Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MaZZeo napisał:

większość gier macie z widokiem zza pleców, chcecie kolejną?

 

ten trailer jest rockstar-quality, serio, czegoś tak zwyczajnie zayebistego nie widziałem od wielu lat, już z 10 raz oglądam to i wyłapuje smaczki.

 

Design, muzyka, pomysły, klimat wylewa się z ekranu. Niestety czuję 2020 rok, oby nie.

 

Bo mało masz gier w 2019

Odnośnik do komentarza

Ale to będzie zaje,bista gra, tak jak nie lubię cyberpunka, nie lubię Blade Runnera tak tego nie mogę się doczekać. Nie ma szans, że Redzi zawioda i zrobia średni tytuł. Z takim kapitałem, takimi ludźmi, bez ograniczeń czasowych, z własnymi narzędziami to będzie niesamowity tytuł.

Ale kuuuu,rwa pewnie ponad 2 lata oczekiwania jeszcze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej boli mnie, ze nie będzie widoku za pleców(o ile to prawda), a co do trailera to mam skojarzenia z Max Payne 3, wtedy też ludzie płakali, ze jak to tak można Noir w słonecznej Brazylii. Spokojnie, zgaszą światło i będziecie mieć Blade Runnera........

Spoiler

no chyba, ze rzeczywiście zrobią z tego futurystyczne YOLO WatchDogs3, wtedy niech giną.

 

Odnośnik do komentarza

Po tym trailerze, aż mi ciary przeszły. Jaram się mocno takimi klimatami i po obejrzeniu kilka razy trailera nie pomyślałbym porównywać tej gry do jakiś łatch psów.

Dla mnie wygląda to tak, że mają ambicje wcisnąć cały klimat cyberpunka, synthwave'a, outrun'a i bozia wie czego jeszcze w tą grę. Faktycznie nie pokazali za wiele jak wygląda noc, ale to pewnie dlatego, że chcieli uwypuklić z jakim światem mamy do czynienia, a ten wygląda za(pipi)iście bogato. Klimat Blade Runnera to także i dla mnie oczko w głowie i liczę, że w następnych materiałach na tym się skupią. 

Dodatkowo jeśli Redzi zaproszą najlepszych artystów muzycznych tych gatunków, po to by wykorzystać ich sztosy, albo nagrać nowe to prawdopodobnie obsram się na miętowo XD

 

Wjazd z buta do klubu przy Perturbatorze? :fsg:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MBeniek napisał:

@sprite coś ucichł. Red'om chyba nie spodobało się, że mówił nawet takie szczegóły jak wartość rzutnika na e3, bo widzę, że jego posty są już po "korekcie" ;) 

Widocznie przeglądają forum :]

 

Trailer idealny, oglądałem już kilka razy i ostatnio chyba pierwszy zwiastun TLOU2 zrobił na mnie takie wrażenie. Ten klimacik bijący z poszczególnych scen (tych 3 androidów w taxi). Muzyka tez wpadła mi w ucho, jestem przekonany ze pod tym względem będzie wypas.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...