dla mnie było już zbyt dużo  archaizmów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale te Far Cry Instinct i Predator to chyba jakieś paździerze w porównaniu do oryginalnej pecetowej wersji pierwszego Far Kraja.

 

Swoją drogą Far Cry 1 był GOTY gierką do momentu aż pojawiły się zmutowane małpy i cała gra zamieniła się w coś na wzór niemieckiego filmu akcji klasy C.

 

Odnośnik do komentarza

Niestety do czasu. Po 3-4 h wpadasz w jeden hub i latasz do powtarzalnych misji. Ja po ok 7h odpuściłem. Za dużo dobra do ogrania, pewno jakbym był fanem Avengers to bym skończył. 

12 minut temu, Hubert249 napisał:

Avengers :notbad: odpalałem tak z dupy, mając w głowie masę negatywnych opini, a okazało, że to bardzo przyjemna gra. Oczywiście mówię o singlu, bo lvl i looterowanie mam w dupie.

Jest widowiskowo, czuć rękę Cristal Dynamics i jest grafika. 


Ale fakt pierwsze 2-3h bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...