Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2020 o 11:33, Bartolinsky napisał:

 

No bluberowi chyba za mocno gatunek cyberpunk kojarzy się z Blade Runnerem, który przede wszystkim jest z gatunku Neo-Noir czyli ma być brudno, deszczowo i ma wpadać światło neonów do zadymionego od szlugów obskurnego pokoju. BR czerpie garściami z amerykański filmów lat 50, ale to nie jest film typowo z gatunku cyberpunk.

 

prekursor gatunku nie jest filmem typowo z gatunku?

czy nie kierujesz sie tutaj logika ze "dzisiaj" cyberpunk wyglada inaczej i nie dopuszczasz do mysli tego, ze ogolny design zostal wyplaszczony? 

 

The [Dive] Bar [From AKIRA] | Akira, Art, Painting

jesli to tez jest neo-noir a nie cyberpunk, to chyba mamy naprawde dwa rozne systemu definicji.

 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmina książkowego też się nie trzymali więc zero zaskoczenia. Niech tworzą z własną wizją adaptacji tego świata. Gierka jest bardziej kolorowa bo to się lepiej sprzedaje, Wiesiek też był w mocno jaskrawych barwach. Mroczne i przygnębiające gierki nie mają aż tak wielu potencjalnych klientów. 

Odnośnik do komentarza

fabula nie musi byc przygnebiajaca. grunt zeby gra byla wielowarstwowa. zeby byla appealing mlodemu jak i staremu pokoleniu. i uwierz mi, to drugie wiecej satysfakcji osiagnie, kiedy aspekty w nie wykierowane beda subtelne. dzieciom mozesz strzelac w ryj kolorkami, ale trzeba zadbac, zeby i starsi byli zadowoleni, chocby z malych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź Badowskiego na artykuł Schreier'a:

EjJ6ibbX0AAJWIS?format=jpg&name=small

https://twitter.com/AdamBadowski/status/1311245204356304896

 

Szczerze to myślałem, że będą crunchować przez siedem dni w tygodniu na tej ostatniej prostej - przecież o tym się słyszy w innych dużych teamach, zwłaszcza jeśli mówimy o okresie przed wydaniem jakiegoś dema na targi czy samą premierą. W Polsce i tak na plus, że muszą mieć za to płacone jak za nadgodziny, co też nie jest standardem na zachodzie. 

Odnośnik do komentarza

Mają płacone za nadgodziny jak są na godzinowym konktrakcie. Jak masz zadaniowy czas pracy (bo jesteś na przykład managerem) to nie masz raczej płacone za nadgodziny. Możesz je sobie odebrać ewentualnie.

 

Przynajmniej tak jest u mnie, gdzie mam napisane że czas pracy mam zadaniowy, ale nie mniej niż 40h w tygodniu :D

Odnośnik do komentarza

Ja poczekam z zakupem na testy df wersji na xkoksa nowego. Drugi raz nie dam sie redom nabrac - W3 premierowy na ps4 to był taki dramat, że wstyd na ich miejscu byłoby mi to wydać i chcieć pieniądze(obecnie gralem chwile w goty u ziomka i polatali to calkiem elegancko)

A recki to bankowo zagraniczne obczaje, bo w PL walenie konia redom przez wszystkie serwisy jest zbyt silne

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...