Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Szukałem info co z crusader kings 3, ale nigdzie nic nie ma. Nabrałem ochoty na kazirodzctwo i zabijanie dzieci. Fajnie by było gdyby były 2 wersje ui - jedna pod pada, a druga po myszkę, ale raczej tak dobrze nie bedzie :smutas:

Sklepik PS Store mówi że gra wyjdzie 8 lutego, bodajże

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

holy-shit-key-and-peele.gif

super wiadomość

 

ja wiem że w modzie na forumku jest raczej narzekanie, ale game pass naprawdę ostatnio ładnie dostarcza, aż mam wrażenie  że ludziom te wszystkie gry dodawane do usługi wręcz spowszedniały i nie robią takiego wrażenia jak kiedyś.

 

Forumek, podobnie jak inne społeczności to taka zamknięta bańka nie odzwierciedlająca rzeczywistości. :rayos:

 

Masa ludzi na pewno ucieszy się z Hitmana. 

Odnośnik do komentarza

Pytanie co będzie dokładnie w Game Passie, czy to co jest podstawowymi grami (co w sumie daje grania na setki godzin), czy kompletnie cała zawartość, jaką można dociągnąć, dokupić itp. (co daje grania na całe życie). Kompletny zestaw wszystkiego do Hitmana 3 to dość droga sprawa, ale jednak bardziej warto "ograć jedynkę i dwójkę w Hitmanie 3", niż grać w to co wydano jako jedynkę i dwójkę.

 

Tak czy siak, spora gratka. Oczywiście ogłoszenie niedługo po tym, jak pękłem i kupiłem ostatnią część :/

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Bigby said:

Grać po kolei, od jedynki.

 

Z tego co pokazali to będzie jedna gra zawierająca wszystkie misje z 1,2 i 3 części. Oczywiście trzeba przechodzić po kolei od 1 misji 1 części, fabuła nie jest wybitna, ale jednak łączy się przez 3 części, postacie powracają (głównie po to, żeby umrzeć zaraz :kaz:). 

Chodziło mi o techniczny wybór, którą część Hitmana odpalić, ale chyba tu nie będzie to miało żadnego znaczenia, zresztą i tak od początku będą misje pewnie zablokowane. Po prostu po odpaleniu teraz obecnej 3 części można zagrać misje z 1 i 2 korzystając z ulepszeń grafiki czy gameplayu obecnych w 3 części.

Ogólnie must play, jeżeli ktoś lubi stealth, ale i gry logiczno-strategiczne czy nawet przygodówki, to wciąga jak bagno, są fantastyczne lokacje (Sapienza, Hokkaido, Miami, Whittleton Creek, cudowna misja na wyspie na Malediwach, czy absolutnie genialna klimatycznie misja w stylu Poirot czy filmu "Na noże" w posiadłości Dartmoor). Gameplay na pewno jest inny niż w poprzednich częściach i na początku czasem ciężko się połapać co zrobić, no bo zaczynasz siedząc na ławce i czytając gazetę na rynku w Sapienzie, dostajesz cel zabić 2 osoby i tyle. Odkrywanie reszty jest już totalnie Twoim wyborem, co imho jest największą zaletą każdej z 3 "nowożytnych" części. Są misje fabularne prowadzące Cie za rączke najczęściej do momentu zostania z celem sam na sam, ale większość zabójstw musisz sam wykombinować (albo czasem poczytać poradniki, bo na niektóre rozwiązania nie dałem rady wpaść). Gameplayowo to w sumie 3 gry w jednej, możesz iśc na jana z pistoletem czy karabinem snajperskim, zabić i zapomnieć, możesz bawić się w stealth, ale czasami gra zamienia się w przygodówkę z elementami logicznymi, gdzie po prostu musisz uruchomić ciąg zdarzeń, znaleźć trutkę na szczury, przebrać się za kucharza, ugotować celowi posiłek, dosypać trutki, zawołać go na obiad, podać mu zatruty obiad, poczekać jak pójdzie spawać do kibla i go utopić/udusić/zastrzelić.

  • Plusik 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...