Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

No czy padako genne to nie wiem, jebie po oczach jaskrawymi kolorami co w połączeniu z HDRem robiło mi się momentami niedobrze podobnie jak przy chorobie lokomocyjnej za gnoja. Jedyna gra przy której jeszcze miałem podobnie to Tetris Effect, ale tam się po 15min przyzwyczaiłem. Na szczęście jest tylko jeden taki etap na 1h. Cała reszta już jest spoko nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Figuś napisał:

Nigdy podczas grania nie czułem sie tak zmęczony jak po tym poziomie. Musiałem przerwy robić tak mnie oczy nakurwiały. Ogólnie ci co nad nim pracowali musieli być po jakimś Panoramixie.

U mnie tak samo. Grałem w sobotę z browarkiem, jak Pan Bóg przykazał i musiałem robić przerwy, bo nie dawałem rady. Level fenomenalny, ale rzeźnia dla oka. 

Jak wyszedłem do menu konsoli, to przez kilka chwil nie rozróżniałem kolorów, widziałem wszystko szaro zielone xD

Odnośnik do komentarza

Ja w gierkach schodzę z jasnością TV i yebie mnie czy widać efekt HDR czy nie. O wzrok trzeba dbać a często i gęsto wali po oczach jak spawarka, a to chyba nie o to chodzi żeby mrużyć oczy podczas sesji kiedy na ekranie jest dużo jaskrawych kolorów a HDR jeszcze potęguje ten efekt.

W filmach nie mam tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Każda kolejna lokacja w tej grze to mnóstwo nowych pomysłów na różnorodną rozgrywkę! Jedna z najlepszych gier tego roku, az dziw bierze, ze na sieci doczekała się paru recenzji na krzyż.

Nie chcę się nawet chłopom gier na Xboxa recenzować? xD

Odnośnik do komentarza

Na pierwsze wrażenie po screenach, to cały ten Razputin nigdy nie wydawał mi się tak sympatyczną postacią, jaką zawsze mi się wydawało że dowolny bohater platformówki powinien być. Tj bardziej głupkowaty, a z takiej gry na pierwszy rzut oka, powinien płynąć bardziej beztroski vibe itp. Od Psyhonauts zawsze bił taki psychodeliczny niepokój, i być może działała/działało to na niekorzyść serii, no nie wiem, taka mała dygresja. 

 

 No, ale trochę pograłem i okazuje się że Raz to swój chłop, a ten cały psychodeliczny niepokój i odjechane pomysły, połączone z poczuciem humoru tworzą taki beztroski i unikalny psyhovibe, że z bananem na ryju zagląda się w każdy kąt po znajdzki, a fabułę chętnie pcha do przodu w oczekiwaniu czym gra jeszce zaskoczy. Bardzo fajny, za bardzo nie wykorzystywany w innych grach motyw incepcji i spoko skille małego psyhonauty. No Pan Spencer, robisz to Pan dobrze, tylko dla tej gry GPU przedłużony o kolejny miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

21 godzin świetnej przygoda za mną, prawdziwa perełka i zdecydowanie warto zagrać. 

Poza wszystkim co już napisano o grze, dodam tylko że nie natrafiłem na żaden poważny błąd w grze. Ani razu mi się nie wysypała, wszystko działało jak na należy w zasadzie na premierę. W obecnych czasach to prawdziwy ewenement i ukłon w stronę twórców za to jak dopieścili grę.

Mały minus za brak pełnego wsparcia dla opcji Quick Resume i największy minus za brak choćby kinowego spolszczenia o które się prosi gdyż teksty w grze są chwilami naprawdę wymagające, mój angielski jest jaki jest i niestety czasem coś umknęło. Mimo tego jestem zachwycony, przygody Raza wywołują niemal cały czas uśmiech na twarzy a wraz z postępem fabuły gra jest tylko lepsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...