Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2021 o 20:26, Wredny napisał:

No ja zamierzam kupić sobie FC Instincts/Predator na X360, bo działa we wstecznej - co prawda to nie do końca jest oryginalna jedynka, ale będzie musiało wystarczyć.

Ta gra to gówno od ubisoftu zrobione na szybko pod konsolę. Jedna z nielicznych gierek 2/10, w jakie grałem.

W dniu 9.10.2021 o 19:43, milupl napisał:

Też mnie to dziwi, że seria Crysis zawsze była traktowana jako benchmark dla nowych kart graficznych. Ja ukończyłem wszystkie 3 części na konsoli i bawiłem się bardzo dobrze. Pierwszy Far Cry to w ogóle był killer, nawet gdy w tym samym roku wychodziły Doom 3 i Half Life 2. Żałuję trochę że finalnie go nie ukończyłem, próbowałem co prawda na ps3, ale dla mnie było już zbyt dużo  archaizmów.

Dokładnie tak. Far Cry 1 był znakomity swego czasu - dawał poczucie zwiedzania wyspy wg swojego widzi-misię, natrafiało się na jakieś ruiny itp., dawał poczucie nieliniowości, no i skradało się kiedyś przyjemnie, wrogowie nie widzieli nas w krzakach i nie było to zaznaczane ciemniejącym ekranem. Crysis 1 natomiast miał w dużej mierze to samo + moce + dobrą fizykę.

Odnośnik do komentarza

Nie szanowałeś marki.

 

A tak na serio, spróbuj się przelogować albo usuń wszystkie profile z konsoli (nie jestem pewien czy nie usunie to zainstalowanych gier) i zaloguj się na nowo. Jeśli nie pomoże to support.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Btw. te liczby w rzeczywistosci sa wyzsze, bo te strony pokazuja tylko ilu z zarejestrowanych uzytkownikow w to grało. Oczywiscie po stronie xboxa i tak bedzie przewaga.

no to prawda to tylko mały ułamek całości danych, podobnie jak wrzucanie informacji o sprzedaży pudełkowej w UK, gdzie z roku na rok sprzedaje się coraz więcej cyfry i pudełka to mniejszość na rynku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...