Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Co za szpil, w koncu troche gram i po prostu jestem zachwycony, watek glowny jeszcze za bardzo nie zlapany a poboczne zadania wygladaja jakby nie mialo byc ich konca.

 

Pytanko odnosnie barwnikow? Gdzie idzie je znalezc? Mialem dwa, zuzylem i nie mam pojecia z czego wypadaja albo gdzie je kupic, drugie pytanie gdzie sie je miesza bo kupilem jakis flakonik do mieszania ale tez nie wiem jak zastosowac.

Odnośnik do komentarza

Czy w dodatku mozna znaleźć gdzieś lub kupić wieksze juki dla Płotki? Mam te co łącznei dają mi 160 udźwigu i trochę to mało.

Mozesz zakupic wieksze juki dla Plotki u arcymistrza w stolicy. Dzieki nowym jukom poziom udzwigu podniesie sie do 170. Tylko 10pkt ale to zawsze cos. Jak ci nadal malo to chlej odwar z biesa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czy w dodatku mozna znaleźć gdzieś lub kupić wieksze juki dla Płotki? Mam te co łącznei dają mi 160 udźwigu i trochę to mało.

To co ty nosisz przy sobie że 160 to mało?

Dla mnie tez malo, ale to dlatego ze gromadze zbroje i miecze by je później sprzedac u arcymistrza. Mozna bardzo dobrze zarobic

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy w dodatku mozna znaleźć gdzieś lub kupić wieksze juki dla Płotki? Mam te co łącznei dają mi 160 udźwigu i trochę to mało.

To co ty nosisz przy sobie że 160 to mało?

Dla mnie tez malo, ale to dlatego ze gromadze zbroje i miecze by je później sprzedac u arcymistrza. Mozna bardzo dobrze zarobic

 

No ja wiem że można bardzo dobrze zarobić. Ale można też dwa razy skoczyć między skrytką i kupcem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy w dodatku mozna znaleźć gdzieś lub kupić wieksze juki dla Płotki? Mam te co łącznei dają mi 160 udźwigu i trochę to mało.

To co ty nosisz przy sobie że 160 to mało?

Dla mnie tez malo, ale to dlatego ze gromadze zbroje i miecze by je później sprzedac u arcymistrza. Mozna bardzo dobrze zarobic

 

No ja wiem że można bardzo dobrze zarobić. Ale można też dwa razy skoczyć między skrytką i kupcem.

 

Za długo to trwa żeby się tak bawić. Lubie nosić dużo róznych rzeczy i własnie nie lubie specjalnie wracać się żeby je posprzedawać. Dzięki za pomoc. Kupie nowe juki i zainwestuję w skilla.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś namiary na jakiś dobrze sporządzony poradnik do Krwi i Wina? Chodzi mi o sprawdzenie listy questów pobocznych i ich wymaganych leveli. Na pewno jeszcze nie znalazłem wszystkich questów, a staram się je wykonywać tak, żeby złapać się w te 5 levelowe widełki. Przy 42 poziomie robie rzeczy na 38. Ciekawi mnie, czy pominąłem jakieś questy z 37 levelu i niżej.

Odnośnik do komentarza

czerwona odmiana teshar mutny, którą można znaleźć w jaskini u pewnego bardzo charyzmatycznego osobnika, jest lepszą wersją, tylko chyba ma level cap od 48/78 (albo skalowany) no i żeby się tam dostać, trzeba dokonać odpowiedniego wyboru w fabule, więc dość niezły unikat.

 

mantikora byłaby fantastyczna, gdyby nie brak dopałów do adrenaliny (i ten wygląd giermka :/) póki co set żmiji na równo z wilkiem, potem kocurek z tym kapturem całkiem niezły. niedzwiedz niestety traci, bo arcymistrzowska wersja jest nabita i wyglądamy jak wieszak na ubranie dla puszystych pan, gryf wiadomo - zupełnie niepasujący do wiedzmina dizaj od samego początku. mantikora to strój cesarskiego ogrodnika.

 

teraz jade drugi playtrough na ng plus zaczynając od tego samego sejwa, którego miałem na tym 70 levelu po sercach, ale dla odmiany ide w znaki i powiem wam, ze mutacja "kondukcja magii" czy jakoś tak, to jest niezły op, jak na tę chiwlę mały game breaker, bo mozna z tym wyciągnąć po 700 intensywnosci znaków co czyni quen prawie nie do przebicia, aard wywala wszystkich jak liscie na wietrze, a igni pali jak w grilbarze. ale miła odmiana po naćpanym mieczniku.

 

potem wrzuce builda jakby ktos chcial.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś spis materiałów rzemieślniczych skąd je można brać i ogólnie? Nie wiem skąd wziąć takie orichalk materiał czy inne podobne, które są potrzebne do arcymistrzowskich setów, trochę drogie są takie gotowe materiały jak blachy, a wiadomo, że taniej wyjdzie Ci je zrobić tylko problem taki skąd się bierze resztę materiałów, dlatego pytam czy jest jakaś sporządza lista materiałów do wydobycia.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...