Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

@MYSZa7 Klimat nie będzie niestety tak mroczny. Wiedziałem, że ludzie się zawiodą troszkę i będzie ból dupki. Redzi mocno się inspirowali blade runnerem nowym, więc na pewno będą sztos lokacje, ale ogólnie gierka to będzie takie swagowe GTA troszkę. Będzie open-world ale nie taki jak w GTA.

 

@Voytec Premierę szykują mniej więcej na 2020. Gierka to jest potwór optymalizacyjny i będzie dużo trudniej to zoptymalizować niż Wieśka.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cyberpunk 2077 is a narrative-driven, open world RPG set in the most vibrant and dangerous metropolis of the future — Night City. You play as V, a hired gun on the rise, who just got their first serious contract. In a world of cyberenhanced street warriors, tech-savvy netrunners and corporate life-hackers, today is your first step to becoming an urban legend.

 

Troche takie GTA pewnie bedzie

 

581990043_723.jpg

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, sprite napisał:

@MYSZa7 Klimat nie będzie niestety tak mroczny. Wiedziałem, że ludzie się zawiodą troszkę i będzie ból dupki. Redzi mocno się inspirowali blade runnerem nowym, więc na pewno będą sztos lokacje, ale ogólnie gierka to będzie takie swagowe GTA troszkę. Będzie open-world ale nie taki jak w GTA.

Właśnie weszłam do tego tematu po to tylko by napisać, że mam nadzieję, że to nie będzie cyberpunkowe GTA.

Mieszane uczucia, no nie wiem. Dawać ten gameplay.

Odnośnik do komentarza

większość gier macie z widokiem zza pleców, chcecie kolejną?

 

ten trailer jest rockstar-quality, serio, czegoś tak zwyczajnie zayebistego nie widziałem od wielu lat, już z 10 raz oglądam to i wyłapuje smaczki.

 

Design, muzyka, pomysły, klimat wylewa się z ekranu. Niestety czuję 2020 rok, oby nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...