Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Hubert249 napisał:

XGP_Coming-Soon_Mid_October_2021.jpg

Everspace 2 miałem kupować jak wyjdzie z ea. Forgotten city miałem kupić po skończeniu pathfindera 2. Backbone jest super polecam. Aoe4 to już?:obama: a w listopadzie fm22 nie muszę kupować pierwszy raz w życiu. Spencer stop please. Dobrze że są rzeczy dla kogoś kto ma w dupie forze i halo :xboxssie:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie ME pojebało. Ja nie wiem kiedy znajdę czas na to granie. W każdy miesiącu co najmniej jedna gra do ogrania, a jeszcze na PC. Kurczę wiem, że to setki razy mówiłem, ale ta usługa to jest mistrzostwo świata. Non toper zajebiste gry w GP, a jak chce się ograć coś innego to idzie legitnie do sklepu, kupujesz za 250 zł albo używkę za 100 i jest git. 

 

A abstrahując od tego. Czy miał Stardew Valley wlecieć do usługi?

Odnośnik do komentarza

Ja ze swoimi zbiorami i tak mam grania na lata, a teraz jeszcze sobie tego XBOXa sprawiłem i już w ogóle kaplica.
Nie dość, że retrosy wchodzą aż miło i co chwila lurkuje allegro w poszukiwaniu starożytnych, wstecznie kompatybilnych sztosów, to jeszcze ten yebany Gamepass, dzięki któremu sprawdzam gierki, których normalnie bym nie kupił, albo miałem zamiar kupić, ale teraz by było trochę głupio, skoro mam "gratis".

Z prawie 50 gier, które kupiłem w tym roku (pudełkowych), zaledwie 3 to były tegoroczne premiery (Biomutant i RE Village na XBOXa, oraz Little Nightmares II na PS4), a reszta to jakieś promocje, zaległości, lub właśnie zabytki z X360.
Nie wiem, czy ten rok jest ogólnie taki słaby, że mało co mnie interesuje i dzięki temu mogę nadrabiać zaległości, czy po prostu resztę moich potrzeb zaspokaja GP :notbad:
(no OK, jeszcze Green Hell, Tormented Souls i Chernobylite z tegorocznych na XSX, ale to cyfrówki, więc mi się zapomniało:sweat:)

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Procesion to Calvary, bo łatwy calaczek a wsiąkłem i śmiałem się przez większość czasu. Świetna, totalnie inna produkcja. Dialogi to mistrzostwo świata, fenomenalna oprawa, bez kitu kto lubi Monty Pythona, powiem w nią zagrać. 

"śmieciarka" znowu dostarczyła kapitalną gierkę, no ale przecież nie ma tpp, pif paf  i zapewne nikt na PPE o niej nie pisał, to trzeba hejtować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niezłe zaskoczenie, kolejny raz okazało się że nie ma co słuchać hejterów którzy nie widzieli nawet gry na oczy ;)

 

Ja z kolei jestem po pierwszych godzinach w Sable, z tego co wiem na premierę gra borykała się z dużymi problemami technicznymi, ale teraz gra jest już moim zdaniem jak najbardziej grywalna. A sam tytuł to bardzo przyjemna gra przygodowa, gdzie małym motorkiem przemierzamy pustynię od czasu do czasu napotykając inne postaci i wykonując dla nich zadania. Przepiękna oprawa wizualna, czarujący klimat przygody i ogólnej wolności, intrygujący świat, fajnie napisane dialogi i co zaskakujące bardzo dobra muzyka. Na razie bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hubert249 napisał:

Odpaliłem Procesion to Calvary, bo łatwy calaczek a wsiąkłem i śmiałem się przez większość czasu. Świetna, totalnie inna produkcja. Dialogi to mistrzostwo świata, fenomenalna oprawa, bez kitu kto lubi Monty Pythona, powiem w nią zagrać. 

"śmieciarka" znowu dostarczyła kapitalną gierkę, no ale przecież nie ma tpp, pif paf  i zapewne nikt na PPE o niej nie pisał, to trzeba hejtować. 

Ja kiedys lubiem Monthy Pythona, ale gra nie nawet perzy tym nie stala, albo zmienilo mi sie poczucie humoru kompletnie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, creatinfreak napisał:

Z 21 gier pomijając gp i plusa to kupione tylko AC vallhalla (w sumie zeszły rok kupione, ale w tym skończone), super Mario 3d world, Ratchet, Tlou2 i Re wioska. W najbliższych planach raczej nic nie kupuję bo Forza i Halo mi dość dobrze czas zagospodarują.

No u mnie podział jest prosty. Na Sony i Nintendo gierki kupuje, na XSX only GPU. 

No dobra kupiłem kilka klasyków z x360 ale to używki z olx. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...