Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Cedric napisał:

Death's Door - fajny indyk, ale mocno przehajpowany moim zdaniem. Zdziwiłem się, że w tylu podsumowaniach różnych redakcji był często na pierwszych miejscach.

 

A co do Gamepass to lista spoko, ale ja na najbliższy okres rezygnuję z dobrodziejstw Spencerka. Elden Ring, Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Sifu + backlog. Nie odkopię się z tego przez najbliższe pół roku. :obama:  A żadnej dużej premiery od first-party Microsoftu chwilowo nie będzie.

dzieki za info :) Z twojej listy dla mnie pewniak to tylko elden ring już zamówiona gierka.  A dobra spencera to dla mnie dodatek do tego co ogrywam od zawsze. Napierdalam teraz Sherlocka holmesa który w game pass nie ma i coś z gp. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Widzicie ludzie? Ja MUSZĘ napierdalać od czasu do czasu na Xboxa żeby tam w Redmond usłyszeli i spięli dupę.

 

Nie musicie dziękować, wystarczy, że nie będziecie mi przeszkadzać jak robię swoje. :cool:

potwierdzam, nie od dziś wiadomo że Spencer czyta forumka

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, izon napisał:

No co Ty gadasz to jakim cudem jeszcze dwa dni temu grałem:)

 

P.s. Kurwa masz racje, chyba działało mi jeszcze dlatego bo miałem uruchomione w Quick Resume :(

 

Ciekawe. Może to będzie jakieś obejście pozwalające zagrać w grę, która już wyleciała. Trzeba to sprawdzić w przyszłości. Gra była u Ciebie na pierwszym miejscu w kolejce czy gdzieś dalej? Nie wiem czy by to miało jakieś znaczenie ale może to będzie jakaś wskazówka ;)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Elitesse napisał:

 

Ciekawe. Może to będzie jakieś obejście pozwalające zagrać w grę, która już wyleciała. Trzeba to sprawdzić w przyszłości. Gra była u Ciebie na pierwszym miejscu w kolejce czy gdzieś dalej? Nie wiem czy by to miało jakieś znaczenie ale może to będzie jakaś wskazówka ;)

Raczej jako, któraś w kolejce. No nie zmienia to faktu, ze nadszedł ten moment, w którym nie dało się już gry odpalić :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hubert249 napisał:

W grudniu Yakuza 0 kosztowała 20 zł, pisałem nawet o tym w temacie. 

Super promocja jak ktoś chciał kupić, akurat 0 już dawno przeszedłem, a nie miła niespodzianka spotkała mnie w trakcie grania w kiwami 2. No ale dla TAKIEJ gry wydłubie te pare złotych :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...