Skocz do zawartości

Vampyr


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra, pogralem (PS5, wersja usprawniona patchem). Wszystko miło, ładnie, klimat jest. Jak to ja, pierwsze co to polazlem dalej eksplorowac i wlazlem do budynku ze zbyt silnymi wrogami. Pech chciał, ze tam był tez side quest z ratowaniem NPCa, ale nie miałem szans tego ukonczyc bo byłem na strzała. Wyszedlem, podlevelowałem i typ zmarł :reggie: Autosave oczywiscie zapobiega możliwości cofniecia swoich decyzji. Wkurwilem się na taki game design i straciłem motywacje bo chcę grac po mojemu.

 

Tak wiem ze gra sama na ekranie startowym mówi "wez odpowiedzialnośc za swoje czyny", ale i tak czuję się wydymany na starcie xd

 

 

edit

mialem save w chmurze sprzed level upu, ponowiłem, udalo mi się fartem typiarza uratować. Nie lubie oszukiwania na sejwach, ale wole gdy mam kontrolę nad grą :<

 

edit 2

opanowalem walke, gadam z ludzmi, robie questy, upgrejduje bronie. Na razie wciągnąłem sie jak poyebion i siedzę z 4h bez przerwy :O Raz na jakis czas manualnie robię upload sejwa do clouda, na wypadek jakiegos totalnego błędu czy utraty questa. Nie wiem czy zrobię NPC no-kill runa, poki co zbieram hinty o postaciach i jak którąś utuczę do 100% XP, to pewnie ubiję. Pan Bates chyba będzie pierwszy.

 

edit 3

nadal jest wkrętka. Traktuję grę na poziomie Greedfalla - półka AA, w miarę ładna (na PS5), angielskie stare klimaty, walka lekkie drewno, ale satysfakcjonująca, gdy opanuje się kilka strategii (koagulacja, teleport, szpon, skalpel), czasem są nielogiczne dialogi. Ale chcę cisnąć dalej, zobaczyc co się stanie, leczyć ludzi, podnosic expa i craftowac bronie.

 

Męczy brak fast travela, denerwuje ciągły autosave nie pozwalający na korektę swoich błędów (czasem bardzo ważna decyzje można źle podjąć i ponieść konsekwencje - warto raz na jakis czas zrobic backup sejwa do chmury z wyłączona opcją autosynchronizacji).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...