Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Również ukończone. Nie wiem na jakich dragach oni leci podczas tworzenia, ale też bym spróbował :usmiech: I co tu dużo mówić - zdecydowanie gra roku, jeśli nie nawet ostatnich lat. :lapka: A samo Double Fine wskakuje do moich ulubionych studiów. 

Najlepsze, że mam do nadrobienia pierwszą cześć (widziałem tylko ten filmik wprowadzający z dwójki) i tą przygodę w VR. 

Swoją drogą fajnie jakby zremasterowali jedynkę, akurat w międzyczasie jak tworzą całkowicie nową grę. Nawet taką wypowiedź Schafera znalazłem:

Cytat

you never know, someday — now that we have more resources — we could remaster that someday. But it would be a lot of work because a lot of that was not archived properly. A lot of the scenes would have to be remade from scratch, and so, maybe someday.

Więc kto wie ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O Jezusie, ależ ta gra jest wyśmienita- od niepodrabialnego stylu, przez doskonałe udźwiękowienie, nienachalny i dojrzały humor aż po niespotykany nigdzie level design.

 

Obecnie jestem

 

Spoiler

po drugim bossie (teleturniej kulinarny :obama:) i właśnie zwiedzam miasto zarazków w głowie Forda.

 

Dla takich gier warto być graczem. :fsg:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, izon napisał:

Czy PSI Kingdom to jeden z najlepszych leveli w platformowkach ever? Co za gra, co za DZIEŁO!

 

11 godzin temu, Bzduras napisał:

Shhh, it's a quiet place :banderas:

 Panowie, zobaczyłem. :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Info dla tych paru osób które jeszcze nie grały a mają zamiar ograć grę na PC w GamePassie (wersja Steamowa była ok). Te tragiczne przycięcia przy nowych efektach (kompilacji shaderów) na ekranie zostały naprawione i gra się praktycznie idealnie (po godzinie gry w jednej cutscence miałem tylko jakieś mniejsze spowolnienia przez chwilę).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy najlepszy, ale zdecydowanie najlepszy w jaki grałem. Nawet nie raz, nie dwa mi się oczy zeszkliły. Była złość, smutek, ale i radość. Piękny wachlarz emocji, w ŻYCIU nie podejrzewałbym, że na coś takiego stać ten gatunek.

 

Dla mnie still GOTY 2021.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, izon napisał:

Tim coś Ty odjebal. Kocham gościa. Level z książkami jeszcze lepszy od poprzedniego, najlepszy platformer ever, będę się tu spuszczał podejrzewam aż do końca tej przygody :obama:

Tak z ciekawości...ile masz h? 

U mnie chyba z 12 i mega mi się podobają te wszystkie etapy z inna grafiką. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...